Şimdi Ara

CIA'in tüm cihazları hack'lediği ve istediği kişileri anında dinleyebildiği ortaya çıktı! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
4.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Olayın filmini izleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyy CIA, sen kimsin ya?..

• Hangi firma veya kurum dinlemiyor veya bilgilerimizi almıyor ki!...

• cia yi ateşler salsın.

• bunun farkında olmayan zaten hayatının hatasını yapmışdır. ama birtek amerikada değildir bu çoğu ülkenin elinde vardır. misal rus çin hindistan avrupanın belli başlı yerlerinde kesinlikle vardır. hatta şuan bile uluslar arası dijital savaş veriliyordur bile.

• dünya bir gün amerikanın güdümünden çıkarsa o zaman her ülke kendisi için güvenli yazılımını yapacaktır.
  • Valla açıkçası umrumda değil. Korkmuyorum da. Terörle ilgili herhangi bir şüphede yok. İstedikleri kadar dinlesinler. İstiyorlarsa onlara her türlü mesajlarımı gönderirim. ???? Kaldıki bunu yapmayan Ülke mi var? Benim bilgilerimi aldılarsa HELALİ HOŞ OLSUN GÜLE GÜLE KULLANSINLAR.

• Böyle haberler çıkıyor da CİA'e bi yaptırım uygulanıyor mu veya soruşturma felan açılıyor mu? Hayır
    Ko g*tüne gitsin o zaman

• Bunu bilerek kullanıyoruz zaten. Adamların bu kadar teknolojiyi 1 kuruş almadan reklama dayalı şekilde sunmasında bir art niyet aramayan varsa bildiğin saftır.

• zaten adamlar windows 10 u zorlana verdiler. tamam eski sürümlerdede açık kapı vardır ama w10 da fallofoş ediyorlar demekki :D

• Beni dinlese ne olacak? Devlet kurumlarının bu yüzden özel yazılım ve donanıma sahip olması gerektiğini söylüyoruz. Rusya salak mı kendi işlemcisini geliştiriyor sırf bu yüzden?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KortX -- 8 Mart 2017; 3:21:41 >
  • michael01 kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=6UnAqpCB04I
  • quote:

Orijinalden alıntı: İl teber

Twitter , facebook ve falan bu oluşumlardan daha güzel istihbarat havuzu mu var.

CIA zaten bunları kullanmazsa enayidir.

kuran zaten cia.
  • Beni dinlemelerine gerek yok günlük diyaloğu buraya yazayım baksınlar;

- Naber?
    - Geldim eve.
    - Birşey lazım mı?
    - Gelirken ekmek ile yoğurt al.
    - Tamam....

• quote:

Orijinalden alıntı: dede17

CIA almanlar kurdu

almanlar değil bugünkü sistemin arkasındaki Yahudiler kurdu. Bugün alman, Amerikan, İngiliz, Hollandalı hatta Müslüman sandığımız bir çok olayın arkasında, başında onlar var. Almanları kumpasa getirdiler, onlar da boyun eğdi, itaat etti, karşılığında belirli bir ekonomik refah sağladılar. Tabi istedikleri zaman enseye şamarı vuruyorlar ve havla dedikleri zamanda havlamak zorunda!
  • Person of Interest gerçek mi oluyor ne ?

"The government has a secret system..."

• aksini kim düşünüyordu ki zaten?

• quote:

Orijinalden alıntı: serafon

quote:

Orijinalden alıntı: dede17

CIA almanlar kurdu

almanlar değil bugünkü sistemin arkasındaki Yahudiler kurdu. Bugün alman, Amerikan, İngiliz, Hollandalı hatta Müslüman sandığımız bir çok olayın arkasında, başında onlar var. Almanları kumpasa getirdiler, onlar da boyun eğdi, itaat etti, karşılığında belirli bir ekonomik refah sağladılar. Tabi istedikleri zaman enseye şamarı vuruyorlar ve havla dedikleri zamanda havlamak zorunda!

Ben kısa bir açıklama yaptım aslında söyledikleriniz olayın görünmeyen kısmı insanların sıkıntısı bu düşmanını göremiyor dostu diye düşmanına sarılıyor düşmanı diye dostunu boğazlıyor. Dünyada ki olayları okumak herkesin harcı değil amerikada onların rusyada değişen bir şey yok almanlarda ingilizlerde onların deyimi ile satrançta ki siyaz ve beyaz onlar kim kazanırsa kazansın onlar kazanıyor. Bütün bu anlamsız düşmanlıklar ve olaylar ekonomi ürettiği mallar insanları zihnini perdelemek için

• çözüm basit
    telefonun mikrofonunu kağıt ile kapatın, şaka şaka
    ama neyse benim telefonum akıllı olmayan eski çin markası bişey zaten

• Bunlara inanan var mı? CIA'nın öyle bir yeteneği yok. FBI olarak ben mi Apple'ye telefonu kırın yoksa mahkemeye vereceğiz dedim. Sonra gidip Apple vermeyip başka bir şirket tarafından telefonun kilitini kırdıralan ben miyim? Madem CIA her türlü şeyi kırabiliyor dinleyebiliyor niye FBI CIA'ya gitmedi? iPhone de yanlış şifreler girilmesi sonucundan tüm dosyalarınız şifrelenir ve geri dönüşü yoktur yazıyor. CIA bu şifreyi çözemiyor muydu?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.