Şimdi Ara

CHUWİ Hİ12 TABLET BİLGİSAYAR (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
276
Cevap
21
Favori
23.276
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bangood suan türkiye'ye tablet satışı yapmıyor maalesef. O nedenle aliexpressten almaktan baska care yok.Aliexpresste Cube chuwiye göre yaklasik 25 dolar daha pahalı. Bangood da ise tam tersi. Benimde gönlüm cube den yana ama biraz daha arastirmaya ve fiyat taramaya devam edicem. Ekran olarak ne farklari var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soar

Bangood suan türkiye'ye tablet satışı yapmıyor maalesef. O nedenle aliexpressten almaktan baska care yok.Aliexpresste Cube chuwiye göre yaklasik 25 dolar daha pahalı. Bangood da ise tam tersi. Benimde gönlüm cube den yana ama biraz daha arastirmaya ve fiyat taramaya devam edicem. Ekran olarak ne farklari var?

https://www.youtube.com/watch?v=ZUHKY0f6dhc
    altyazı açıp bu videoyu izleyebilirsin hocam.
    İngilizce sevmem derseniz türkçe çevir diyebilirsiniz altyazı kategorisinden. Tüm cevapları bulursunuz sanırım.
    https://www.youtube.com/watch?v=ZUHKY0f6dhc
  • historian12 Hocamın Mesajı Üzerine Araştırdım Mart Ayında Satışa Başlanacak Yeni Bir Chuwi Modeli Olan Hi13 Çıkıyormuş Özellikler :

13.5"

3000x2000

Celeron 3450 işlemci

2.4G /5G Dual WiFi

10.000 Mah Batarya

Usb-C

Kalem

4GB Rem

64 GB ROM

2 Mp Ön 5Mp arka Kamera

FİYAT 350 DOLAR

Ekrana göre Batarya düşük kalmış gibi

İşlemci Karşılaştırması
    http://cpuboss.com/cpus/Intel-x5-Z8350-vs-Intel-N3450

Bu Arada Ben Hi12 Alamadım 3'lü Olarak verdiğim siparişte sadece klavye geldi, spen ve Tablet gönderilmedi anlaşmazlık açtım 4 gün sonra belli olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal2_ocal -- 22 Şubat 2017; 9:36:34 >
  • kartal2_ocal kullanıcısına yanıt
    Cihaz biraz gözboyama gibi olmuş sanki karşılaştırmada hi12 işlemcisiyle hemen hemen aynı aşırı bir performans farkı olacağını sanmıyorum açıkcası ekran çözünürlüğünün artıp bataryanın azaltılması da pilde kullanım süresini azaltacaktır tahminlerime göre

Bu arada inşallah olumlu sonuçlanır durumunuz

• Twitter dan Bakabilirsiniz

Chuwi Tablet (@chuwidotcom) adlı kişiye göz at:https://twitter.com/chuwidotcom?s=09

• Merhaba. Ben sadece çizgi roman okumak için 10 inç ve üzeri bir tablet bakıyordum ki bu tablete rastladım. Videolarını falan izledim ve beğendim. Benim sorum şu olacaktı. Knight Online'da fazladan hesap açmak için zaten küçük bir netbook almayı düşünüyordum. Ben buna Knight açsam ve saatlerce açık halde kendim hiç dokunmadan bıraksam, aşırı ısınma sorunu falan yaşar mıyım?
  • bu cihaza sahip olan arkadaşlardan paylaşım rica ediyorum...

bu ürünün H13 serisi çıkmış (13,5 inch ve 3k*2k ekran - 10k batarya)

bu üründen getirtmek istersem sorunsuz ve vergi ödeme olmadan mümkün mü ?

birde sende ürün hala duruyor ise hem programlar ile hemde kişisel kullanım performanslarını paylaşabilir misin ?

extra hdmi gibi çıkışları mevcut mu veya ne tür cihazlar ile ne tür bağlantılar yaptın yapabiliyorsun ?

android güncelleme durumu nedir ? kendi forumunda rom paylaşaımları vardı geçen sene ama yakınlarda bakmadım

android de bu intel işlemciiler için antutu değeri varmı ve nedir ? bu işlemcileri maalesef tanımıyorum ki performans ları hakkında da bilgim yok

dahili 64 lük belleğin durumu ile bu cihazlara 400-600x lik mSD takma durumunda okuma yazma performansları ?

sahip olanların bu paylaşımları genel veya özelden yazması mümkün mü ve büyükçekmece civarında olan bir arkadaşımız var ise 10dak inceleme imkanı sağlayabilir ler mi ?

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=119745949
  • xeriphas kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam ben küçük boyutlu oyunlar oynadım genelde deneme amaçlı ve çok fazla ısındığını görmedim benim cihazım sadece periscopedan maç izlerken bariz bir şekilde ısınıyor kapatınca bir süre sonra eski haline geliyor zaten bir sorun çıkartmıyor yani ama knight ta nasıl bir sonuç alırsınız bilemem

• tosuntosun T kullanıcısına yanıt
    Öncelikle gümrük işi şans işi benim 40 dolarlık aksiyon kameram takılmıştı 1.5 yıl önce gidip almak zorunda kalmıştım ama tabletim kapıma kadar sorunsuz geldi

Cihazı aldığım günden beri neredeyse hergün faal olarak kullanıyorum henüz hiçbir sorun yaşamadım

Android tarafında cihazlara güncelleme gelmedi ama resmi site formunda çeşitli android sürümleri paylaşıldı ama ben pek android kullanmadığım için hiç uğraşmak istemedim

Androidi çok kullanmadığım için derinlemesine bir test te yapmadım haliyle o yüzden bişi söyleyemicem sadece şunu söyleyebilirim 1.5 saat aralıksız periscope yayınında pil %100 den %15-20 civarlarına geriliyor belki fikir sahibi olabilirsiniz biraz

Cihazın belleği şimdilik benim için yeterli sadece msd yuvasına deneme amaçlı kart taktım ve çıkarttım hiç kullanmadım o yüzden performansı için birşey söylemem mümkün değil ancak dahili hafızası hız açısından tatmin edici

Atladığım birşey olduysa kusura bakmayın cihazı kullandığım günden beri edindiğim izlenimleri olduğunca aktarmaya çalıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: historian12

Merhaba hocam ben küçük boyutlu oyunlar oynadım genelde deneme amaçlı ve çok fazla ısındığını görmedim benim cihazım sadece periscopedan maç izlerken bariz bir şekilde ısınıyor kapatınca bir süre sonra eski haline geliyor zaten bir sorun çıkartmıyor yani ama knight ta nasıl bir sonuç alırsınız bilemem

Çok teşekkürler yanıtınız için, baya bir araştırdım ve bu fiyat aralığında en iyi cihazın bu olduğuna karar verdim. Son bir şey soracağım, Aliexpress'ten bu ürünü klavyesiyle alsam gümrüğe takılma şansı artar mı? Daha önce düşük fiyat yazdırıp 160 dolarlık vr gözlük almıştım ve sorun olmamıştı ama bazı arkadaşlar boyut büyürse takılma şansı artar falan yazmış.
  • xeriphas kullanıcısına yanıt
    Hocam bende kablosuz klavye olduğu için önce tableti siparişverdim sonra klavyeyi riske atmak istemedim açıkcası kendi klavyesi gelene kadar da kablosuz klavyeyle idare ettim daha önce de belirttiğim gibi gümrük şans işi mesela daha dün 130 dolarlık bir ürünüm geldi ama bi daha sipariş versem gelir mi bilmem

• Evet Arkadaşlar 3 Aylık Bekleyişin Sonunda Hi12 Geldi

Solda Chuwi Hi12 Sağda Asus N51Vn280Dv

W10 Güncellemeleri Falan Epey Zaman Alıyor

Android Kısmına Daha Bakamadım

CHUWİ Hİ12 TABLET BİLGİSAYAR

Hayırlı olsun hocam sonunda mutlu sonla bitti hikaye güle güle kullanın cihazınızı. Muhtemelen yıldönümü güncellemeleri falan olduğu için uzun sürüyordur onları yaptıktan sonra bi sorun kalmaz

• Çok Teşekkür Ederim Şu Hafıza Büyük Olsaydı Tadından Yenmezdi 20Gb Boş Kaldı, Gerçi Ses Etmemek Lazım

Hafıza kısmı ilk etapta yetersiz gelebilir ama ben şuana kadar hiç sorun yaşamadım genelde ders için pdfler falan indiriyorum çok fazla film,dizi, müzik indirmiyorum hiç hafıza kartı takma gereksinimi duymadım

• Arkadaslar bende xiaomi mi pad2 64 gb bakiyorum. Acaba burda gecen tabletlerle arasinda ne gibi fark olur.

• Android de Power & Volm - ile Oluyor da Windows'ta ScreenShot nasıl yapılıyor, klavye de de göremedim

Ü Harfinin yapıştırınca altında kalmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal2_ocal -- 19 Mart 2017; 19:11:53 >

edit: hocam windows tuşunu yanlış işaretlemişim o tuşun yanındaki fn tuş ve yukarıda işaretlediğim tuşa basıp painti açıp yapıştır demeniz gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi historian12 -- 20 Mart 2017; 11:20:59 >
  • cashamca1267 C kullanıcısına yanıt
    Hocam cihazla ilgili birşey diyemem ama xiaomi marka olarak kendini kanıtlamış sonuçta belli bir çizgileri var cihazın pek sorun çıkaracağını sanmam

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmet© -- 24 Mart 2017; 22:1:20 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.