Şimdi Ara

CIA'in tüm cihazları hack'lediği ve istediği kişileri anında dinleyebildiği ortaya çıktı! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
0
Favori
4.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yılardır zaten herşey ayan beyan ortada, tabi siz yok mahkeme istedi apple vermedi tiyatrolarına inanıyorsanız bilemem.

-telefonun ekranı bile kapalıyken konustugunuz hatta dusundugunuz seylerin reklamı geliyor onunuze , aradiginiz demiyorum bakın.düşünce okuyan fiziksel bir sistem yok fakat dinlenen konusmalarınızdan ne dusuneceginize dair tahminler yapılabiliyor.

-olayı muhittin topalak seviyesine cekerseniz big datanın nelere kadir olabileceginin farkında degilsiniz.lakin durumlar pek oyle degil onemli biri olmanız gerekmiyor dinlenmeniz icin.

-big data demek kitlesel manipulasyon demek, gelecegi gorebilmek demek, gelecegi kendin yazabilmen demek.tek tusla dunyayi ele gecirmek demek.su an o seviyede degiller tehlike on gorusu icin kullanılıyor , belki en fazla isyan cikarmak icin , lakin yukarda yazdıgım cok gecmeden gercek olucak belki birkac yılı var.

-eskiden cok mu farklıydı belki degildi , fakat bu manipulasyon icin ciddi bir insan kaynagı , tecrubesi ve yuksek miktar para harcıyolardı.simdi parayıda bizden alip kasalarına koyuyurlar apple'in bankada ki hesabında yuzlerce milyar dolar para var.

-yapilacak sey yukarda ki firmalara ciddi yaptırımlar uygulamak fakat bunu yapacak cesaret ulkelerde yok, ekonomik acidan sizi yamultabilirler, zaten basimiza secilen adamlarin baglantılarına , servetlerini nasil yaptiklarına bakarsanız hersey apacik ortada oldugunu gorursunuz, bircoguda bu sistemleri kendi cikarlari icin kullanmak istiyor hatta.

-işlemcin yerli olamadığı sürece yazılımının yerli ve milli olmasınında cok bir onemi yok.ha dinleyenler icin isleri zorlastiribilirsin yinede.

• person of interest
  • Konuştuğumuz şeylerle ilgili reklam çıkmasından belliydi zaten FBI istedi vermedi olayı ise Apple'ın algı yaratmak için kullandığı bir stratejiydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bluemersini B kullanıcısına yanıt
    Zaten Cia gece gündüz seni nasıl dinleyeceğini düşünüyor "keşke akıllı telefon alsa" diye dua etmeden uyumuyorlardır
  • Hele Windows 10 ile Cia teamviewerdan kolay pc lere bağlanır hale geldi. Tüm bilgiler, şifreler, kamera, mikrofon, ellerinde. Microsoft niye bedava vermeye, bedava bile alan olmayınca zorlamaya kalkıştı. EULA sı zaten malum. Orada bile yazıyor, donunuza kadar dosyalara bakabiliriz, istersek size sormadan sizin dosyanızı bile silebiliriz diyor.

Bizim saftiriklerde Microsoft ne iyi firma bedava verdi bu güzel işletim sistemini diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider_hip -- 8 Mart 2017; 11:7:36 >
  • Ameriga bizi kıskanıp dinliyormuş işte bakın delilleri hulog

• Allah'ım ne kadar şaşırdık, ne kadar şaşırdık!

• Sosyal ağların kitle kontrolü için kullanıldığı bilinen bir gerçek zaten.

TVlerde kamera ve mikrofon olayı ise riski arttıran bir durum. Hazır böcek varmış gibi evde, üstelik internete bağlı.
  • Normal değil mi arkadaşlar bu?

2-3 sene önce sanırım teknoseyirdeydi, bi haber görmüştüm. İntel işlemcilerde açık kapı var ayrıca telefon sim kartlarındada açık var. Yani siz pcde intel kullanıyorsanız dünyanın en iyi antivirüsünüde kullansanız amerika işlemcideki açık sayesinde pcnize sızabiliyordu veya kriptolu telefonda kullansanız eğer özel üretim sim kart yerine normal sim kart kullanırsanız yine kripto fayda etmiyor sim kart üzerinden cihaza ulaşabiliyorlardı.

• Snowden filmini izleyin , burdaki haber yazısı filmin özeti gibi.

• Oh be tekrar önemli biri olmadığıma şükrettim.
  • Donanım haber bu linki neden veriyor !?
    şimdi merak eden tıklayacak şimdi !
    https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/google-cache/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 8 Mart 2017; 17:45:44 >
  • haberi görünce hatırladım, özledik reyiz.

CIA'in tüm cihazları hack'lediği ve istediği kişileri anında dinleyebildiği ortaya çıktı!
  • Dinleyin bakalım herkesi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ortaya çıkmasına gerek yok, bütün bu teknolojileri zaten adamlar üretiyor. Haber niteliğini kazanabilmesi için başlığın tam tersi olmalı :)

• Aman yarabbi!

• Symbian ne için bitirildi sanıyorsunuz ? Symbianin tek bitirilme amaci bu olaydır bence...

• Okadar akilli olsalardi trumpu tahmin ederlerdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider_hip

Hele Windows 10 ile Cia teamviewerdan kolay pc lere bağlanır hale geldi. Tüm bilgiler, şifreler, kamera, mikrofon, ellerinde. Microsoft niye bedava vermeye, bedava bile alan olmayınca zorlamaya kalkıştı. EULA sı zaten malum. Orada bile yazıyor, donunuza kadar dosyalara bakabiliriz, istersek size sormadan sizin dosyanızı bile silebiliriz diyor.

Bizim saftiriklerde Microsoft ne iyi firma bedava verdi bu güzel işletim sistemini diyor.

Hocam tekrar affınıza sığınarak :)

Ben daha hayatımda microsoft ne iyi bir firma diyen tek bir insan evladı görmedim. Daha önce alıntıladığım mesajınız

şu linkte mevcut https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=124595381

Orada da yine insanların fikirlerini totonuzdan uydurmuştunuz. Burada da aynı şeyi yapıyorsunuz.

Çok komiksiniz.

Siz sanırım forumda kendinizi ispatlamak için sürekli;

"Herkes şöyle demişti ama ben şöyle dedim, haklı çıktım"

modunda şeyler yazıyorsunuz.

Ben size bir bilgi vereyim.

Kimse, sizin, insanların dedikleri hakkında söylediklerinizi söylememişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Linns Judy -- 9 Mart 2017; 2:23:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 3arbar

ne cia i aga. kendileri dinliyor takip ediyorlar.yani google apple microsoft farketmiyor.whatsapp facebook ta neyin nesi aga.nasıl dolar milyerderi oluyor zannediyorsun.kişisel bilgilerini reklama çeviriyorlar.

dinleme webte takip etme hareket halinde takip etme ve hatta kamera aracılığıyla gözetleme.

yazılımda tekel oluşmasının nedenlerinden biride bu.nokia yayı batırmalarının nedenide bu.donanımı değil yazılımı.bırak asyayı bir tane avrupalı yazılım kalmadı dünyada.hepsi amerikan tekeli oldu.

eğer dünyanın bu düzeni değişirse her ülke kendine ait yazılımını ortaya çıkarabilecek.

rusların da çinlilerin de kendi sosyal medyaları var hocam, bence çok yakın zamanda birçok ülke buna dönecek.

en azından bilgilerim kendi ülkemin istihbaratında kalsın... Gerçi FETÖ yüzünden ne var ne yok sızdırıldı hep şimdiye kadar ama bundan sonra sızma olmaz inş.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.