Şimdi Ara

CIA'in tüm cihazları hack'lediği ve istediği kişileri anında dinleyebildiği ortaya çıktı! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
0
Favori
4.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu haberi ilk gördüğümde aklıma "Zeki Müren de bizi görecek mi?" repliği geldi...

• Blackberry nin adı geçmemiş?

• quote:

Orijinalden alıntı: redferrari

O işler filmlerde olur,, kimse gidip sizi ispiyonlayıp, yediğiniz haltlara, işlediğiniz günahlara ortak olmak istemez,,

Elinizde bir çanta dolusu parayla dolaşmıyorsanız, kimse sizin yüzünüze dahi bakmaz, , ne bir microfon tutarlar, nede bir fotoğrafınızı çekerler,,

bence parası olanları zaten dinlemiyorlardır.parası olan demek zaten sistemin kapitalizm in elemanı olmak demekle neredeyse aynı.

asıl dinledikleri ve takip ettikleri kişiler paranın her kapıyı açmayacağını düşünen paranın kölesi olmayan insanların hareketleri olsa gerek.

kapitalizmin kapitalistleri dinlemesi zaten saçmalık.

kapitalizm in en büyük korkusudur bu insanlar.parası olanlar değil
  • çivisini çıkardılar artık ne yapacaını şasırıyorlar

• mlsf hepsi gercek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord.Hazretleri

Person of Interest gerçek mi oluyor ne ?

"The government has a secret system..."

A machine spies on you every hour and every day.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yessor

Okadar akilli olsalardi trumpu tahmin ederlerdi

Belki de zaten tahmin etmişlerdir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redferrari

O işler filmlerde olur,, kimse gidip sizi ispiyonlayıp, yediğiniz haltlara, işlediğiniz günahlara ortak olmak istemez,,

Elinizde bir çanta dolusu parayla dolaşmıyorsanız, kimse sizin yüzünüze dahi bakmaz, , ne bir microfon tutarlar, nede bir fotoğrafınızı çekerler,,

Bence de - onlar para peşindeler ) Yoksa kimin neyine lazım benim ne yapıp yapmadığım ki kalkıp ta beni telefonumun sesi doğru düzgün iletmeyen boğuk mikrofonumdan dinlemeye çalışsınlar )
  • kazuya58 kullanıcısına yanıt
    hangi dizi bu üstad
  • fredydexter kullanıcısına yanıt
    person of interest
    konu ile örtüşen bitmiş bir dizi.
    1. sezon biraz durgun olsada diğer sezonlar oldukça güzel. Tavsiye ederim.
  • konuşmaların içinde gecmesi gereken kelimeler 20 yıllık olay yeni değil. neden mi?çünkü,echolon ağı ve avusturya alplerindeki verciler alıcılar buna göre ayarlı yani sistem çoktan beri var.ben 1993 ten beri biliyorum.kime söylesem sende kimsin salak diyorlar.söyleyende natoda görevli bir kişiydi.kaçmak istiyorsanız kısaltma yapın mesela, olduğundan yerine old.an gibi kısaltmalar ve bitişik yazılar takılmıyor. internette bunların sitesine girersen anında izliyorlar.ben mesela 20-25 yıldır dinlendiğime inanıyorum.komik gelebilir.bu yazıdan yandık

• çok daha önceden, bilinen, söylenen bir şeydir.Yeni bir şey değil yani.

• Şaşılacak bişey değil size şunu söliyeyim obama nın yatak odası dahi dinlenmiştr

Bizi dinlese izlese nolacak diyenlerde ilerde yetki sahibi oldugunuzda çıkarıp önünüze vurup istediklerini alabilecekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi person of interest izleyin. Cokda zor bir sey olmadigini göreceksiniz daha neler cikacak

• Bknz. Machine And Samaritian

g.tüme iddaya varım Person Of İnterest teki yapay zekalar var ve hepimiz izleniyoruz

tabii kime çalışıyor bilemem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nyanaa N kullanıcısına yanıt
    +1

üstteki mesajıma bakın

• quote:

Orijinalden alıntı: LORDMASTERKING

quote:

Orijinalden alıntı: Lord.Hazretleri

Person of Interest gerçek mi oluyor ne ?

"The government has a secret system..."

A machine spies on you every hour and every day.

dizide devlet makineye tam erişemiyordu

sadece teröristleri ötüyordu

• dogukans13524 D kullanıcısına yanıt
    En sonda erisiyordu ve kendi sistemini kuruyordu devlet.

• nyanaa N kullanıcısına yanıt
    diğerini diyorsunuz makine hiçbir zaman devletin kullanımına açık olmadı

diğerini dünyadaki kanı kanla durdurmak isteye biri tarafından devlete kakalandı

az kala dünyanın içine mıçacaklardı

• Adamlar bizi dinliyorlar 2 hafta once bunun ornegini yaşadım. Normalde siz bi urun ile ilgili arama yaptktan sonra sitelerde o urunlerle ilgili reklam cikar. Atiyorum bir gomlek aradiysaniz sonra sitelerde gomlek reklami cikar dh de takilirken.

Gecen arkadsla yuzyuze mubabbet edioz ayakkabidan bahsettik reeboktan. Reebok'la ilgili ınternette hic arama vs. Yapmadm. 2 saat sonra sitelerin kenarlarindaki reklam yerlerinde reebokla ilgili reklamlar cikmaya basladi. Bu olay bi kac kez oldu baska reklamlarla. Gunluk hayattaki konusmalarimizda dinleniyor.bu verdgm ornek en tipik ornegi

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.