G

Çavuş
23 Mayıs 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 18 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar selam,

OnePlus 3T satan bir yer var mı? Hani N11'de, Hepsiburada'da falan Xiaomi satıyorlar ya?

Veya nasıl temin edebileceğiz bu OnePlus 3T'yi?
Arkadaşlar selam,

2012 Peugeot 208 1.4 hdi active sahibiyim.

Active donanımda SMEG ekran yok, servise sorduğumda 1850 TL'li fiyatlar çekti. Onun yerine uygun önerebileceğiniz bir ekran var mı, navigasyon ve geri görüş kamerası da olan?
Arkadaşlar merhaba,

Nx1000 cihazım var:http://www.fotozeynep.com.tr/?do=shop&show=viewproduct&productid=8342

Stüdyo ortamında manken çekimi için hangi tür lensi tercih etmeliyim? Keskinlik, detay için? 3d abartı mı olur?
Mevcut lens listesi
Arkadaşlar selam,

Yurtdışında ürün beğendim diyelim. Kaçak yollarla değil de (eşin dostun adına tek tek satın alıp vergisiz vs vs) Ben bunları internetten tamamen yasal yollardan alıp vergisiyle, gümrüğüyle vesaire şeyleriyle... gerçek mağazada ticaretini gerçekleştirmek istiyorum.

Ne tür vergileri çıkar, ne kadar maliyet bindirir örneğin 50 veya 100 dolarlık bir ürüne? Nelere dikkat etmek gerekir?
Arkadaşlar selam,

Geçtiğimiz zaman zarfında ürün 3. kattan aşağı düştü. Ben bu telefonu LG servisinde tahmini kaça yaptırtabilirim? (Garantisi bitti haliyle...) Ekranıydı, değişeniydi falan derken aslı astarını geçer mi?

Samsun için önerebileceğiniz yer var mı?
Herşey yılsonuna doğru birikimlerle araç alma hayaliyle başladı... Günlük olarak ikinci el ilan sitelerine girmeler, favori aramalar...

Aklıma ilk yatan araç Rover 75 idi. Sizce de güzel değil mi bu araç? 2004 model, 25 bin tl civarı. 1.8 litre benzinli motor, BMW teknolojisi...
(Örnek resimler)

Sonra işin içine biraz da iş girdi.. Bagaj hacmi büyük olsun diye.. Ticari araçlara hiç sıcak bakmıyordum... Renault Kangoo, Fiat Doblo vs...

Uzun süren araştırmalardan sonra Honda Jazz'ın biçilmiş kaftan olduğunu anladım. Hem bagajı geniş, hem de arka koltuklar tam yatabiliyormuş... 2009 model, otomatik, 32 bin tl civarı...
(Örnek resimler)

Sonra bu Honda'nın otomatik vites methiyesi çok güzel olunca (iShift değil tabii), bagaj alanı biraz daha geniş ne olur falan filan derken, aklıma HRV takıldı. Hem 4x4, hem 1.6 motor, hem koca bi' araç, hem SUV görünümlü MPV.
2005 modeli, henüz 88 bin kilometrede, sadece 33 bin TL civarı... Akla yatmadı değil, uzun uzun bunun üzerinde düşündüm...
(Örnek resimler)

Sonra, madem biraz daha geniş takılıyoruz derken, Mercedes A160'lara kaydı gözüm... Adı üstünde Mercedes... Onda da Long serisi güzel.. Onun da motoru düşek, prestiji yüksek...
2004 model, 65 bin kilometrede, 29,500 tl civarı... Arka koltuklarda geniş diz mesafesi... "Süper değil mi?" diyen iç sesimi duydum :)...

Sonra, yaş daha yaşlı değil . İlk aracım Nissan Almera 1.5 Tekna Sedan idi, şimdi aile aracı olan Qashqai+2'yi ortaklaşa kullanıyoruz... Acaba biraz daha sportif birşeyler mi baksam diye düşünmeye başladım... Bagaj hala önemli benim için...
Station wagonlara göz gezdirdim biraz ama vazgeçtim hemen... 307 sw ve benzerleri diyemeyeceğim, sadece 307 station wagon işimi görüyordu ama yine kaçtım oradan...

Sonra, forumda konularını açtığım Honda Civic Hatchback 2006-2009 model arasına göz gezdirmeye başladım... Tamam, benim aracım bu diyerekten... Baksanıza şu güzelliğe...
2008 model 1.8 ivtec, 33 bin tl civarı... Arka koltuklar da tam yatabiliyormuş...

Tamam, bu Civic Hatchback benim tarz...

derken...

Audi A3 Hatchback 2006 'lara gözüm takılmaya başladı... 3 kapı olanlar, 5 kapı olanlar...

Daha uzayıp gider mi bu liste diye kendi kendime endişelenmeye başladım...

Audi A3 - Civic Hatchback... versusu yapıyorum kendi kendime... Civic'i ön plana çıkartan arka koltukların tam yatar pozisyona gelmesi... A3'te aradım ama başarılı olamadım, yatıyor mu A3'te de koltuklar tam olarak?

Ve sizce hangisi?
Arkadaşlar selam,

Şimdi tam Honda Civic hatchback 5 kapı 1.8 full otomatikte karar kılmışken (aslında eleye eleye Honda Civic'e gelmiştim), neredeyse aynı fiyat ve model aralığında Audi a3 hatchbacklere gözüm takıldı... Sanırım ikinci el piyasası pek yok ama ben minimum 3 yıl binmeyi düşünüyorum...

Biri Audi, biri Honda sonuçta ama... sizce nasıl?

Bir de bu audi a3 hb tek kapılarda arka koltuklar tam yatıyor mu acaba, bagaj tam kullanılabiliyor mu bilen var mı?
Arkadaşlar selam,

Notebook: CASPER Nirvana...

Şimdi nereyi sökmem gerekiyor :\ Forumda arattım ama tek tek tuş değiştirme var...

Tornavida elimde bekliyorum, komple kenarları söktüm, takayım mı yerine tekrar o vidaları?

Arkadaşlar selam,

Kısaca şöyle sorayım: Şimdiki sahibinden fiyatları ile yıl sonuna doğru fiyatlar değişir değil mi, şu an abartı sanki fiyatlar

Yıl sonuna doğru temiz otomatik bir hatchback 2005+ civic ne kadara mâl olur, ortalama fiyatları?
Arkadaşlar selam,

2007 civic hatchback 1.8 ivtec -otomatik- öncelikle nasıl bir araç? 133.000 km'de 28,000 tl istiyorlar, fiyatları nasıl?

Sormak istediğimde, 2007 modellerin de bagajı şu şekilde oluyor mu?

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Nissan Qashqai +2
Otomobil
Peugeot 208 1.4 HDI
Mobil cihaz
Samsung Note 5
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Takım
Galatasaray
Steam
muhsinissever
İşlemci
i5-4670K FANLI SR14A 3.40GHz, 6MB L3, çift kanal DDR3, 22nm, LGA1150, FANLI
Anakart
Z87-G43 GAMING INTEL Z87, DDR3, LGA1150, SATA6Gb/s, USB3.0, D-SUB, DVI, HDMI, ATX
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 92
İkinci El Bölümü Mesajları: 7
Konularının görüntülenme sayısı: 12.781 (Bu ay: 156)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.