Şimdi Ara

CHP'lilerin açlık grevi işkembecide bitti.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
4.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CHP'lilerin açlık grevi işkembecide bitti.

Cezaevindeki akademisyenlere destek veren 4 CHP’li milletvekili 24 saatlik açlık grevi işkembecide sona erdi

KHK'yla ihraç edilen sözde akademisyen terörist propagandacıları Nuriye Gülmen ve Semih Özakça'ya destek olmak açlık grevine giden 4 CHP'li vekil işkembecide grevi sonlandırdı.

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Ali Şeker, Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, Antalya Milletvekili Niyazi Nefi Kara, Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm TBMM'de 24 saatlik açlık grevi yaptılar.

CHP'li vekiller, grev süresi dolduktan sonra işkembecide yemek yediler.

Kaynak:http://www.ahaber.com.tr/gundem/2017/05/13/chplilerin-aclik-grevi-iskembecide-bitti

TERÖR PROPAGANDASI YAPAN KOMÜNİSTLER NEREDEYSE ORADA CHPLİLER VAR !!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: 2014turkish

Demirtaş grevi vol2

• "Akp rp'si yapıyorum saldırmayın"

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerevarine

"Akp rp'si yapıyorum saldırmayın"

Sizin yapmanız gereken aynen bu. Yazık değil mi? Akademisyenler gençlerin aklını zehirleyemiyor. Üniversite öğrencilerini ''özgürlük savaşçısı'' yapamıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metin2nin Demircisi -- 13 Mayıs 2017; 14:50:56 >

• O degil de canim acayip iskembe cekti
  • Ne kadar gereksiz şeylerin haberi yapılıyor. Ben milletvekillerinin grevde olduğunu grev bitince gittikleri restoranttan öğreniyorum. Türkiyedeki habercilik çok rezil. Adamlar grev sonunda McDonalds'a gitmiş olsalar Amerikan uşağı diye lanse edilicek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balbasur

Ne kadar gereksiz şeylerin haberi yapılıyor. Ben milletvekillerinin grevde olduğunu grev bitince gittikleri restoranttan öğreniyorum. Türkiyedeki habercilik çok rezil. Adamlar grev sonunda McDonalds'a gitmiş olsalar Amerikan uşağı diye lanse edilicek.

Mesele grev yapiyorsan insan gibi bitireceksin meselesi.

Grev yapip uzerinde iskembeciye gitmek, gercekten o grevin icinde olan insanlara hakarettir. CHPlilerin, soz konusu iki kisiye twitter uzerinden baklava resimleri gonderen tiplerle farki yoktur benim gozumde.

Madem destek vereceksin, verirsin, sonra ne zikkimlanacaksan sessizce evinde yersin. Olmadi evde toplanir beraber yersiniz cok onemliyse. Iskembeciye gidip foto cektirmek neyin nesi ?

• Bu insanlıktan nasibini almamışlar açlık grevi yapsan da umursamaz zaten. Önce insan olabilmek lazım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boyle konular acip, boyle yorumlar yaptiktan sonra kalkip "fikrimi soyluyorum bana laf ediyorlar" diyorsun hala.

Buyuk ihtimalle bu soylediklerine de "fikrimi belirttim, gercek bu" falan diyeceksin. O zaman sana karsi ne soyleniyorsa hepsi de fikir, hakaret degil.
  • Yahu şu açlık grevinin şu zamana kadar kime ne yaptırımı olmuş ki? Belki mahkumsan cezaevinde filan işe yarar. Yaptırım konusunda bağlayıcılığı ve/veya gücü olmadığından saçma bir eylem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 13 Mayıs 2017; 15:26:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Boyle konular acip, boyle yorumlar yaptiktan sonra kalkip "fikrimi soyluyorum bana laf ediyorlar" diyorsun hala.

Buyuk ihtimalle bu soylediklerine de "fikrimi belirttim, gercek bu" falan diyeceksin. O zaman sana karsi ne soyleniyorsa hepsi de fikir, hakaret degil.

Ne yorum yapmışım? Sence milletvekillerinin bu şekilde fotoğraf paylaşması ve iftar vaktinde oruç bozar gibi grev bozmaları mantıklı mı?
  • Lağım medyası.

• AsterixOburix A kullanıcısına yanıt
    En azından hdpye, pkkya yakın bir yol izlemiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin2nin Demircisi

quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Boyle konular acip, boyle yorumlar yaptiktan sonra kalkip "fikrimi soyluyorum bana laf ediyorlar" diyorsun hala.

Ne yorum yapmışım? Sence milletvekillerinin bu şekilde fotoğraf paylaşması ve iftar vaktinde oruç bozar gibi grev bozmaları mantıklı mı?

"TERÖR PROPAGANDASI YAPAN KOMÜNİSTLER NEREDEYSE ORADA CHPLİLER VAR !!!!! "

"Sizin yapmanız gereken aynen bu. Yazık değil mi? Akademisyenler gençlerin aklını zehirleyemiyor. Üniversite öğrencilerini ''özgürlük savaşçısı'' yapamıyor"

Bunlarin birini konuyu acarken digerini de birisine cevap diye yazmissin. Unuttun herhalde. Yoksa bu kadar yazdiktan sonra kalkip ne yorum yazmisim demezdin.

Kaynak diye verdigin yerin zihniyeti belli zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 13 Mayıs 2017; 15:47:49 >

• captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    Kardeş biz burada provokatörlük yapmıyoruz, bir şeyleri çarpıtmıyoruz, neyse olduğu gibi söylüyoruz. Bu ilk değil. Pkknın kanalına bağlanan chpli oldu, terörist çadırını ziyaret eden chpli oldu, birlikte iyi salladık diyen chpli oldu ve şimdide bu haber çıktı karşımıza. Belki öyle bir cümle kurmam yanlış oldu ama ben burada insanları bilinçlendirmek istiyorum. Atatürk'ün arkasına saklananların gerçek yüzünü göstermeye çalışıyorum. Eğer siz gerçek yüzünü görmezseniz ak parti iktidar olmaya devam eder. Anlatabiliyor muyum?

İkincisi ise her şeye muhalif, akpli ile dalga geçtiğini sanan birine cevap verdim. Şöyle bir konuda yazıklar olsun demek yerine akpliye dalaşmak yakışık olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EbuSerkan

la ergen bıkmadınmı trollce konular açmaktan ve yorumlar yazmaktan ?

Çok özür dilerim. Et ve araba fiyatlarıyla konu açmalıydım... Sizin gözünüzde işte o zaman trollükten çıkarım öyle değil mi?

Ülke gündemi bölümünde açılan her konu etle ilgili zaten, hadi bir tane de ben açayım ne olacak? Önemli olan hükümeti karalamak
  • quote:

Orijinalden alıntı: REV0

quote:

Ne kadar gereksiz şeylerin haberi yapılıyor. Ben milletvekillerinin grevde olduğunu grev bitince gittikleri restoranttan öğreniyorum. Türkiyedeki habercilik çok rezil. Adamlar grev sonunda McDonalds'a gitmiş olsalar Amerikan uşağı diye lanse edilicek.

Grev yapip uzerinde iskembeciye gitmek, gercekten o grevin icinde olan insanlara hakarettir. CHPlilerin, soz konusu iki kisiye twitter uzerinden baklava resimleri gonderen tiplerle farki yoktur benim gozumde.

Madem destek vereceksin, verirsin, sonra ne zikkimlanacaksan sessizce evinde yersin. Olmadi evde toplanir beraber yersiniz cok onemliyse. Iskembeciye gidip foto cektirmek neyin nesi ?

Ahaber muhabirimisin?

• quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

quote:

Orijinalden alıntı: REV0

quote:

Ahaber muhabirimisin?

Bhaber muhabiri

• akp nin sabrımızı test etmeyin yoksa çok fena olur demesi gibi olmuş desene abd sabrınızı test ediyor şimdi adamsanız birşey deyin sesiniz çıkmıyor hayırdır hollandaya atıp tutuyordun
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.