Şimdi Ara

Cinsel isteği tamamen yok etmek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
2
Favori
17.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cinselliği paralı yollar haricinde hiçbir zaman yaşayamayacağımı çok iyi bildiğimden cinsel istekten tamamen kurtulmak ve rahatlamak istiyorum. Düşünüyorum da ergenliğe girmeden önce hayat pek güzeldi sonra bu cinsellik denen sorun başımıza geldi. Bu konudan çok muzdaribim ve bu sorun yüzünden artık duygusal olarak yıpranmak ve üzülmek istemiyorum. Ayrıca kendi içimdeki bu lanet duygu yüzünden başkalarına da rahatsızlık vermek istemiyorum. Var mıdır böyle bir şey? Cinsel istekten tamamiyle kurtulmayı sağlayan bir çözüm? Ayrıca cinsel istekten kurtulduktan sonra birisinin benle ilişki kurmak istemesini de çok istiyorum çünkü işte o zaman ona öyle güzel şekilde siktiri çekeceğim ki. Kalp kırma sırası bende olacak. Hahaha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D34F00094 -- 18 Mart 2019; 3:54:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Keşke bir derdini seveyim butonu olsaydı. Sağlığınız yerindeyse eliniz ayağınız tutuyorsa halinize şükredin gençler bardağın dolu tarafını görün biraz da. Böyle skimsonik şeyleri taktığınıza göre büyük sıkıntılarınız olmadığı anlaşılıyor. Kimseye muhtaç olmadan ihtiyaçlarınızı görebiliyorsanız bu dünyada cenneti yaşıyorsunuz demektir. Başınıza gelebilecek tek bir hastalıkla bile bugünlerinizi mumla arayabilirsiniz. Millet nelerle yaşıyor aklınızı başınıza toplayın.
    Ben de yaşlı değilim ama bir Y kuşağı üyesi olarak yeni nesildeki aç gözlülüğe, doyumsuzluğa tahammül edemiyorum gerçekten.
    Derdi cinsellik olanın aslında derdi yoktur bunun farkına varın.
    Bu yaşıma kadar çevreme karşı hiçbir cinsel zaafiyet göstermedim her zaman aklıselim davrandım ve bu büyük oranda karakterle ilgili. Şimdi seni enesek bile libidonu yok etmeden bir yere varamayız yine aynı durumlara düşersin. İnsan en başta ne için yaşadığını bilmeli. Yani yaşamını idame ettirme motivasyonunu ne sağlıyor? Bu soruya "karşı cinsle her türden ilişki, kendini beğendirme" gibi cevaplar vermek normal, istenilen olmadığında büyük sorun haline getirmek anormaldir.
    Özetle tavsiyem yaşama amacını değiştirmendir. Mesela akademik kariyer yapmak, belli bir branşta uzmanlaşmak dünyaya ve içindekilere fayda sağlamak için yaşa. Bir şeyleri değiştirmek, her geçen gün yeni şeyler öğrenmek, dünyanın düzenine bir kuş kondurmak, bir kedinin bakımından sorumlu olmak için yaşa. Evrenin büyüklüğünü, her an ölebilecek oluşumuzu düşünün yakındıklarınız bir incir çekirdeğini doldurmaz.
    En kısa zamanda değiştirin bu kafayı böyle hiçbir yere varamazsınız. Acil
    Ben zaten bu yaşıma kadar hiçbir kızın peşinden koşmadım, ego tatmini yapmadım. Kimsenin zorla beni sevmesini de beklemedim. Aşık olduğum kızın bile ne kadar üzgün olduğumdan haberi yoktu. Çünkü söyledim ve olmadı. Bu aşamadan sonraki her adımında o şahsın egosunu yükseltirsin. Sana bir tavsiyem var cinsellikten ziyade herhangi bir kız arkadaşın olursa ona bağlanma hiçbir şekilde. Ben öyle yapıyorum giderse koymuyor gitmesse sürpriz oluyor. Ki paran yoksa gitmeyecek kız yok Türkiyede.

Cinsellikten kurtulmanın imkanı yok güzel kardeşim. bu devran böyle hazırlanmış sistemi böyle erkeği küçük düşürmekten başka birşey değil. 2 parmak pis sıvı üzerine dönüyor bütün devran. Engellemek için kafanda bitirmen gerek ayrıca bu yaşlardan sonra bi 5 sene sonra istek yarı yarıya iniyor boşuna hap falan alayım deme. Alayının dıbına koyim. Kimsenin peşinden koşma sevsen bile.
    Yazdıklarını görünce şöyle bir iç çektim bir sigsra yaktım. Batı ve bizim yaşam kalite standartlarımızı düşününce ciddi ciddi her geçirdiğimiz gün boşa yemin ederim. Yanlış anlaşılma olmasım tipim öyle çok kötü, kız bulamıyorum falan değil. Ama özellikle Türk kızlarının değeri haketmeyen insanlara verdiği değer, iyi kalpli insanlara çektiği aşağılama çok ağırıma gidiyor. Beyoğlunda yaşadım orası Türkiyenin Californiasıdır bilirsiniz. Paranın ne kadar önemli olduğunu 13,14lü yaşlarımda anladım. Ne diyim Allah inşallah bana ve sizin gibi iyi insanlara bu derdi verdiği gibi bu ülkeden çıkma şansı da verir.

Konuna gelirsek eğer tıbben böyle birşeyi hiç duymadım. Birim fiyatlara bakarsak da eğer varsa çok çok pahalıdır. Düşünmemeye çalış (p*rnocu gibi kızların arasında nasıl olacaksa) aklına getirmemeye çalış. Yaşlarımız yakınmış ve benimde maddi durumum pek fazla iyi olmadığından tip olsun veya olmasın böyle durumlarla karşılaştık. Oyüzden seni anlıyorum. Allah bize bu derdi verdi ve dermansız bıraktı. Resmen kendi başınızın çaresine bakın dedi. Şimdi çıkar biri Allah evlenmeyi emretti. Etti de Türkiyedeki yaşam standartlarında geçinmeye de yardım etmedi.

Sonumuz hayrolsun beyler cidden buralarda harcanıyoruz. Reenkarnasyonun olması için dua ediyorum.
  • tamamen olmaz ama 6 senedir kullandıgım psikotik ilaçlar sağolsun yol aldırdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-406E52D83

tamamen olmaz ama 6 senedir kullandıgım psikotik ilaçlar sağolsun yol aldırdı.
    Tamamen olması hiç mi mümkün değil hocam

• Beyinden o bilgiyi silebilirsin fakat tekrardan öğrenme ihtimalin olur. ABD de bu işlem fobiler için yapılıyor.
  • Tipsiz_Tatlı_Karakter kullanıcısına yanıt
    Beyinden ziyade cinsellik hormonlarla alakalı diye biliyorum hocam ama

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D34F00094

Tamamen olması hiç mi mümkün değil hocam

Alıntıları Göster
    Kes kurtul.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asus gl702

Kes kurtul.

Alıntıları Göster
    İş ne yazık ki ona doğru gidiyor zaten ama sırf bunun için ameliyat olmak istemiyorum mutlaka başka bir yolu vardır hocam.

• quote:

İş ne yazık ki ona doğru gidiyor zaten ama sırf bunun için ameliyat olmak istemiyorum mutlaka başka bir yolu vardır hocam.

Alıntıları Göster
    hocam sende benim gibi tipsizsin anlaşılan :(

hep arkadaş olarak görüyorlar di mi :(
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    hocam s.tiri çekmek için +26 dan sonra maddi bakımından iyi olursan çekebilirsin. O yaşlardan sonra para daha çok önemli oluyor.

Hocam beni arkadaşı olarak görürken ona yaklaşmaya çalıştığım anlarımı hatırlayınca acayip deli oluyorum utanıyorum falan. Lise de olmuştu. Maalesef bu yaşlarda tip önemli. Yurtdışı farklı mı acaba?
  • Sokaktan geçen bi tane kızı yakala kıza nazikçe sor, bu kadar mı zor, ben USA da yaşıyorum sokaktan geçen çok kız yakalayıp numara aldığım oldu, sonra kızda bende işimizi hallettik olay bitti bu kadar büyütülecek mesele değil

• quote:

Orijinalden alıntı: thermodynamics23

Sokaktan geçen bi tane kızı yakala kıza nazikçe sor, bu kadar mı zor, ben USA da yaşıyorum sokaktan geçen çok kız yakalayıp numara aldığım oldu, sonra kızda bende işimizi hallettik olay bitti bu kadar büyütülecek mesele değil
    Hocam burası Türkiye :D Bu arada USA'da tipe mi bakıyorlar karaktere mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tipsiz_Tatlı_Karakter

hocam s.tiri çekmek için +26 dan sonra maddi bakımından iyi olursan çekebilirsin. O yaşlardan sonra para daha çok önemli oluyor.

Hocam beni arkadaşı olarak görürken ona yaklaşmaya çalıştığım anlarımı hatırlayınca acayip deli oluyorum utanıyorum falan. Lise de olmuştu. Maalesef bu yaşlarda tip önemli. Yurtdışı farklı mı acaba?

Alıntıları Göster
    Hocam tabiki biliyorum zaten muhakkak ki bana o yaşlardan itibaren gelenler olacak şu cinsellik denen sorundan kurtulup önce biraz umut verip akabinde öyle bir siktiri çekeceğim yere bakıp yürek yakarak duygularıyla öyle güzel oynayacağım ki bunların cin çarpmışa dönecekler. Kendilerinin hep yaptığı şey sonuçta bakalım nasıl oluyormuş. Bedenleriyle bir şey elde edemeyecekleri gerçeğiyle acı acı yüzleşecekler. Artık anca iftira atarlar onun da hukuki yoldan hesabını sorarım. Size de tavsiye ederim hiçbir şey sizden önemli değil sizi de üzüyorsa kurtulabilirsiniz bu cinsellikten illa bir yolu vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D34F00094 -- 18 Mart 2019; 4:28:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tipsiz_Tatlı_Karakter

Hocam burası Türkiye :D Bu arada USA'da tipe mi bakıyorlar karaktere mi?

Alıntıları Göster
    Valla burada tipin bi önemi yok leş adamların taş gibi kızlar ile takıldığını gördüm milyon defa, özellikle Florida tarafı hayat efsane güzel

• Hocam kaç yaşındasınız sormak abes olmassa eğer ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaiserslautern34

Hocam kaç yaşındasınız sormak abes olmassa eğer ?
    Estağfurullah hocam niye abes olsun 20 yaşındayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D34F00094 -- 18 Mart 2019; 5:3:3 >
  • Yazdıklarını görünce şöyle bir iç çektim bir sigsra yaktım. Batı ve bizim yaşam kalite standartlarımızı düşününce ciddi ciddi her geçirdiğimiz gün boşa yemin ederim. Yanlış anlaşılma olmasım tipim öyle çok kötü, kız bulamıyorum falan değil. Ama özellikle Türk kızlarının değeri haketmeyen insanlara verdiği değer, iyi kalpli insanlara çektiği aşağılama çok ağırıma gidiyor. Beyoğlunda yaşadım orası Türkiyenin Californiasıdır bilirsiniz. Paranın ne kadar önemli olduğunu 13,14lü yaşlarımda anladım. Ne diyim Allah inşallah bana ve sizin gibi iyi insanlara bu derdi verdiği gibi bu ülkeden çıkma şansı da verir.

Konuna gelirsek eğer tıbben böyle birşeyi hiç duymadım. Birim fiyatlara bakarsak da eğer varsa çok çok pahalıdır. Düşünmemeye çalış (p*rnocu gibi kızların arasında nasıl olacaksa) aklına getirmemeye çalış. Yaşlarımız yakınmış ve benimde maddi durumum pek fazla iyi olmadığından tip olsun veya olmasın böyle durumlarla karşılaştık. Oyüzden seni anlıyorum. Allah bize bu derdi verdi ve dermansız bıraktı. Resmen kendi başınızın çaresine bakın dedi. Şimdi çıkar biri Allah evlenmeyi emretti. Etti de Türkiyedeki yaşam standartlarında geçinmeye de yardım etmedi.

Sonumuz hayrolsun beyler cidden buralarda harcanıyoruz. Reenkarnasyonun olması için dua ediyorum.

• quote:

Yazdıklarını görünce şöyle bir iç çektim bir sigsra yaktım. Batı ve bizim yaşam kalite standartlarımızı düşününce ciddi ciddi her geçirdiğimiz gün boşa yemin ederim. Yanlış anlaşılma olmasım tipim öyle çok kötü, kız bulamıyorum falan değil. Ama özellikle Türk kızlarının değeri haketmeyen insanlara verdiği değer, iyi kalpli insanlara çektiği aşağılama çok ağırıma gidiyor. Beyoğlunda yaşadım orası Türkiyenin Californiasıdır bilirsiniz. Paranın ne kadar önemli olduğunu 13,14lü yaşlarımda anladım. Ne diyim Allah inşallah bana ve sizin gibi iyi insanlara bu derdi verdiği gibi bu ülkeden çıkma şansı da verir.

Hocam çok haklısınız kendi sağlığınız için sigara içmeyin lütfen bu arada.

Şimdi bu sorunu sizin de buyurduğunuz üzere bizatihi bizim düzeltmemiz gerekmekte zira biz bunların peşinden koştukça bunlar kıymete biniyor. Piyasa arz talep dengesi ilkesi yani.

O halde, madem ki bunlar tarafından reddediliyoruz, hak ettiğimiz değeri göremiyoruz, üzülüyoruz ve mutsuz oluyoruz, o halde bizim cinsellik belasından kurtulmamız ve bunlara olan talebimizi sona erdirmemiz lazım. Bunun için tıbbi destek alınabilir. Kullanıldığı sürece etki gösteren bırakılınca etkisi gidebilen bir ilaç hap vs. Çözümler illa ki vardır 2019 yılındayız sonuçta. Bence kimse bunu gururuma yediremem dememeli. Biz düzgün ve efendi insanlar olarak cinsellikten kurtularak bunları o sevdalı oldukları aşağılık tiplerle başbaşa bırakalım ki bu sefer biz kıymete binelim ama ne fayda? Artık iş işten geçmiş olsun çünkü biz onlara artık herhangi cinsel istek duymuyor olalım. Bunların da artık o aşağılık tipler yüzünden başlarına ne gelirse gelsin çünkü bunu onlar istedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D34F00094 -- 18 Mart 2019; 5:30:17 >

• Ben zaten bu yaşıma kadar hiçbir kızın peşinden koşmadım, ego tatmini yapmadım. Kimsenin zorla beni sevmesini de beklemedim. Aşık olduğum kızın bile ne kadar üzgün olduğumdan haberi yoktu. Çünkü söyledim ve olmadı. Bu aşamadan sonraki her adımında o şahsın egosunu yükseltirsin. Sana bir tavsiyem var cinsellikten ziyade herhangi bir kız arkadaşın olursa ona bağlanma hiçbir şekilde. Ben öyle yapıyorum giderse koymuyor gitmesse sürpriz oluyor. Ki paran yoksa gitmeyecek kız yok Türkiyede.

Cinsellikten kurtulmanın imkanı yok güzel kardeşim. bu devran böyle hazırlanmış sistemi böyle erkeği küçük düşürmekten başka birşey değil. 2 parmak pis sıvı üzerine dönüyor bütün devran. Engellemek için kafanda bitirmen gerek ayrıca bu yaşlardan sonra bi 5 sene sonra istek yarı yarıya iniyor boşuna hap falan alayım deme. Alayının dıbına koyim. Kimsenin peşinden koşma sevsen bile.

• quote:

Ben zaten bu yaşıma kadar hiçbir kızın peşinden koşmadım, ego tatmini yapmadım. Kimsenin zorla beni sevmesini de beklemedim. Aşık olduğum kızın bile ne kadar üzgün olduğumdan haberi yoktu. Çünkü söyledim ve olmadı. Bu aşamadan sonraki her adımında o şahsın egosunu yükseltirsin. Sana bir tavsiyem var cinsellikten ziyade herhangi bir kız arkadaşın olursa ona bağlanma hiçbir şekilde. Ben öyle yapıyorum giderse koymuyor gitmesse sürpriz oluyor. Ki paran yoksa gitmeyecek kız yok Türkiyede.

Sonuçta için için üzülmüşsünüz hocam amaç bunu engellemek zaten ben de kimsenin peşinden koşmadım ama için için kahrolmanın bir faydası yok bana niye mutsuz olmak zorundayım ben? 5 sene sonra yarı yarıya azalsa bile ben bunu artık hayatımda istemiyorum beni mutsuz etmekten başka hiçbir işe yaramıyor çünkü. Ayrıca illa ki bir ilacı vardır bunun olmalı bu hatta cinsel suç işleyenlere kimyasal hadım konuşuldu demek ki mümkün. Hem mümkün olmasa bile ameliyatla sorunu çözerim hiçbir şey benim mutluluğumdan kıymetli değil hocam bir daha dünyaya gelmeyeceğim ben. Öyle değil mi haksız mıyım hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D34F00094 -- 18 Mart 2019; 5:37:24 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.