Şimdi Ara

#Çin Malı Android Tabletler Rehberi,Destek ve Tavsiye - Ana Konu# (657. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.218
Cevap
99
Favori
846.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 655656657658659
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: diego26

http://www.aliexpress.com/item/Ramos-blue-devils-w31-16g-wifi-10-1-quad-core-ips-high-definition-screen-tablet/1643529943.html

Bu tableti almayi düşünüyorum sizce aliyim mi yada 50 60 $ öneri tabletiniz var mı

Tablet çok iyi ama satıcının siftahı yok. Bence bulaşma zaman kaybedersin.

• Ben Dark R9718 almıştım ama sürekli kilitlenme ve yetersiz wifi çekim gücü sorunları vardı. Teknobiyotik'e 2 kere geri gönderdim ama adamlar eski bir Android sürümü kurup tamir ettik diye geri gönderdiler. İade de etmemek için uğraşıyorlar. Tüketici heyetine başvurdum artık. Dark'ın sanıyorum A serisi daha iyi. Ben kendi deneyimlerime bakarak R serisi tavsiye etmiyorum. Alabiliyorsanız da başka bir yer satıyorsa oradan alın. Teknobiyotik'ten almayın. Yaşanan tecrübeler belki yeni tablet alacak arkadaşlara yol gösterir.
  • ekteki padopia tablet dokunmatiğini bulamıyorum yaprdımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

http://i.hizliresim.com/eQmVbA.jpg

http://i.hizliresim.com/KPmlyv.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kitaphaber -- 20 Mart 2014; 18:32:14 >
  • Tabletin şarj girişinde bir sıkıntı var. Şarj kablosunu bastırınca şarj olmaya başlıyor. Nasıl düzeltebilirim? Model Ainol Hero
  • lütfen biri yardım etsin..

cadegen marka tablet var bende acılmıyor format atmayı denıyorum android sımge cıkıyor karnında yukleme var donuyor 1 saat bekledım oylece donuyor bıtmıyor hiç ...

ne yapabılırım acılmıyor tablet ..
  • Arkadaşlar bende çizim yapabileceğim kendiliğinden kalemli bir tablet arıyorum ancak Samsung vs. markalar çok pahalı. Tavsiye edeceğiniz herhangi bir ürün var mıdır bu konuda? Hassasiyet ve kalemin ince uçlu olması tercih sebebi..:) Şimdiden teşekkürler...
  • arkadaşlar onda vi40 elite tablete artes i907 yazılını yükledim şimdi tablet çöktü yeniden yazılım atmak istiyorum ama benim cihazda ses tuşları olmadıgı için download mod alamıyorum ne yapmam lazım
  • arkadslar bu cın menselı tabletler arasında marka bakamından kalıte sıralaması yapabılcek varmı..
  • yeni reeder a8i aldım intel z2580 işlemcili.çin teclast p89 benzeri.tavsiyemdir.laptobu emekli etti resmen.her işimi görüyor .çok hızlı okuma yazmada.başta flash desteği yok diye üzülmüştüm.ancak hiç sıkıntı yok.bi şekilde her video oynatılıyor.özellikle yabancıdizle sitesinden vget yada allcast ile stream edip samsung dlna tvye dizileri yüksek kalitede izlemek büyük zevk.laptop hdmi dan izlemekten daha kaliteli ve akıcı benim için.
    kısıtlı şeyler
    -flash yok.videolar seyrediliyor ama pekçok sitede.
    -1gb ram.gereksiz hafıza temizleyiciler vs arka planda kalan appleri kurmazsanız 200 mb yer ile kasmadan her şeyi kullanırsınız.en çok oyunlarda ram lazım.onlarda çalıştığında ram boşaltılıyor sanırım sorunsuz açılıyor.oyun çıkışı 650 ram kaldığını gördüm çünkü.normalde 800 cıvarı yiyor.tablet full dolu 105 apk var.
    -anten kameranın olduğu noktada olduğundan dik tutarken sorun yok.elle o kısmı tutarsanız 1-2 diş keser.ancak ben evin içinde hiç sıkıntı çekmedim.router evin ortasında.2dişte çekse çin tabletler gibi kopma bekleme yapmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Riven_ -- 2 Mayıs 2014; 11:35:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar ramos i9 almayı düşünüyorum çinden ali expressle ,tavsiye edermisiniz. birde en iyi posta firması hongong post ile singapur post olarak genelde önerilmiş sizce hangisi. son olarak gümrükte bir sorun çıkar mı :) selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanacars

arkadaşlar ramos i9 almayı düşünüyorum çinden ali expressle ,tavsiye edermisiniz. birde en iyi posta firması hongong post ile singapur post olarak genelde önerilmiş sizce hangisi. son olarak gümrükte bir sorun çıkar mı :) selamlar

Kargo firması farketmez gümrük durumu kesin takılır yasaklı bir ürün olmadığından problem olmaz vergi öder alırsın

Bu arada bu kadar düşünme hoşuna giden hangi marka ise onu al ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: losttime35

quote:

arkadaşlar ramos i9 almayı düşünüyorum çinden ali expressle ,tavsiye edermisiniz. birde en iyi posta firması hongong post ile singapur post olarak genelde önerilmiş sizce hangisi. son olarak gümrükte bir sorun çıkar mı :) selamlar

Kargo firması farketmez gümrük durumu kesin takılır yasaklı bir ürün olmadığından problem olmaz vergi öder alırsın

Selamlar.iki sorum daha olacaktı
    1-Gümrüğe takılacağından nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz?Çünkü gümrük olayına hic takilmadan honkong post ile çinden tablet alan bir arkadaşim vardi.
    2- Velevki takıldı. Yaklaşık 200$ lik bir tablete sizce nekadar vergi öderim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhanacars -- 8 Haziran 2014; 19:42:38 >

• Çin'den gelen ürünlerde 75 euroyu aşmanız ve gümrüğe takılması durumunda toplam tutar üzerinden %20 vergi ödersiniz

• quote:

quote:

quote:

1-Gümrüğe takılacağından nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz?Çünkü gümrük olayına hic takilmadan honkong post ile çinden tablet alan bir arkadaşim vardi.

Aslında sizi en kötüsüne hazırlamak istemiştim takınmazsa sevinirsiniz diye öyle dedim ama takilcagini düşünüyorum 10 $ siparişim 40 gündür gelmediyse tabletin gelmez diye düşündüm
    Ki bende sipariş vericem 1 hafta içinde yani vergi ödemeye hazır olun heyecanı seven birisiyseniz sıkıntı olmaz
    Ornek bu çinliler bana 200 dolar iade yapıcaklar ne zaman olucak bilmiyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

Aslında sizi en kötüsüne hazırlamak istemiştim takınmazsa sevinirsiniz diye öyle dedim ama takilcagini düşünüyorum 10 $ siparişim 40 gündür gelmediyse tabletin gelmez diye düşündüm
    Ki bende sipariş vericem 1 hafta içinde yani vergi ödemeye hazır olun heyecanı seven birisiyseniz sıkıntı olmaz
    Ornek bu çinliler bana 200 dolar iade yapıcaklar ne zaman olucak bilmiyorum

Eyvallah :) artik bir maceraya atildik bakalim .insallah gelir. zaten takilirsa vergide 80-100 lira civari diye arastirdim (% 20 ) artik seve seve oderiz :))

• http://www.spemall.com ve oppomart sitesi güvenilir midir ne ile gönderim yapıyor, alım yapabilir miyiz gönül rahatlığıyla.
  • 250 tl ye kadar 7 ich tablet tavsiyeniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

http://www.spemall.com ve oppomart sitesi güvenilir midir ne ile gönderim yapıyor, alım yapabilir miyiz gönül rahatlığıyla.

Sanıyorum alışveriş yapan çok kişi bulunmuyor, genelde pandawill ve buyincoins gibi siteler tercih ediliyor.Tercihinizin özel bir sebebi yoksa bu siteleri öneririm ikisindende sorunusuz alışverilerim oldu.Genel itibari ile memnun oldum.
  • codegen dream 77w tabletim var sensorleri ni duzeltebilirmiyiz acaba gunship battle oyununda helikopteri asagiya indiremiyorum ama yukariya cikartabiliyorum

• Analog tv izleyebileceğim çin malı bir tablet önerebilirmisiniz?
  • 
Sayfa: önceki 655656657658659
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.