Şimdi Ara

Civic hatchback - Arka koltuklar tam yatar mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2007 civic hatchback 1.8 ivtec -otomatik- öncelikle nasıl bir araç? 133.000 km'de 28,000 tl istiyorlar, fiyatları nasıl?

Sormak istediğimde, 2007 modellerin de bagajı şu şekilde oluyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GNeRaL -- 13 Eylül 2014; 9:10:53 >

• Oluyor, hatta böyle de oluyor. Fiyatı da çok düşük geldi bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurD7 -- 13 Eylül 2014; 11:07:50 >
  • Yatıyor hatta yukarıda arkadaşın yazdığı gibi oturduğumuz bölge yukarıda katlanıyor. Yattığında yükseklik yok dümdüz oluyor desek yeri var. İsterseniz kendi aracımdan fotoğraf çeker atarım.
  • Fiyat aşırı ucuz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşekkür ederim, eğer olursa tadından yenmez... Bu aracı almaya niyetlendim. İlk niyet Jazz'dı. Bagajdan dolayı. Bu da tam yatıyorsa mükemmel olur.

Açıkçası piyasasından hiç haberim yok, şu anda da fiyatlar yüksek değil mi sanırım? Normalde 100.000 ortalama kilometrelerinde 2006-2008 yılları arasında Civic hatchback 1.8 (motor değişebilir) otomatik vites piyasası nasıl olmalı? Yıl sonunu mu beklemeliyim? Önerebileceğiniz bir model var mı, şu model iyi, şundan uzak dur gibi? Acemi soruları işte, mazur görün...

• Araçda kaza olabilir fiyat çok düşük benim 2005 model vtec bile 29-30bin lerde
  • Temiz ise o arabayı hemen alman lazım
    Başka bir alternatife gerek yok.
  • Ben uzun zamandır araştırıyorum. bu fiyatlara kusursuz yok. bu fiyatlara 10.000 tl civarı hasar kaydı olup tek tük boyası olan araçlar var.
  • Şimdi bu ayrı bir konu ama @mr.big bahsetmiş 10,000 tl hasar kaydı diye...

Hasar kaydına olayına şöyle bakıyorum; bir yakınımızın da qashqai'si var, yolda giderken önüne sarhoş bir araba çıkıyor, çok eski kasa toros... birden çıktığı için hiç frene basamadan olduğu gibi bodoslama vuruyor araca, takribi hız 80-90 arası... diğer araba pert. bizim arabanın da sadece ön tampon kısmı düşüyor ve farların bir tanesi kırılıyor. araba da yeni 2 aylık. ama serviste 8000 tl'lik hasar kaydı çıkarıyor...

Aslında bu hasar kaydı bunun gerçek değeri değil, piyasada hep öyle midir bu hasar kayıtlı araçlar ve tutarlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GNeRaL -- 13 Eylül 2014; 14:54:57 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.