Şimdi Ara

#Çin Malı Android Tabletler Rehberi,Destek ve Tavsiye - Ana Konu# (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.219
Cevap
99
Favori
846.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adam banlanmış,ürünü alsa bile yazamaz
    almışsa da 4 gün incelesin bari,ondan sonra yorum yazar
  • çin malı çin malı diye söylenip duruluyor ama bu malların orjinalleride çinde üretiliyor zaten
  • Sabırsızlanıyoruz inceleme için
  • quote:

Orijinalden alıntı: net_katil

Sabırsızlanıyoruz inceleme için

aynen
  • Android mi yüklü bunda?
  • olm boşuna konuşuyonuz geçirmezler bunu

gümrükten geçirmezler bunu

bu aletin üzerinde yazan fiyata bakmazlar bile
  • Faturaya bakıyorlar kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wurunkatte

Android mi yüklü bunda?

windows 7 yükleyin hemen abime
  • Bu ürün şunları çalıştıracak değil mi?
    http://www.android.com/market/#app=com.yahoo.mobile.client.android.im

Bir çok program var android için, ücretli veya bedava.
    Hadi gelse artık da görsek şu ürünü.
    Oranj atarsın içine bir iki şu programlardan da.
  • bır seferde tek urunmu getırebılıyoruz yoksa 2 yada toplamda 3 adet 150 euroyu gecmıcek sekılde olabılıyormu

bırde kıredı kartı var bende onunla yapabılırmıyım yoksa paypal sartmı burdan yada pm den bılgılendırımısınız benı arkadaslar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: romeo28

bır seferde tek urunmu getırebılıyoruz yoksa 2 yada toplamda 3 adet 150 euroyu gecmıcek sekılde olabılıyormu

bırde kıredı kartı var bende onunla yapabılırmıyım yoksa paypal sartmı burdan yada pm den bılgılendırımısınız benı arkadaslar...

Paypala üye olman senin için daha iyi üye olmak kolay google da aratırsanız bulursunuz.150 euroyu geçmicek şekilde 2 adetde alabilirsiniz ancak gümrükde keşin kalır gidip faturayı göstermeniz gerekli(fatura derken paypal ile ödeme yaptığında mail adresine ödeme makbuzu geliyor onun çıktısını alıp götürseniz yeterli)Tavsiyem tek ürün getirmeniz

@Speedy9355

Yükliyebilirim gibi gözüküyor youtube da millet girip indiriyor e-kitapları vs.leri

Ürünün bugün veya yarın geliceğini tahmin ediyorum.

• Hadi bakalım gelsin artık, şu android shop'a bir bakalım uygulamalar ve oyunlar var.
  • Takipteyim.
  • Kapı çaldı ve ipadım geldi şimdi paketi açıcam akşama doğru video çekmeeye çalışırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: oranj001

Kapı çaldı ve ipadım geldi şimdi paketi açıcam akşama doğru video çekmeeye çalışırım

bekliyoruz. dealextreme'den mi almıştın? (mesajların hiçbirini okumadım)
  • niye ipad diyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: XRacer

quote:

Orijinalden alıntı: oranj001

Kapı çaldı ve ipadım geldi şimdi paketi açıcam akşama doğru video çekmeeye çalışırım

bekliyoruz. dealextreme'den mi almıştın? (mesajların hiçbirini okumadım)

Ebaydan aldım dealextreme deki biraz daha ucuz ancak ekran çevresi parlak benim aldıım iphone gibi siyah ilk izlenimim biraz ufak geldi bana çok kibar dokunmatiği güzel şuan wifi ayarlarını yapıyorum markete vs. gircem
  • foto filan koyarsan güzel olur :)
  • Ekranı 5800 vs. den çok daha iyi ancak iphone dan kötü Kötü olmasının sebebi parmakla güzel dokunulmuyor kaygan değil ekranı tırnağınız biraz uzunsa on numara kullanımı var.Foto vs. koyucam 1-2 saat içinde şuan inceliyorum ancak parasını hak ediyor baya hızlı yavaşda değil
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.