Şimdi Ara

'CIA, BND ve diğer istihbarat servislerine göre darbe girişimi Erdoğanın kendi planıydı...' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
3.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

Orijinalden alıntı: Miklo*

yav he he.

darbeden önce fetöcülerin hepsi biliyordu darbe olacaklarını ve anti fetöcüleri tehdit etmeye başlamışlardı açıktan. bu işi fetö yapmadı diyen, fetö yü savunuyordur bu kadar net.

en basitinden: zaman gazetesinin darbeden 9 ay 10 gün önce çekilen gülen bebek video su var.

cia bnd ye sorsan o video yu da rte çekmiştir.

İzledin mi videoyu
    Trollemişler, siz de oltaya takılmışsınız

Biz en başından beri biliyorduk tiyatro olduğunu, hiç bi zaman inanmadık ama 80 iq altı malum partinin mensuplarına gayet güzel yedirdiler bu palavrayı

İşin ilginci Dünya gezegeninde bunlardan başka bu olayın gerçek olduğuna inanan bir tek kişi bulamazsın

Uzunu Adam sıcağı sıcağına henüz tehdit! tamamen geçmemişken, işin arka planı hesapta aydınlanmamışken, nasıl rahatca ''bu darbe Hayırlara vesile oldu'' diyebiliyo, yanındaki damat pis pis sırıtabiliyo? gel de inan şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurs@tz -- 3 Nisan 2017; 12:30:39 >

• Kk nın da bugün aynı şeyleri söylemesi :zamanlama manidar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi planı olduğu baştan beri biliniyor zaten.

Asker darbe yapacakta hükümet devam edecek öylemi? Öyle bir dünya yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O gün sokağa çıkıp ölenlere birkez daha acıdım. Niyazi olmak tam anlamı ile budur. Öte yandan kendilerine göre "reis"lerini korumak için çıkmışlardı. Bu yolda zaiyat vermek "kutsal"dır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DnzIrmk -- 3 Nisan 2017; 20:20:23 >
  • bizde zaten cia usa ve fötö birleşti ve darbe yaptı demelerini bekliyorduk şok olduk şoktayım şu an ayy neasıl demediler....
    en çokta profilinde ata fotoğrafı olup bu gavur zibidileri savunanlara acıyorum yazık la yazık acıncak heldesiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 3 Nisan 2017; 20:26:20 >
  • elinde belge varsa koysun ortaya ama farketmez çünkü hülolar belgeden filan anlamıyor montaj derler yalan derler oylar yüzde 1 bile azalmaz bunlar işte kime neye oy verdiğini bilmeyen zavallı mankurtlardır bunlara laf anlatamazsın istediğini yap yine değişmez anlasalar bile ucu kendilerine dokunmuyorsa oy vermeye devam ederler bu çıkarcı kitleyi direkt etkileyecek birşeyler olması lazım yani dümenlerinin bir şekilde bozulması lazım ki ancak o zaman oy vermezler
  • quote:

Orijinalden alıntı: xtreme4495

elinde belge varsa koysun ortaya ama farketmez çünkü hülolar belgeden filan anlamıyor montaj derler yalan derler oylar yüzde 1 bile azalmaz bunlar işte kime neye oy verdiğini bilmeyen zavallı mankurtlardır bunlara laf anlatamazsın istediğini yap yine değişmez anlasalar bile ucu kendilerine dokunmuyorsa oy vermeye devam ederler bu çıkarcı kitleyi direkt etkileyecek birşeyler olması lazım yani dümenlerinin bir şekilde bozulması lazım ki ancak o zaman oy vermezler

yani sen şimdi bu ileri olarak savunduğun zekanla...türk mercileri değil...büyük usa israil batıdaki elemanların dediğini doğru belliyon yani....bu adamlar gelişmiş olduğu için güvenilir ve doğru kaynak yani....? ve hakılıar tebriks..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 3 Nisan 2017; 20:45:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

quote:

Orijinalden alıntı: xtreme4495

elinde belge varsa koysun ortaya ama farketmez çünkü hülolar belgeden filan anlamıyor montaj derler yalan derler oylar yüzde 1 bile azalmaz bunlar işte kime neye oy verdiğini bilmeyen zavallı mankurtlardır bunlara laf anlatamazsın istediğini yap yine değişmez anlasalar bile ucu kendilerine dokunmuyorsa oy vermeye devam ederler bu çıkarcı kitleyi direkt etkileyecek birşeyler olması lazım yani dümenlerinin bir şekilde bozulması lazım ki ancak o zaman oy vermezler

yani sen şimdi bu ileri olarak savunduğun zekanla...türk mercileri değil...büyük usa israil batıdaki elemanların dediğini doğru belliyon yani....bu adamlar gelişmiş olduğu için güvenilir ve doğru kaynak yani....? ve hakılıar tebriks..

ben doğru bellediğimi nerede söylemişim eğer iddia ettikleri gibi bir durum varsa ve elinde belge varsa ve ortaya sunmak istiyorsa artık kimse o belgesi olan kılıçdaroğlu olur alman olur cia olur herneyse istiyorsa sunsun belgeleri diyorum ama öyle birşey varsa belgesi bile olsa bu bile hüloların senin gibilerin fikrini değiştirmeye yetmeyecektir. avrupa bizi çekemiyür göçlenmemizi istemyür montaj yapiyür diye inkar edip durmak yok yola devam diyeceksiniz sizin oy vermeyi bırakmanız için ucu size dokunan birşeyler olması lazım ya torpille girdiğiniz işlerden atılmalısınız ya da ne çıkarınız varsa artık onu bilemiyorum o çıkarınızın zarar görmesi lazım yoksa darbe olmuş kim yapmış nerede kaç kişi ölmüş vs bence sizin umrunuzda bile değil çalıyor ama çalışıyor diyen adamlardan başka birşey beklenemez eğer gerçekten gavurlar doğru söylüyorsa ona da bir kılıf uydurursunuz

• xtreme4495 X kullanıcısına yanıt
    belge okadar doluki görmek istemeyen görmez misalisin körlükten...
  • darbeyi yapan komutanları kim organize etmiş gelin darbe yapalım diye kim demiş bunlar açıga çıkarsa olay çözülür
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniz006

darbeyi yapan komutanları kim organize etmiş gelin darbe yapalım diye kim demiş bunlar açıga çıkarsa olay çözülür

bak sana açıkça söyleyeyim aslında kim darbe yapmış neden yapmış hükümetin kendisi mi yapmış ya da fetö mü yapmış beni ilgilendirmiyor o yüzden üzerinde fazla kafa yormuyorum ve yorum yapmıyorum çünkü ben seçtiğim insanların bu saatten sonra ülkenin başına geçemeyeceklerinden adım gibi eminim ne sandıkla ne başka şekilde gelemezler bu chp nin beceriksizliğiyle ilgili değil başka bir mesajımda belirtmiştim dış güçlerin ben ve benim gibilerden yani bu ülkenin gerçek sahiplerinden son 50 yıldır daha güçlü olmasıyla ilgilidir. bu arada dış güç diye birşey gerçekten var ama sizin anladığınız şekilde değil

• xtreme4495 X kullanıcısına yanıt
    yani akp ye oy verenler bu ülkenin sahibi değil diyorsun? nasıl bir demokrasi tipi ben çözemedim...savunduğun ideoloji ailesel okadar kendini bir halt sanmana gerek yok abartmanada anan baban çocukken programlamış ve siyasi görüşün boyle olmuş, aslında son derece basit ve banal ok...yani bu ideolojiyi atomu parçalayarak bulmadın anan baban kafana çiftçi gibi ekti...aşağladığın akpli nekadar basitse sende okadar basitsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DnzIrmk

O gün sokağa çıkıp ölenlere birkez daha acıdım. Niyazi olmak tam anlamı ile budur. Öte yandan kendilerine göre "reis"lerini korumak için çıkmışlardı. Bu yolda zaiyat vermek "kutsal"dır.

Sen dua etki o insanlar canla başla fetöcüleri ve diğer grupları def etti yoksa fethullahın billurlarını yalıyor olacaktın şimdi tabi sen de üzülmüşsündür yalayamadık diye...
  • 9 ay sonra mı anlamışlar. Tam da referanduma 15 gün kala
  • Başlığa bak CIA,BND ve diğer istihbarat servisleri darbe girişimi Erdoğanın planıydı!

İçeriğe bak bir tane twitter kanalı , pkk sevici Alman ZDF kanalında Türk-Türkiye düşmanı üç beş şebek propaganda yapıyor.

Bu kadar koyun , bu kadar düşünme özürlü olmak zorunda mısnız ?

BND istihabrat şefinin darbenin fetoyle alakası yok. Feto seküler modern bir yardımsever din adamıdır açıklaması bile aslında fetönün pensilvanyadan sonra Almanya nın ikinci karargahına dönmesini açıklıyor.

İngilizler ise darbenin fetö ile bağlantısını kabul ettiler ve geçen resmi bilgi yayımladılar.

İngiliz devlet raporunda darbenin içerisinde fetocu teröristlerin bulunduğu belirtilmiştir ama sadece fetöcüler değildir başka gruplarda vardır diyor. TAbi anlayan !!!

CIA ise bir söylemine denk gelmedim ben.

Bu çomarlar hala Türkiye'nin nasıl bir tehlike atlattığının farkında değil.

• O işi siz yıllardır yapmıyorsunuz ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

yani akp ye oy verenler bu ülkenin sahibi değil diyorsun? nasıl bir demokrasi tipi ben çözemedim...savunduğun ideoloji ailesel okadar kendini bir halt sanmana gerek yok abartmanada anan baban çocukken programlamış ve siyasi görüşün boyle olmuş, aslında son derece basit ve banal ok...yani bu ideolojiyi atomu parçalayarak bulmadın anan baban kafana çiftçi gibi ekti...aşağladığın akpli nekadar basitse sende okadar basitsin..

akp seçmeni çok basit gerçekten ben basitsem yani Atatürkçü ideoloji sana göre basitse onlar benden bile daha basit çünkü çoğunun bir ideolojisi bile yok ideolojiyi bırak ülkeyi kim yönetiyor yöneten ne yapıyor ülkenin geleceği nasıl olur ilerde ne olacak düşünmüyorlar bu onların umrunda bile değil

çünkü çoğu çıkarcı tayfa ideolojik düşünerek oy verenler çok azdır bundan emin ol belki yüzde onbeş en fazla yüzde yirmi diyelim ama o kadar bile yoktur bence

geriye kalanların hepsi çeşitli sebeplerden dolayı oy veriyor ya biryerlerde dümeni var ya torpille memur olmuş ya belediyeye taşeron girmiş ya işte en aşağı tabakadan yiyecek ekmeği yok makarna almış kömür almış ve alıyor bir şekilde az da olsa nemalanıyor

iktidar değişirse nemalandıkları şeyler elden gider diye düşünüyorlar tabi bir de baştaki adamları müslüman ve kendi sınıflarına yakın olarak biliyorlar olay budur

işte eğer ki ben basitsem akp seçmeni benden bile basittir çünkü ben sana göre kafasına çiftçi gibi ekilmiş bir ideolojiye sahipsem sana göre çakma bile olsa bir fikrim var fakat onlarda ideolojiyi geç fikir bile yok tamamen mankurt işte

bize mama veriyorlar mı

evet

baştaki adam müslüman mı

evet

öyleyse hülo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 3 Nisan 2017; 22:45:49 >

• Darbeden sonra 1 allahın kulu görevinden istifa ettimi ?

Genel Kurmay ? MİT ? AKP ? Devlet Bakanları ?

Hayır.

Demek oluyorki herkes görevini eksiksiz yapmış.

Bu olay başka bir ülkede olsa-ki olmaz bir allahın kulu o koltuklarda oturamazdı. Özellikle kendi askeri tarafından esir alınmış komutan ünvanlı bir yetersizle ülkede binlerce militanın kamu kurumlarına özellikle silahlı kuvvetlere yıllardır sızıp albay-general olacak kadar yükseldiğini raporlamamış bir istihbarat.

Ama mesele bu değildi. Bana görede darbe kontrollü olarak yapıldı.

Ne olmuş olabilir ?

Rte baştakilere "bana böyle bir olay lazım, ohal ilan edeyim elime keseri alıp rahatça gönlümce ağacı budayayım" demişse tasmayı tutanlarda fetönün bademlerine "siz darbeyi yapın" demiş ikili oynamış fakat rteyi kollamış anahtar-kritik aksiyonları bloke etmiş, kişileri ekarte etmiş olabilir.

yani fetullahın bademlerini gazlayıp gazlayıp ateşi yakıp an be an ampüllere haber vermiş olabilir.

Yani direkt kontrol etmemiştir ama tüm hikaye-plan-kişiler-saatler önceden hatta belki anlık olarak rteye raporlanmış olabilir. Bu şekilde kontrollü bir darbe olmuş olabilir. Zira aylardır ülkede ohal var ve gönüllerince at koşturuyorlar. Hangi günahlar işlendi, hangileri temizlendi haberimiz bile yok. Medyada ohal fetöcü korkusundan sindirildiği, geri kalanı zaten satın alındığı için no problem bas gaza.

• aynen erdoganin kendi planiydi. yurt disina kacan g..t ida abd ye kendisi arattirdi kac diye. almanyanin gotu tutusmus. bu darbede parmagi olan ulkelerden sadece birtanesi. pkk lilara eyleme evet ama turk vatandaslarina sinir disi uygulamasi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DnzIrmk

O işi siz yıllardır yapmıyorsunuz ya

Ne yapmışım ben ? Benim hayatımda fetöyle işim olmadı. Ne yurtlarına gittim ne evlerine. Bütün eğitim devlet yurtlarında geçti.
    İşimi de kendi çabamla buldum.

O insanlar önce ülkesi için sonra kendi seçtiği idaresi için sokaklardaydı.

Ama sen merak etme Allah göstermesin tekrar bu ülke istiklal mücadelesine düşerse gene gene bu insanlar bu ülkeye kalkan olacak senin gibi acizler bankamatik para kuyruğunda , marketlerde makarna kuyruğunda birbirlerinizi yiyeceksiniz ve malum zat gibi kuytu köşede saklanacaksınız büyük ihtimal...

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.