Şimdi Ara

#Çin Malı Android Tabletler Rehberi,Destek ve Tavsiye - Ana Konu# (659. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.218
Cevap
99
Favori
846.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 657658659660661
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: losttime35

quote:

Orijinalden alıntı: Ahmetyel06

Arkadaşlar max. 200 tl simli tablet sağlam olsun tşkler.

Simli tabletin girişi sıkıntı olur ve o fiyat gamndki tabletlerin batarya omurleri çok düşük

Sıkıntı derken neden sıkıntılı ? Fiyat olarak artırsam hangi modeli tavsiye edersiniz. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: losttime35

quote:

Arkadaşlar max. 200 tl simli tablet sağlam olsun tşkler.

Simli tabletin girişi sıkıntı olur ve o fiyat gamndki tabletlerin batarya omurleri çok düşük

Sıkıntı derken neden sıkıntılı ? Fiyat olarak artırsam hangi modeli tavsiye edersiniz. Teşekkürler.

sıkıntı derken gumrukten bahsediyorum baya sıkıntılı durum 6-7 aydır tcde...bu arada onerım yok sımlı tablet almadım cınden ,,, bunun yanında yakın zamandada ust duzey bır urun de almadım

• 200-250 dolarlık bir tablet almak istiyorum hangi siteden alsam gümrükten sorunsuz geçer ?
  • Arkadaşlar Goldmaster Bengal 9 inç tablete format atmak istiyorum. dokunmatik şifresini unutmuşlar. Çok aradım bir türlü bulamadım. Güç ve ses açma düğmeleriyle bir sürü farklı kombinasyon denedim olmadı. Bilen varsa yardımcı olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanacars

quote:

Orijinalden alıntı: sorix

quote:

Arkadaslar ramos i9 tabletim singapour post ile geldi bugun elime ulasti..210 dolara maloldu,.yaninda orjinal kilif ve fiş donusturucude geldi. Gumruğe takilmadi..buna cok sevindim cunku bazi arkadaslarim takilacagini soylemsti..tablet ilk izleenim olarak mukemmele yakin..oyun ve internet performansi kesinlikle tatmin edici..asphlt 8 en yuksekte biraz kassada grafik ayarlrini bir iki tık düşurunce sorunsuz oynanabiliyor..bu bana yeterde artar bile..cunku bu oyun note 3 de buke zaman zaman kasma yapiyordu..Ekrani etkileyici ve uzerinde ekran koruyucu hazir geldi..kutudan kulaklik cikmadi.

hayırlı olsun kaç inç aldığınız cihaz bide etikete kaç dolar yazmıştınız ben 10" lik cihaz alıcam ama bir türlü güvenemedim takılırsa kötü

Bende baya kuşkular duydum ama bir şey olmadı..Alacaksanız singapur veya hong kong post seçmenızi öneririm..benim ramos i9 (Türkiyedeki versiyonu Casper T1 es )210 dolar ve 9 inç... bence ideal ..çünkü daha önce 7 inç kullanmıştım gerçekten bir tablet pc için bence çok ufak boyut...o yüzden değiştirip bunu aldım.10 inçde iyidir. benim aldığım.ürün piyasaya çıkalı 6 ay falan oldu ama hala çok güzel ve alınası bir ürün.. full hd ekran olmasına rağmen oyun , gerek internet , gerek ses çıkış performansı gayet tatminkar ,
    önerilerim ise onda v975m , pipo p1 (rk 3288 çipli) ve eğer biraz daha beklerseniz onda v989 eqer gümrüğe takılırsada vereceğiniz ücret tabletin fiyatına göre değişir ama en fazla 100 lira civarını gözden çıkarmak gerek gibi.. selamlar iyi günler..

Ben geçen hafta onda nın kendi sitesinden v989 modelini DHL kargo ile istedim. 55$ kargo parası vardı yanılmıyorsam. Tabiki gümrüge takıldı. 93 lira gümrük masrafı çıktığını söyleye bilirim. Ancak cihaz bir numara. Eşimde note 10.1 2014 edition var v989 un yanından bile geçemez...

• arkadaşlar 200-250 dolar arası bir tablet istiyorum 9.7 inch fakat ne alacağımakarar vermedim v989 hoş cihaz gibi bu cihaz toplamda bana kaç tl ye patlar ve rakipleri nelerdir bilgisi olan paylaşırsa sevinirim
  • arkadaşlar en ucuz satan yerden onda v989'i satın almak istiyorum. verebileceğiniz bir link var mı? ayrıca böylesine performansı bu fiyat aralığında veren başka bir tablet daha önerebilirseniz sevinirim. teşekkrüler..
  • Arkadaşlar pandawill den xiaomi mi pad almak istiyorum 300 dolara ancak gelirmi diye kuskuya düşüyorum acaba alsam gelirmi ? Ve gumruge takılma durumu olsa nekadar vergi ödemem gerekir ? Ve daha ucuza xiaomi mi pad den daha mantıklı seçenekler varmı ?

• arkadaşlar babam için tablet bakıyorum max 150 tl lik önemli olan internette gezinirken takılmaması yurt dışından getirmek istiyorum gsm özelliği olmayınca sıkıntı çıkmıyor galiba önerdiğiniz ürünler var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgekagan79

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sorix

quote:

Arkadaslar ramos i9 tabletim singapour post ile geldi bugun elime ulasti..210 dolara maloldu,.yaninda orjinal kilif ve fiş donusturucude geldi. Gumruğe takilmadi..buna cok sevindim cunku bazi arkadaslarim takilacagini soylemsti..tablet ilk izleenim olarak mukemmele yakin..oyun ve internet performansi kesinlikle tatmin edici..asphlt 8 en yuksekte biraz kassada grafik ayarlrini bir iki tık düşurunce sorunsuz oynanabiliyor..bu bana yeterde artar bile..cunku bu oyun note 3 de buke zaman zaman kasma yapiyordu..Ekrani etkileyici ve uzerinde ekran koruyucu hazir geldi..kutudan kulaklik cikmadi.

hayırlı olsun kaç inç aldığınız cihaz bide etikete kaç dolar yazmıştınız ben 10" lik cihaz alıcam ama bir türlü güvenemedim takılırsa kötü

Bende baya kuşkular duydum ama bir şey olmadı..Alacaksanız singapur veya hong kong post seçmenızi öneririm..benim ramos i9 (Türkiyedeki versiyonu Casper T1 es )210 dolar ve 9 inç... bence ideal ..çünkü daha önce 7 inç kullanmıştım gerçekten bir tablet pc için bence çok ufak boyut...o yüzden değiştirip bunu aldım.10 inçde iyidir. benim aldığım.ürün piyasaya çıkalı 6 ay falan oldu ama hala çok güzel ve alınası bir ürün.. full hd ekran olmasına rağmen oyun , gerek internet , gerek ses çıkış performansı gayet tatminkar ,
    önerilerim ise onda v975m , pipo p1 (rk 3288 çipli) ve eğer biraz daha beklerseniz onda v989 eqer gümrüğe takılırsada vereceğiniz ücret tabletin fiyatına göre değişir ama en fazla 100 lira civarını gözden çıkarmak gerek gibi.. selamlar iyi günler..

Ben geçen hafta onda nın kendi sitesinden v989 modelini DHL kargo ile istedim. 55$ kargo parası vardı yanılmıyorsam. Tabiki gümrüge takıldı. 93 lira gümrük masrafı çıktığını söyleye bilirim. Ancak cihaz bir numara. Eşimde note 10.1 2014 edition var v989 un yanından bile geçemez...

Hayirli olsun guzel bir karar v989 cok iyi..

• Merhaba bir sorum olacak geçen gün bi cihazın siparişini verirken iki kez place ordera bastım yanlışlıkla sonra birine pay now dedim diğerini demedim fakat orders ta ikiside gözüküyor diğerini nasıl silebilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RX 480 -- 20 Ağustos 2014; 7:55:15 >
  • Arkadaşlar Elimde Rockchip RK2918 Tablet Var. Bu Tablete Yazılım Yüklemek İstiyorum Ama Maalesef Bir Türlü Yapamadım. Daha Önce Yapan Birisi Varsa Nasıl Olacağına Dair Bana Yol Gösterebilir Mi. Çünkü Okuduğum Her Forumda Ses Açma ve Power Tuşlarıyla İşlem Yapacaksın Deniliyor Ancak Bendeki Tablette Ses Tuşu Yok. Resimlerini de Aşağıya Ekliyorum Şayet Bilen Birisi Varsa ve Anlatabilirse Çok Makbule Geçer

#Çin Malı Android Tabletler Rehberi,Destek ve Tavsiye - Ana Konu#

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmet DOĞAN -- 25 Ağustos 2014; 0:19:36 >

• Xiaomi mi4 veya mipad almak istiyorum telefonumu değişeceğim için ilk önceliğim mi4 olacak fakat hangi siteden almamı önerirsiniz ayrıca 100 dolar üzeri tablet alan arkadaşların coğu gümrüğe takılmadan sorunsuz alış veriş yapmışlar mi4 500 dolar civarı olacak gümrükde sorun yaşama durumum olurmu ayrıca olursada sadece kdv farkımı vereceğim ? site olarak bunları buldum önerileriniz bekliyorum yurt içi 5s almaktansa mi4 tercih edip şansımı denemek istiyorum cihaz merak uyandırdı açıkcası yardımınız bekliyorum

1.http://www.xiaomishop.com/13-xiaomi-mi4
    2.http://www.antelife.com/xiaomi-mi4-m4-qualcomm-snapdragon-801-quad-core-5-0inch-sharp-ogs-fhd-screen-3gb-ram-16gb-rom-8mp-13mp-camera-otg-lte-mobile-phone-white.html
    3. aliexpress de satışları mevcut fakat orjinal olması konusunda sıkıntı olurmu ?

• Merhaba arkadaşlar.. Pirhana rano 10.1 tablet aldım.Kendi içinde iki hafızaya ayırmışlar 1gb+4gb şeklinde 1gbden sd karta uygulama taşı diyince 4gb olana taşıyor. Fakat ben 8gb micro sd kart aldım buna taşımasını istiyorum nasıl bir yol izlemeliyim rootsuz cihaz
  • Arkadaşlar bir tablet ihtiyacım var. Gerek video/anime izleme gerek oyun oynama, sıklıkla internete girme, zaman zaman office programları kullanımı, gibi işlerde kullanacağım.

Aliexpressten windows 8.1 tabletlere baktım. şu iki model hoşuma gitti. Öncelikle bunlar hakkında yorumlarınızı ve daha sonra da varsa başka marka/model önerilerinizi bekliyorum.

http://www.aliexpress.com/item/New-Arrival-Onda-V975W-Window-8-1-Intel-3735-Quad-Core-Tablet-PC-64bit-CPU-2GB/1962178679.html

http://www.aliexpress.com/item/Original-Vido-W11C-Intel-Atom-Z3735D-Quad-Core-1-8GHz-2GB-64GB-Red-10-1-inch/1988329813.html

Bir de voyo a1 (mini olmayan) modeline baktım o da hoşuma gitti aslında en optimum seçenek o gibi duruyor.

Pil ömrü kabul edilebilir seviyede olan, ekranı kaliteli, 10,1inç boyutunda, birkaç sene götürebilecek bir tablet istiyorum. OTG desteğinin olması hdmi çıkışının bulunması benim için önemli. Bu arada 3G istemiyorum. İnternet için telefonumdan paylaşım yapar wifi ile girerim diye düşünüyorum. Ayrıca 3Gli modellerde kayıt sorunu da varmış. İşlemci olarak tabletlerde pek bi bilgim yok. İntel atom genelde gördüğüm ama başka işlemci önerilerine de açığım. bütçe olarak 700TL civarı ayırabilirim. Cihazın hoşuma gitmesi halinde bu bütçenin üzerine de çıkabilirim. Tasarım olarak renkli tasarım olması benim için çok hoş olur. (örneğin vido w11cnin sarı modelini çok beğendim.)

Top sizde arkadaşlar

• Arkadaşlar ONDA V989 Tablet nasıl ?

Bİlgisi olan varmı ?
  • konuyu canlandıralım arkadaşlar önerilere devam edelim
  • Bencede konu hortlamalı

• mediaplayer dönemi bitti, onların yerine alınabilecek en utgun cihaz minipc olmalı....
  • Onda V989 almayı düşünüyorum şuan fiyat performans olarak en iyisi bu gözüküyor
  • 
Sayfa: önceki 657658659660661
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.