Şimdi Ara

Çiğ Köfte işine giriyoruz yardım (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
2
Favori
24.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BLooD_STaiN

anlaşılan çoğunluk girmememiz yönünde

Ben de Marmara'dayım. Çiğ köfte alacak yer yok burada. Açın bi an önce de alalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Bravo

quote:

Orijinalden alıntı: BLooD_STaiN

anlaşılan çoğunluk girmememiz yönünde

Ben de Marmara'dayım. Çiğ köfte alacak yer yok burada. Açın bi an önce de alalım

inşallah hocam temennimiz o yönde :)
  • Hocam naptin actın mı dukkani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir yıl geçmiş açtımı acaba işlerden forumlara giremiyordur.
  • Merak ettiğim bir kaç bişey var hocam. Siz okuyor musunuz?Yaş kaç?Hangi il'de açıyorsunuz bu dükkanı?Toplam sermaye yaklaşık olarak ne kadar gerekiyor?

Şimdiden hayırlı uğurlu olsun bol kazançlar inşllah

bilerek silmiyorum FAIL olduk iyi mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Hawk. -- 26 Mart 2013; 10:30:11 >
  • çiğköfteyi boşver mangal evi açın
  • Pilavda koyabilirsiniz. Pilav ayranda çok satar, bu taraflardaki çiğköftecilerde olmazsa olmaz pilavdır çiğköfteden önce biter
  • Öncelikle arkadaşım net değilsin kaybın bu.
    Daha önce Kafe, cafe açmış ve en son e-ticaret işine girmiş birisi olarak bir kaç öneride bulunayım nacizane.
    Öncelikle sen çiğköfteci açıyorsan sana çiğköfte yemek için gelinmeli yok pizza yok pilav bunlar müşterini kaçırır. Farklı kulvarlarda aynı hızda koşamazsın ya yarışı kaybedersin ya da düşersin.
    Çiğköfteci açıyorsan çiğköfte sat budur olay. Arsemia bilirim komagane kalitesinde ve portföyündedir.
    Yani çiğköfte + içliköfte + soğuk meze + tatlı olacak elinde yeterli.
    Atıyorum öğrenci evinde rakı sofrası kurulacak senin çiğköftenin yanında mezede satılır ya da içli köfte. Tek yiyecek varyasyonun bu olsun pizza mizza derken sendeleersin.
    Bunun haricinde içecek alternatifine yönel, osmanlı şerbeti tedarik et dolabında bulundur. Çayın kahven eksik olmasın kapı önünde çayını alan yemeğin üstüne 2 el tavla atsın yeter.
    Nargile girdimi işin içine yemekte yenilmez o mekanda.
    Kızların bu ara çiğköfte fetişi var Göztepe marmara mezunu olarakta şunu söyleyim. Tabu, jenga gibi saçma oyunları da bulundur oynansın çayın kahven tatlın olduktan sonra oturanlar alır bişeyler. Zaten yerin büyük çiğköfteciye göre anlattığın kadarıyla masaların dolu görünsün.
    Sana çiğköfte atıyorum çarşamba günü gelecek, sen salı günleri yarım kilo ve üzeri alışverişlerde %50 fazladan ver. 10 TL lik çiğköfte alana 15tl lik ver mesela.
    Hem paket servisle stoğunu bitirirsin, hem çok satarsın, hem müşteri tutarsın.
    Malzemeden kaçınma zaten çiğköftenin bayi fiyatını biliyorum e diğer malzemeleride marka karşılıyor. Bol doldur acı sosu cidden acılı olanından kullan, şalgamın iyisinden bulundur.
    Ve en son kapı önünde yeterli yer var ise dijitürk bağlat maç saatlerinde doldur masaları. Çaydan çorbadan kazanırsın. Kitleni oluşturursun.
    Şimdilik bunlar geldi aklıma. Şimdiden iş hayatınızda başarılar diliyorum. Bol kazançlar
    Ha bu arada 6 ay hiç iş yapmayacakmış gibi plan yapıp bütçe ayırın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogutcus -- 26 Mart 2013; 11:24:07 >

• İlk sayfanın yarısına kadar okudum. Arsemnia kötü gelmişti bana. Diğer çiğ köftelere yönel derim. Ayrıca pahalı geldi. İzmir'de çiğ köfte + ayran 2.5 tl. Bazı yerlerde 2 tl. Ayrıca dolu dolu. Pilav da sat yanında. Okulun orda ara sokakta dükkanı var bir abinin adam pilavdan baya kazanıyor. Ayran + tavuklu pilav 3 tl. Pilavın yanında domates turşu acı turşu biber karabiber tuz falan hepsini birlikte gönderiyor eve. Bir de çiğ köftelerin yanında çiğ köfte başına bir tane şekerpare ya da kemalpaşa tatlısı koy.
  • Her yer çiğköfteci oldu arkadaş..komageneden al alıyorsan zaten onun şarltarı ve kuralları var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flamerit

bizim burda bi Hayrettin Abi var sırf adamın muhabbetini dinlemek için çiğköfte yiyorum. müşterilerle muhabbet edin şakalaşın falan. ağzınız laf yapsın. baya işe yarar

cig kofteci sait?

• ne oldu arkadaş? açtın mı mekanı?
  • monosodyum glutamati bol koy

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acaba isi nasil arkadasin

• quote:

Orijinalden alıntı: kicgine

ne oldu arkadaş? açtın mı mekanı?

Yok dostum kısmet olmadı şimdi başka bi işe yoğunlaşıcaz kısmetse. Bizim dediğimiz yerin daha iyi yerine direkt okul karşısına adamlar açtı sonra aralara falan açıldı baya iş yapıyor ve tatlarınçok kötü

• Hayırlısı olsun kardeş

• önce konuyu hortlatalım sonu böylemi bitecekdi ii de heveslenmiş adam ama türk film gibi sonu kötü bittimiş :D hayırlısı olsun sene olmuş 2015 bende böle bi düşüncedeyim ama benim ki ufak biyer bukadar uçmam hatta uçamam int. gezinirken takıldım konuya buraya geldik... :))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertugrul_14

önce konuyu hortlatalım sonu böylemi bitecekdi ii de heveslenmiş adam ama türk film gibi sonu kötü bittimiş :D hayırlısı olsun sene olmuş 2015 bende böle bi düşüncedeyim ama benim ki ufak biyer bukadar uçmam hatta uçamam int. gezinirken takıldım konuya buraya geldik... :))))

Hakkınızda hayırlısı olsun hocam :)

• kardeş konuyu baştan sona okundum bende böyle bi düşünce olduğum için heveslendim açıkcası inş açmıştır 2012 den 2015 kadar deneyimlerini yazar iş yapmışmı yapmamışmı diye merak ettim bu gibi işlere girenlere iyi bir tecrübe olur diye düşündüm açıkcası son durumunuz nedir konuya 2013 den sonra dönüşünüz cevap vermenizde beni mutlu etti açıkcası...
  • Ucuz yapın sürümden kazanın tutar her türlü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.