Şimdi Ara

CHUWİ Hİ12 TABLET BİLGİSAYAR (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
275
Cevap
21
Favori
23.325
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Android tarafında yaklaşık 13-15gb windows tarafında yaklaşık 30-35gb kullanım sunuyor kesin olarak hatırlayamadığım için yaklaşık olarak söyledim. Windowsta androide geçmek için kısayol var masaüstünde zaten çift tıklayıp onay verdiğinizde 10-15 saniyede androide geçmiş oluyorsunuz aynı şekilde androidden windowsa geçmek için de kısayol mevcut kolaylıkla geçiş yapabiliyorsunuz. Ben bu zamana kadar çok memnunum açıkçası buradan bu tarz bi cihaz almaya kalksaydım herhalde 1500 civarında bi bütçe ayırmam gerekecekti ancak ben neredeyse yarısına mal ettim gerçi şimdi dolar yüksek olduğu için maliyette arttı ama hala avantajlı bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevabınız için çok teşekkür ederim
  • kartal2_ocal kullanıcısına yanıt
    rica ederim umarım açıklayıcı olmuştur
  • Yaklaşık iki haftadır kullanıyorum. Harbi iyi alet. Hem bilgisayar, hem tablet diyebiliriz. Windows mobil Office satmaya çalışıyor ya adamı deli eder. Lan her yer bedava offici programı dolu, hala ayda 18 lira Office bedeli istiyor.
  • suntalam S kullanıcısına yanıt
    Ben direk office 360ı kaldırıp tekrar bir office indirdim sorunsuz kullanıyorum

• Evet arkadaşlar inşallah bende siparişi bu ayın 24 ünde vereceğim temennim doların düşmesi Bu Arada Android 6.0 geldiği mi? gelecek mi?
  • ..........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biryeregitmiyoruz2 -- 18 Ocak 2017; 11:30:50 >
  • biryeregitmiyoruz2 kullanıcısına yanıt
    Kaç Aylık Ürün, Klavye +Kalem Var Mı?Fotoğraf vs. Atsanız

Mesaj olarak attım.
  • Arkadaşlar Bu Tabletin (Bios, Android Yükseltmesi vs.) Güncelleme Olayı Nasıl Oluyor
    windows kısmı bilgisayarla aynı biosa girmek icinse tabletin kendi klavyesi olması lazım diğer forumlardan anladığım kadarıyla usb ile bağlı olsa bile başka klavyeyle olmuyor. Android tarfındaysa bana hic güncelleme gelmedi ancak markanın sitesindeki forumda birkac tane rom paylaşılmıştı ama ben yapmaya gerek duymadım androidi pek kullanmadığım icin
  • 2.el iki cihaz buldum. Bir tanesi Chiwu hi12 1.000TL, diğeri Samsung Tab S pro 1.900 TL 5 yıl uzatılmış garantili. Hangisini almak mantıklı sizce. Sanırım Samsung un işlemcisi Chiwu dan çok üstün olsa gerek. Intel Core m3-6Y30 işlemci kullanıyor samsung. AMa chiwu nun ki Atom modeli değil mi?
  • Arkadaşlar Bu AliExpressten (Çinden) yapılan alışverişlerde Kargo İşlemi Nasıl Oluyor? Ücretsiz Kargolar İçin ayın belirli günü mü var? 2. Fotoda ki Paket Neden Bu Kadar Bekledi, Ayrıca 1. Fotoda ki paket ne kadar daha gecikir? Süreç Biraz Uzadı Gibi

CHUWİ Hİ12 TABLET BİLGİSAYAR

CHUWİ Hİ12 TABLET BİLGİSAYAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal2_ocal -- 17 Ocak 2017; 16:32:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cem_hakan

2.el iki cihaz buldum. Bir tanesi Chiwu hi12 1.000TL, diğeri Samsung Tab S pro 1.900 TL 5 yıl uzatılmış garantili. Hangisini almak mantıklı sizce. Sanırım Samsung un işlemcisi Chiwu dan çok üstün olsa gerek. Intel Core m3-6Y30 işlemci kullanıyor samsung. AMa chiwu nun ki Atom modeli değil mi?

Garanti den dolayı Samsung daha cazip geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kartal2_ocal

quote:

2.el iki cihaz buldum. Bir tanesi Chiwu hi12 1.000TL, diğeri Samsung Tab S pro 1.900 TL 5 yıl uzatılmış garantili. Hangisini almak mantıklı sizce. Sanırım Samsung un işlemcisi Chiwu dan çok üstün olsa gerek. Intel Core m3-6Y30 işlemci kullanıyor samsung. AMa chiwu nun ki Atom modeli değil mi?

Eyvallah. CPU arasındaki fark ta çok fazla değil mi?
  • quote:

quote:

quote:

http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-M3-6Y30-vs-Intel-Atom-x5-x5-Z8300

Sonuçlar Öyle Gösteriyor Fiyatı az daha kırdırırsan güzel olur maksat pazarlık olsun

• quote:

quote:

quote:

quote:

http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-M3-6Y30-vs-Intel-Atom-x5-x5-Z8300

Sonuçlar Öyle Gösteriyor Fiyatı az daha kırdırırsan güzel olur maksat pazarlık olsun

sim kart takılan w708 modeli bir de oradan değer kazanıyor.

• Hocam chuwi 10 ya da cube iwork10 almayi planlıyorum. Siz aldiginiz saticinin linkini ve klavye icin link paylasir misiniz? Yaklasik 6 aydir kullaniyorsunuz, donma kasma ya da baska sorunlar yasadiniz mi? Hala tavsiye ediyor musunuz? Cube hakkindaki düşünceleriniz nelerdir? Ekstra tavsiyeleribiz varsa paylaşmanizi rica ediyorum.

• soar S kullanıcısına yanıt
    Ben cihazı banggood sitesinden aldım ilgili sitenin arama kısmına yazarsanız çıkacaktır zaten orda ayrı ayrı satıcılar yok. Cihaz şuan önümde duruyor ve hala faal olarak kullanıyorum şuana kadar hiçbir sorun yaşamadım cihazla ilgili gayet memnunum. Eğer gerçekten böyle bir cihaza ihtiyacınız varsa bence hala alınabilir. Gerçi firma yakın zamanda hi13 tanıtacak galiba pek ilgilenmediğim için tam bi bilgim yok ona da bakabilirsiniz. Cube markası hakkında bir tecrübem olmadığı için yorum yapmam yanlış olur ama eminim ki forumda bahsettiğiniz cihazı kullanan vardır onlardan bilgi isteyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: soar

Hocam chuwi 10 ya da cube iwork10 almayi planlıyorum. Siz aldiginiz saticinin linkini ve klavye icin link paylasir misiniz? Yaklasik 6 aydir kullaniyorsunuz, donma kasma ya da baska sorunlar yasadiniz mi? Hala tavsiye ediyor musunuz? Cube hakkindaki düşünceleriniz nelerdir? Ekstra tavsiyeleribiz varsa paylaşmanizi rica ediyorum.

Hocam cube iwork 10 kullanıyorum çokta memnunum, 12 inçte chuwiyi 10 inçte iworku tavsiye ederim.
    Malzeme kalitesi chuwiden iyi, arada fiyat farkı varsa chuwi alın tabiki ama yaklaşıksa fiyatlar cube tavsiye ederim.
    Malzeme kalitesi ve ekran dışında da bir farkları yok bildiğim kadarıyla.
    Techtablets. comu tavsiye ederim bir bakın youtubedan incelemelerine.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.