Şimdi Ara

CHP'lilerin açlık grevi işkembecide bitti. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
4.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Metin2nin Demircisi

quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

quote:

Kardeş biz burada provokatörlük yapmıyoruz, bir şeyleri çarpıtmıyoruz, neyse olduğu gibi söylüyoruz. Bu ilk değil. Pkknın kanalına bağlanan chpli oldu, terörist çadırını ziyaret eden chpli oldu, birlikte iyi salladık diyen chpli oldu ve şimdide bu haber çıktı karşımıza. Belki öyle bir cümle kurmam yanlış oldu ama ben burada insanları bilinçlendirmek istiyorum. Atatürk'ün arkasına saklananların gerçek yüzünü göstermeye çalışıyorum. Eğer siz gerçek yüzünü görmezseniz ak parti iktidar olmaya devam eder. Anlatabiliyor muyum?

İkincisi ise her şeye muhalif, akpli ile dalga geçtiğini sanan birine cevap verdim. Şöyle bir konuda yazıklar olsun demek yerine akpliye dalaşmak yakışık olmaz.

Senin baska konularini, mesajlarini da biliyorum. Turkiyede evsiz yok iddaan bile gercekleri captirmaktir unutma. Insanlarin sokaga ciktiginda gordugu seylere yok dersen oldugu gibi soylemis olmuyorsun.

Madem bu konulara o kadar meraklisin, insanlari bilinclendirmeye calisiyorsun o zaman ayni seyleri akp icin de yazman lazim. Bunu yapiyor musun? Su konuda bile kalkip onlari aklamaya calisiyorsan dediklerin de samimi degilsin demektir. Once samimi olmani tavsiye ederim.

Zaten demin "ne yorum yapmisim" diyerek lafi cevirmeye calistin simdi de bahane buluyorsun. Amacin laf atip eglenmek oldugu icin bu tarz mesajlarini anliyorum. Yalniz kaynaklarini degistir. Ahaber, yeniakit gibilerin yalan haberlerini, iftiralarini gosterip laf atmaya calisma yani.

Dostum diğer mesajlarımı sen görmek istemiyorsun ki? Türkiye'deki adalet sistemini eleştirdiğim oldu, gıda fiyatlarını eleştirdiğim oldu ama sen görmedin. Ben Erdoğan'la aynı ideolojiye sahibim ama hiçbir zaman yandaşlık yapmadım. Bazen koyu akpli gibi davrandım ama benim derdim yandaşlık değildi.

Benim gordugum mesajlar bana yeter. Yandaslik yaptigin cok mesajini goruyorum. Eger dedigin gibi samimi sekilde elestirsen koyu akpli gibi davranmazsin. Akpyi cok temizmis gibi gostermeye kalkmazdin, kalkip cozum sureciyle simdiki zamani karsilastirmayin demezdin.

Dedigim gibi amacin belli. Bak burada millet gelip laf soyluyor ve sen de onlari korukluyorsun. Kalkip ahaberin bir iftirasini koyup laf atman bu yuzden. Bazi seyleri uzerinden laf ediyorsan aynisini savundugun parti yapmayacak.

Neyse konu actigin amaca uygun gidiyor, hayirli olsun sana. Belki oyle cumle kurmam yanlis oldu deyip cumleyi degistirmiyorsan demek ki bilerek yazmissin.

Bir daha ülke gündemine yazmayacagim. Felsefe Bölümü daha iyi. Bıktım artık ne haliniz varsa görün

Sen bilirsin. Gule gule.

• captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    Hoscakal kaptan Türk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ooo bir ahaber fan boy konu açmış.bide tüm dünyayı rte yönetiyor türkiye yönetiyor diye haberleri vardı onlar içinde konu açarmısın?
  • Hiç olmazsa 24 saat aç kalmışlar

Sizinkiler o 24 saatte de gömüyor kebapları

• oruç tutsalarmış bari daha ilgi çekici bir haber olurdu.
  • Metin2nin Demircisi kullanıcısına yanıt
    o adamin aclik grevi istekleri gerceklestirildigi icin bitti

pkknin ve tum destekcilerinin allah belasini versin beni yanlis tanimayin ancak buna dalga gecmek anlamsiz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

Hiç olmazsa 24 saat aç kalmışlar

Sizinkiler o 24 saatte de gömüyor kebapları

Bizimkiler teröristler icin 24 saat grev yapmaz...

Sen kim terörist kim değil bilebilseydin yazık korumamız altındaki Rus elçi hayatta kalırdı bir halt bildiğiniz yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Buzmavisi

Bu insanlıktan nasibini almamışlar açlık grevi yapsan da umursamaz zaten. Önce insan olabilmek lazım...

Enaniyetinizde boğuluyorsunuz, bu zihniyete söylüyorum.

Size kalsa memleketin yarısı cahildi. Şimdi de insanlıklarına laf ediyorsunuz, yazık, sorsan bu da kendini okumuş kültürlü kesimden sayar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bari oruç tutsaydınız sevaba girerdiniz :)

• Akademisyenlerde ölse bunlarda ölse umursamam sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: -Rusher-

Akademisyenlerde ölse bunlarda ölse umursamam sanırım

İlber Ortaylı hocanın dediği gibi bunlar 1930'ların Türkiye'sinde değil milletvekili olmak, meclis kapısının önünden bile geçemezdi. Çok doğru demiş adam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erd0000

"donanımhaber" adı altında bilişim ile ilgili. teknoloji ile ilgili. ne bu son zamanlardaki siyaset aşkı ? bununla ilgili forumlara defolup gitseniz ya hepiniz ? akpliler chpliler hepiniz

Para kazanıyorlar bu işten ondan gitmezler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melladin -- 13 Mayıs 2017; 19:42:58 >
  • quote:

quote:

İlber Ortaylı hocanın dediği gibi bunlar 1930'ların Türkiye'sinde değil milletvekili olmak, meclis kapısının önünden bile geçemezdi. Çok doğru demiş adam

Yahu bu adamlar bizim aramızdan çıkan adamlar

İlber hoca vekilden bi halt olmuyor diyorsa bizden hiç olmaz

Metin2 ne yapar kalkınan bir ülkede ne eder metin2de demircilik mi yapar - he kendimi aklayrak paklayarak söylemiyorum.

Biz diyorum- ben de dahil- gayet haklı İlber hoca

• Bizimkiler oruc bitince en luks sekilde yemek yediklerini unutmuslar herifler grevini bitirince iskembe ictiler diye haber olmus.

Ulan ne gereksiz bir kimyasi var bu insanlarin..

Grevini yapmis mi?

Yapmış ne yerse yesin size ne la?

Bunun oruc tutan kisininezan okunduktan sonra yedigini tartismaktan farki yok.

Grev bitince yemek de yemesinler mi? Neyin kafasi bu?

• Benim anlamadığım şey şu: Tarafı ne olursa olsun bir insan milletvekillerini neden savunur? Milletvekillerini savunmanın bir mantığını söyleyin bana bende savunayım. Bir çoban bu ülke için bir katma değer sağlıyor. Biri bana söylesin bir milletvekili bu ülke için ne katma değer sağlıyor. Bir vekilin devlete aylık maliyeti 50 bin tl. 20 tl maaş, araba, ofis, meclis odaları, meclis giderleri, telefon giderlerinden tutun da maliyet 50 bin tlye varıyor. Adamın maaşından sana ne fayda var? Nedir bunları savunma mantığınız?!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 13 Mayıs 2017; 20:44:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

quote:

quote:

Yahu bu adamlar bizim aramızdan çıkan adamlar

İlber hoca vekilden bi halt olmuyor diyorsa bizden hiç olmaz

Metin2 ne yapar kalkınan bir ülkede ne eder metin2de demircilik mi yapar - he kendimi aklayrak paklayarak söylemiyorum.

Biz diyorum- ben de dahil- gayet haklı İlber hoca

Çok çok haklısınız. Başımızdakilerin aslında bizden bir farkı yok. Bunun önüne geçebilmek için tüm halkın bilinçlenmesi lazım. Bu konuda öz eleştiri yapmakta fayda var

• Corba luks yemek mi?

• Muhalefetteyken bile kendi milletvekilini eleştiremeyen adam iktidardayken nasıl eleştirecek?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bay Muhalefet

akp nin sabrımızı test etmeyin yoksa çok fena olur demesi gibi olmuş desene abd sabrınızı test ediyor şimdi adamsanız birşey deyin sesiniz çıkmıyor hayırdır hollandaya atıp tutuyordun

Al buda sana gelsinhttp://www.ahaber.com.tr/dunya/2017/05/13/erdoganin-ziyareti-oncesi-abdden-surpriz-yargi-karari-1494692984

Abd yola gelmeye başladı

• quote:

Orijinalden alıntı: Melladin

quote:

Orijinalden alıntı: Erd0000

"donanımhaber" adı altında bilişim ile ilgili. teknoloji ile ilgili. ne bu son zamanlardaki siyaset aşkı ? bununla ilgili forumlara defolup gitseniz ya hepiniz ? akpliler chpliler hepiniz

Para kazanıyorlar bu işten ondan gitmezler

suçun birazı da yönetimde bence kesinlikle kaldırılmalı siyasetle ilgili konular
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.