Şimdi Ara

Çiğ Köfte işine giriyoruz yardım (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
2
Favori
24.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
    konuyu hortlattık sanırım konu 2012 de açılmış böyle bi düşüncem olduğu için itn gezinirken rastladım bana bu işi yapan veya bu işi gözlemleyenlerin yorumlarını bekliyorum saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertugrul_14

kardeş konuyu baştan sona okundum bende böyle bi düşünce olduğum için heveslendim açıkcası inş açmıştır 2012 den 2015 kadar deneyimlerini yazar iş yapmışmı yapmamışmı diye merak ettim bu gibi işlere girenlere iyi bir tecrübe olur diye düşündüm açıkcası son durumunuz nedir konuya 2013 den sonra dönüşünüz cevap vermenizde beni mutlu etti açıkcası...

Eyvallah dostum 25 yaş oldu açamadık farklı planlarınmız vardı onları da açamadık :( sanırım iş açmak bize nasip olmayacak :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLooD_STaiN

quote:

kardeş konuyu baştan sona okundum bende böyle bi düşünce olduğum için heveslendim açıkcası inş açmıştır 2012 den 2015 kadar deneyimlerini yazar iş yapmışmı yapmamışmı diye merak ettim bu gibi işlere girenlere iyi bir tecrübe olur diye düşündüm açıkcası son durumunuz nedir konuya 2013 den sonra dönüşünüz cevap vermenizde beni mutlu etti açıkcası...

Eyvallah dostum 25 yaş oldu açamadık farklı planlarınmız vardı onları da açamadık :( sanırım iş açmak bize nasip olmayacak :)

doğru bu işler nasip işi gençliğin vermiş olduğu bir hevesle kendi işini kurmak akla gelen ilk şey sanırım benimde yaş 23 çiğ köfte dükkanı açmayı düşünüyorum ve kararlıyım ama aklıma da ya iş olmazsa geliyor ister istemez ama nasipse açarım bakalım ne olacak...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BLooD_STaiN

quote:

doğru bu işler nasip işi gençliğin vermiş olduğu bir hevesle kendi işini kurmak akla gelen ilk şey sanırım benimde yaş 23 çiğ köfte dükkanı açmayı düşünüyorum ve kararlıyım ama aklıma da ya iş olmazsa geliyor ister istemez ama nasipse açarım bakalım ne olacak...

Hocam pm at detaylı konuşalım benim fikirleri belirtmiştim ama kamçılayabilirim fikirlerinizi :)

• Kardeş esnaflik kolay sanıyor millet ama çok zordur herkese ayak uydurup kufur ediyomusun bilmem ağzın temiz.olacak hedefin para değil Müşteri Memnuniyeti olsun

• Konuyu hortlatıyorum, küçük ana etkili bir fikir:
    Çiğköfteci, kebapçı, cafe falan açıyorsanız masalarda 3'lü 220 V priz bulundur elektriğe bağlı olacak şekilde. Malum akıllı telefonlarda şarj önemli bir sıkıntı. İleride yemek yeri açma gibi bir düşüncem yok, olsaydı bu fikrimi buraya yazmazdım

• TAT-SEV ÇİĞKÖFTE KATKISIZ %100DOĞAL KG 5 TL BİRKERE DENEMENİZ YETERLİ... YURT İÇİ HERYERE SİPARİŞ ALINIR irtibat no: 0538 956 27 15  Çiğ Köfte işine giriyoruz yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tatsevçiğköfte -- 14 Eylül 2016; 21:12:14 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.