Şimdi Ara

Citroen c3 2020 1.2 pure tech motor arıza lambası

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32
Cevap
1
Favori
5.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. citroen c3 2020 1.2 pure tech benzinli aracımın arıza lambası yandı. İstanbul Maslak oto sanayide bildiğim bir ustaya götürdüm aracı cihaza bağladı. Arıza katalitik konvertör arızası olarak görünüyor. Usta katalizörü açıp baktı tertemiz dedi. Bu arada araçta da fiziki gözle görünür veya hissedilir hiçbir problem yok. Sağlıklı çalışıyor ama motor arıza lambası yanıyor. Çok rahatsız edici bir durum arızayı bulamıyoruz. Sizce sorun nedir. Bu tarz bir problem yaşayan oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rec34 -- 10 Nisan 2023; 23:27:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu sanayide deneme yanılma yöntemi ile bulmaya çalışıyor çoğu usta, ben olsam yetkili servise götürüdüm 2 yaşında daha araba arıza lambası normal değil.

• o arabayı sanayiye çekerek hata etmişsin daha alırken yetkiliye götürmeliydin

• 2 Yıllık aracın garantisi yok mu??? Eğer yoksa, neden bu aracı aldınız gerçekten çok merak ediyorum???

• Sorun yaşamanız gayet normal çünkü iki yaşındaki aracı sanayiye götürüyorsunuz. Bakım için götürseniz yine anlarım ama arıza için götürüyorsunuz. Aracı alırken de aynı şekilde ucuzuna kaçtıysanız, eksperde de ucuza kaçtıysanız kaçınılmaz son sizi bulmuş.

• Bobin direnaj emme manifolt contası yanmıştır yanıp sönüyorsa

Piyano miline ve Kam Baba'ya da bakmak lazım

• endişelenmeyin....vti puretech motorlarda klasiktir bu sorun...temizletince geçer ama bir müddet sonra yine yanar.

benim araçta da yanıyor temizletince geçiyor..sakın katalizörü değiştirmeyin...çünkü değiştirseniz yine yanabilir...

teknik olarak bu bir motor arızası değil....

• Araci satan adama hesap sorman lazim ikinci el arac satarken gizli kusuru sakladigi icin

• GayrimeşruDanışmanıÖzgür kullanıcısına yanıt
    Garantisi 4 ay önce bitmiş ve katalizör değişim için 36bin tl istediler hocam.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • en1gma kullanıcısına yanıt
    Sanayiye götürmek bende istemem tabiki. Yetkili servis katalizör değişimi için 36bin tl istedi. Aracın garantisi bitmiş hocam.

• Barracud@ kullanıcısına yanıt
    Alırken baktırdım fakat satıcı önceden arızayı sildirmiş. Eksper araç çok iyi dedi. İnandık aldık malesef.

• Guest4354564 G kullanıcısına yanıt
    Aracın gidişi çekişi sesi güzel normal. Bu arada katalizörü değiştirmedim hocam.

• Rec34 kullanıcısına yanıt

keşke tarcanlar gibi kurumsal bir firmaya goturseydiniz eksper satıcı mağduru olmuşsunuz

• Rec34 kullanıcısına yanıt

arabayı aldığın kişiyi arayıp böyle böyle anlat olayı hocam en azından yarı parasını iste, kabul etmezse parçayı kendin temin edip iyi bir özel servis bul orada taktır.

• merhabalar arıza lambası katalitik kovektorden sonra da yanmaya devam etti mi acaba?tesekkurler.cevabınızı gunemre01@gmail.com adresine gönderebilirseniz cok sevinirim.

• emreprmt E kullanıcısına yanıt
    Evet yandı

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.