Şimdi Ara

2021 yılında Geely Emgrand EC7 alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
7.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar öncelikle merhaba, iyi forumlar dilerim.

Başlıkta da belirttiğim gibi araba almayı düşünüyorum. İlk arabam olacak inşallah. Özellikle kullanıcıları var ise 2021 yılında alınır mı merak ettiğim için konu açıyorum. İstanbul'da yaşıyorum ve parça sıkıntısı yaşayacağımı düşünmüyorum. Özellikle aliexpress ve alibaba ile içli dışlı alışveriş yapmaktayım. Saygı çerçevesi içerisinde görüşlerinizi bekliyorum.

Not: 50-60 bin tl arası 2010 model ve üstü 50-60 bin tl arasına alınabilecek düşük km'de araç öneriliriniz olur ise bekliyorum  

Araba modeli: 2010-2011-2012 civarlarında Geely Emgrand EC7 Premium veya Premium SR

• O araba 50-60 bin edecek bir araba değil.Sıfırı 23 bin tl idi. 10 Sene geçmiş,kullanım ömrünü tamamlamış nasıl 60 bin tl ediyor hayret doğrusu. Eğer 1500 dolara verirlerse alınır.
  • redbul_540 kullanıcısına yanıt

Bu fiyata 2010 ve üzeri bir araç öneriniz var mı acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ErhanTG74

Bu fiyata 2010 ve üzeri bir araç öneriniz var mı acaba ?

Symbol,Albea belkide honda city.Bunlarda asla etmez 50-60 bin ama en azından sağlamlığı,dayanıklılığı,verimli motorları var.
  • redbul_540 kullanıcısına yanıt

hocam symbol ve albea taksi çıkması harici resmen yok. Honda city ise 1.4 motor bana biraz kısıt getirmez mi acaba ?

• Kuzenim 2012 yılında sıfır km FC 1.5 almıştı.

Araç 2012 yılında donanım seviyesi olarak çoğu aracı cebinden çıkarırdı.

Fakat 1.5 atmosferik benzinli motor alt devirlerde çok cansız ve kötüydü. Devirli kulllanım isteyen bir motora sahipti. Performans olarak iyi değil ama uzun yolda 120-130 giderim diyen için yeterliydi.

Araç kuzenim tarafında 8 yıl kullanıldı ve 200.000 km yol yapıldı.

Parça ve tamir bakım anlamında İstanbul ve Kocaeli bölgesinde olduğu için çok sorun yaşamadı.

İkinci el kaygısı olmayan biniciler için ucuz bir alternatif bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atade28 -- 5 Mayıs 2021; 11:9:25 >
  • Gecen geely emgrand aldim yorumlara kanarak bu arabadan uzak durun 2 gun sonra iade ettim araba gitmiyor otobanda hafif bi egimde bile devri dusuyor milleti kandirmayin alacak arkadaslar yorumlara inanmasin belki sifir alindiginda iyi olabilir ama oda 10 sene once icin arabanin ici tam bir çöp kalite sıfır bide arac cok yakiyor bi ortalamasi yok bildiginiz araba alin bende ilk cin mali diye millet önyargili davraniyor diyodum ama gercekten çok haklilar tavsiye etmiyorum basiniza bela almayin
  • özkanturan_34 Ö kullanıcısına yanıt

Ben senin bırak emgrand almayı hiç otomobil bile almadığını düşünüyorum.Ben bu araçla hem de lpg de Uzungöl'e çıktım.Kasa ağır.1500 cc motor biraz kuvvetsiz kalıyor.Onun dışında aracı kötüleyen kişinin bir kişilik testine girmesini öneririm.Bu aracı benim kadar tanıdığını iddia edecek kişiye şunu söylerim.Bu sitede Geely Emgrand başlığında yüzlerce bilgi verdim.Bu sitede "markalar ve modeller"başlığında 666025 adet okunma ile rekor bendedir.Laf olsun diye yazdıklarını bir cahilin yazıları diye yorumluyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.