Şimdi Ara

Chrysler PT Cruiser Nasıl bir araç? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
45.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu amerikalılar hakkaten çok zevksiz insanlar
  • İç tasarımı güzel olsaydı kesin bu aracı alırdım ama iç kabin çok kalitesiz ...
  • 3 yıl once amerika da mecburiyetten bu arabayı kiralamıştım.mecburiyet dediğim 4 günlüğüne baska bir eyalete gitmem gerekti ve rent a car da baska araba kalmamıstı.bu araba ıcın tek birsey soyliyim bu arabayı test edipte alan adam mazoşisttir.bir kere arabanın koltukları o kadar rahatsız ki parklardaki banklardan emin olun hiç bi farkı yok.arka koltuklar ise bankları aratır o derece.yol tutus desen o zaten ayrı bi facia.hız sınırı olmasa yinede 70 mili gecemezsin.en fazla 80 mil falan yapıyo zaten.plastik kalitesini falan zaten geç.direksiyonu gemi dümeni gibi,ince ve kocaman bir de çok tepkisiz.yani arabanın eller tutulur hiç bir yanı yok.virginia ya abimin yanına gittiğimde ben daha hiç birsey demeden o 'neden bu arabayı aldın ' dedı direk.sanırım amerika dakı en rezil arabalardan biridir kendısı.
  • Bu arabayı bir aldığınızda bir de sattığınızda mutlu olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bal974

Bu arabayı bir aldığınızda bir de sattığınızda mutlu olursunuz.

Arkadaşlar böle kötü bir araç deyip geçerseni bilgi vermiş olmassınız bu aracın hiç artıları yokmu . kullanan arkdaşlar çıkan veya çıkacak sorunlarından, aracın diğer araçlarla karşılaştırmalı eksilerini ve artılarını , yakıt tüketimini lpg uyumundan bahsederse gerçekten bu araçı kullandığını düşünecem. aracı almayı düşünüyorum LÜtfen ciddi bilgi gerekli
  • son sahibi olursun.
  • almanyada cok tutuldu bu PT´ler.....Aracin kendisi zevk meselesi.
  • bence mükemmel tasarıma sahip bir araç tıpkı 60 karın araçları gibi burda beğenmeyenler var ama katılmıyorum onlar aluşmuşlar uzay kasalı araçlara. çok ilgimi çeken bir araç bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

son sahibi olursun.

sağol çok yardımcı oldun cvp yazamak için yazıyosunuz. arkdaşım mesajımı okudunmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maniac_Turk

araç içi plastik vasat. Fazla yakıyor ama farklı görünüyor

fazla yakıyor derken herkesin fazla anlayışı farklıdır.
    benim 4lt amerikan bir arazi aracım var km 500kuruş yakıyor lpg ile; bu araç 250 kş yakarsa benim için ideal.
    araç içi ahşap mı olacak bütün araçların içi plastik
  • quote:

Orijinalden alıntı: asas1200

İç tasarımı güzel olsaydı kesin bu aracı alırdım ama iç kabin çok kalitesiz ...

sen ehliyeti alınca palio felan al bence acemiliğini atarsın, kabin felan için çok erken
  • quote:

Orijinalden alıntı: btkz

3 yıl once amerika da mecburiyetten bu arabayı kiralamıştım.mecburiyet dediğim 4 günlüğüne baska bir eyalete gitmem gerekti ve rent a car da baska araba kalmamıstı.bu araba ıcın tek birsey soyliyim bu arabayı test edipte alan adam mazoşisttir.bir kere arabanın koltukları o kadar rahatsız ki parklardaki banklardan emin olun hiç bi farkı yok.arka koltuklar ise bankları aratır o derece.yol tutus desen o zaten ayrı bi facia.hız sınırı olmasa yinede 70 mili gecemezsin.en fazla 80 mil falan yapıyo zaten.plastik kalitesini falan zaten geç.direksiyonu gemi dümeni gibi,ince ve kocaman bir de çok tepkisiz.yani arabanın eller tutulur hiç bir yanı yok.virginia ya abimin yanına gittiğimde ben daha hiç birsey demeden o 'neden bu arabayı aldın ' dedı direk.sanırım amerika dakı en rezil arabalardan biridir kendısı.

ibre 240km gösteriyor araçta : 2lt motor 16 valf ile araç 80 mil çok az senin kiraladığın araçta bir terslik olmasın kaç modelli tam modelini biliyomusun 2 modeli var

• Bütün yazılanları okudum da birkez daha ne kadar ön yargılı bir millet olduğumuzu gördüm.
    Öncelikle bu aracı beğenen ve almayı düşünen arkadaşa ....
    Gerçekten , inşaallah son sahibi olursun.Evet araç bir bmw kadar hızlı ve atak değil ama bir aile arabası olarak ideal.İç koltukların kolay sökülürlüğü de aracı kangoo ya dönüştürebiliyor.Ayrıca Türkiyede bulunanların büyük çoğunluğu otomatik vitesli,deri döşemeli.Küçük görüntüsüne rağmen iç hacmi geniş ve koltukları ısıtmalı rahat.Cruise Control,Track off vb.güvenlik sistemleride mevcut.Ayrıca Türkiyede yok ama Amerikada oldukça fazla aksesuarı var.Parça konusuna gelince,aracın çoğu mekanik parçası Neon ile aynı 2.0 motor da Mitsubishi'nin.Parçalar artık yurt dışından da kolay getirilebiliyor.Ayrıca yerli bir araç ile fiyatları da çok farklı değil.
    Bir kullanıcı olarak klasik araç tiplerinden sıkılanlara tavsiye ederim........

• araç çok yakıyor demişler kardeş 1.3 linea ile karıştırma bu araçta 2000 motor var
  • Tasarımını en çok beğendiğim araçlardan birisidir. Retro herkese hitap etmez
  • aracın bir tarzı var tipsiz diyenler amerika kültüründen bir haber yaşayan insanlardır aracın çıkış noktası zaten plymouth modelidir onun retro versiyonudur yani eski kasa bir aracın yenilenmiş bir versiyonudur araç zaten iddalı üretilmiş bir araç değildir style denilen tarzda üretilmiş bir araç güzel yanı retro yani eski bir aracın yenilenmiş modern versiyonu olduğu için yüzü kolay kolay eskimez modası geçmez.. PT cruiserın anlamına gelince p zaten personal demek yani kişisel t ise transporter yani taşıyı demek.. yani öyle iddalı bir araç değil amerikada doblo niyetine kullanılan ve doblo türkiyede ne kadar tercih ediliyorsa cruiserda amerikada o kadar tercih ediliyor..

kişisel fikirm türkiyeye yollanan 2.0 ve 2.4 ler gayet ideal türkyiede motor olarak.. bunun dışında türkiye aile yapısına uygun bagajı yeterli donanımı yeterli güzel bir araç tamamen tarz retro aracı bu tip araçlar için söylenen laf şudur ve katılırım ya seversin ya hiç sevmessin arası yokdur.. bir ortama girdinmi dikkat çekiceğinizde kesindir bazıları abi şu araba ne çirkindir ya der ama bakar diğeri abi şu arabanın tesarımına bitiyorum der oda bakar bizim için netice önemli baktırırmı baktırır..

amerikada en çok versiyonu olan araçlardan biridir.. pick up ı vardır cabriosu 4 kapısı tek kapısı bigfootu suv tarzında olanı old kit tarzı ahşap dan olanı v.b

• Issız adam özntisi insanlarda görülüyor son 1 yıldır
  • INCREDIBLE TYPELESSSSSSSS
  • Disgusting.....
  • O ne lan.İlk defa gördüm keşke görmeseydim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.