Şimdi Ara

#Çin Malı Android Tabletler Rehberi,Destek ve Tavsiye - Ana Konu# (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.219
Cevap
99
Favori
846.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Næccm

merakla inceleme bekliyoruz.ozellikle pil omrunu merak ediyorum.videolar gayet guzel.bence alinir bu cihaz

uhh adam mause takti

http://www.youtube.com/watch?v=Gv30rYgt-io

İpad killer değil ama genede güzel hele bir gelsin detaylı bir inceleme yapıcam

• quote:

Orijinalden alıntı: oranj001

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170513327784&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

190TL ye aldım kargo dahil gelince yorumları yaparım güzel birşeye benziyor.Daha ucuzları vardı ama önde kamerası yoktu bunda kamerada var herşey var tvde olsaydı tam olurdu ama tvli olanlar çok pahalı gereksiz.Güzel bir şeye benziyor

http://www.youtube.com/watch?v=N8fmDcweXzA

Videosu yukarda

ebayda kargo ücreti ne kadar?

• quote:

Orijinalden alıntı: balci1987

quote:

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170513327784&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

190TL ye aldım kargo dahil gelince yorumları yaparım güzel birşeye benziyor.Daha ucuzları vardı ama önde kamerası yoktu bunda kamerada var herşey var tvde olsaydı tam olurdu ama tvli olanlar çok pahalı gereksiz.Güzel bir şeye benziyor

http://www.youtube.com/watch?v=N8fmDcweXzA

Videosu yukarda

ebayda kargo ücreti ne kadar?

Satıcısına göre değişir.Benim aldığım ürün için 20 dolar aldı

• şimdi bu alete toplu alımda 150'ye düşseler 2500/150=16,6666666666 hadi biz 15 diyelim (kargoya gitse falan) yani bir iPad in parasına 16 tane bunlardan alınıyor

al 15 tane diz masanın üstüne bozuldukça çöpe at

Edit: hesaplama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorlinux -- 19 Temmuz 2010; 17:04:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gezegenci

şimdi bu alete 200 desek 2400/200=12 yani bir iPad in parasına 12 tane bunlardan alınıyor

al 12 tane diz masanın üstüne bozuldukça çöpe at

+1 al bendende o kadar

• Lose_your_self birader hesabı yeniledim sende editle

edit: ayrıca SADECE dijital foto çerçevesi oalrak bile kullanılsa normalden daha büyük ve daha ucuz oluyo

ama fiki mantıklı demi ? evin her tarafını süsle bunlarla koy kucağını bikaç tane arkadaşın biri demişki bundan aynı anda nete giremezsin mzüik falan filan demiş tamam işte 3-4 tanesi foto çerçevesi ikitanesinden aynı anda müzik aç ses fazla çıksın birinden dh'ye gir dierinde face'ye dierinde başka biyer işte birinden video aç birinden oyun bu arada dieri netten bişeyindirsin kaç oldu? 11 oldu. 1'i kargoda patlamış geriye 3 tane kaldı onlarıda bize eşe dosta dağıtırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorlinux -- 19 Temmuz 2010; 17:18:19 >

• quote:

merakla inceleme bekliyoruz.ozellikle pil omrunu merak ediyorum.videolar gayet guzel.bence alinir bu cihaz

uhh adam mause takti

quote:

Android
    Dual-core Rockchip 2808 with 600MHz ARM9 core plus a 533MHz DSPfor real-time decoding of 720p video at up to 2.5Mbit/s.
    128MB RAM, 1GB internal flash
    Expandable by MicroSD up to 16GB
    USB port for connection to PC
    Also USB host for keyboard/mouse/pen-drive/3G module
    WiFi
    Hardware buttons for back, home, and screen on/off
    Software buttons for home, back and menu.
    3.5mm headphone jack
    3000mah battery

videodaki cihaz rockchip. bu cihaz alınır işte. forumlarda gezerken bir bilgi daha edindim. rockchip li versiyonlar genelde 128 mb ram ile sunulan cihazlarmış. vialarda ise 256 mb ram den aşağısı kurtarmıyormuş. rockchip ve 128 mb ram li olan versiyonlara ancak yetişebiliyorlarmış.

@oranj001 dostum, açıkçası o kadar negatif şeyler yazdım ki belki içinde bir pişmanlık yaşamış olabilirsin ama yine de pozitif ol derim. neden dersen bu cihaz en azından gayet ucuz(resim çerçevesi olarak- ebook okuyucu olarak(kindle ve sony ebook okuyucuları 400-600 dolardan başladığını düşünürsek)) yine de senin işini göreceğini ümit ediyorum. umarım memnun kalırsın. ve eğer ki ebook performansından(html-prc-pdf) memnun kalırsan yorumlarında belirtmeni isterim. ben tam bir ebook fanatiğiyim ve elimin altında da Kara Kule serisinin comic leri olduğunu düşünürsek benim için pdf performansı daha önde gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: BaDRuLe

quote:

uhh adam mause takti

quote:

Android
    Dual-core Rockchip 2808 with 600MHz ARM9 core plus a 533MHz DSPfor real-time decoding of 720p video at up to 2.5Mbit/s.
    128MB RAM, 1GB internal flash
    Expandable by MicroSD up to 16GB
    USB port for connection to PC
    Also USB host for keyboard/mouse/pen-drive/3G module
    WiFi
    Hardware buttons for back, home, and screen on/off
    Software buttons for home, back and menu.
    3.5mm headphone jack
    3000mah battery

videodaki cihaz rockchip. bu cihaz alınır işte. forumlarda gezerken bir bilgi daha edindim. rockchip li versiyonlar genelde 128 mb ram ile sunulan cihazlarmış. vialarda ise 256 mb ram den aşağısı kurtarmıyormuş. rockchip ve 128 mb ram li olan versiyonlara ancak yetişebiliyorlarmış.

@oranj001 dostum, açıkçası o kadar negatif şeyler yazdım ki belki içinde bir pişmanlık yaşamış olabilirsin ama yine de pozitif ol derim. neden dersen bu cihaz en azından gayet ucuz(resim çerçevesi olarak- ebook okuyucu olarak(kindle ve sony ebook okuyucuları 400-600 dolardan başladığını düşünürsek)) yine de senin işini göreceğini ümit ediyorum. umarım memnun kalırsın. ve eğer ki ebook performansından(html-prc-pdf) memnun kalırsan yorumlarında belirtmeni isterim. ben tam bir ebook fanatiğiyim ve elimin altında da Kara Kule serisinin comic leri olduğunu düşünürsek benim için pdf performansı daha önde gelir.

E book indiririm android marketden bakarım

• quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan K.

quote:

Valla benimde hoşuma gitti int. girerim.msne girerim,müzik dinler,film izlerim işimi görür

128 mb. ram ve 600 mhz işlemci ile bunları yapabileceğinden eminmisin?

Niye N78 hepsini 96 mb ram ve 359 mhz işlemci ile yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: safa_oyuncu

quote:

quote:

Valla benimde hoşuma gitti int. girerim.msne girerim,müzik dinler,film izlerim işimi görür

aynı şey değilki ...
  • İnceleme yapılsın bende alabilirim
  • bende alabilirim sadece yolculuklarda kullansam yine yeter
  • quote:

quote:

quote:

ona bakarsan nintendo ds lite 4 mb ram ve 66 mhz işlemci ile oyun oynatıyor ebook okutuyor mp3 dinletiyor hatta msn ve internete giriyor???

tek fark tüm cihazlar farklı kulvarlarda

• incelemeden sonra bende alabilirim
  • hacular toplu alım yapalım bari belki grup indirimi yapar
  • İnceleme bekliyoruz reyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: gezegenci

quote:

quote:

quote:

aynı şey değilki ...

Ama benzer şey.Ayrıca birinin içinde symbian işletim sistemi var(yavaşlığı ile ün yapmış)Diğerinde android gibi hızlı bir işletim sistemi var.Yukarda bunları yapabiliceğine eminmisin diyen arkadaş baya abartmış onun abartması yanında bence bu daha normal

• Bende çakma BlackBerry 9700 BOLD aldım.250TL'ye , bütün aksesuarları ile.Bol şanslar dileyin..Ayrıca arkadaşlar ; bu blackberry Twitter'da vs. tweet yazınca via ago Blackberry falan yazar mı ?Übertwitter falan destekler mi ?
  • bende niyetlendim bak rockchipli versiyonlara
    İnceleme bekliyoruz
  • Haftaya geliceğini düşünüyorum bu sıralar kargolar hızlı 10 günde geliyor
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.