Şimdi Ara

CHP'lilerin açlık grevi işkembecide bitti. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
4.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Demek ki sadece ben böyle düşünmüyormuşum.

Ben asla desteklediğim bir partinin milletvekili ile fotoğraf çektirmem ve çektirenleri de eleştiririm. Çok saçma geliyor bir milletvekilini desteklemek/savunmak. Ama bu ülkenin başbakanıyla veya cumhurbaşkanıyla fotoğraf çekilirim. Çünkü bunlar partiden gelmiş olsa bile 80 milyon vatandaşın yöneticisidir. Bu adamlara hayranlık duymak normal olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Yahu şu açlık grevinin şu zamana kadar kime ne yaptırımı olmuş ki? Belki mahkumsan cezaevinde filan işe yarar. Yaptırım konusunda bağlayıcılığı ve/veya gücü olmadığından saçma bir eylem.

Açlık grevi, gelişmiş ülkelerde kamuoyu baskısı yarattığı için ciddi yaptırım gücü oluyor. Ancak bizde insanlar toplumun çıkarlarını değil de kendi çıkarlarını düşündükleri için "aman canım bana ne" diye söylenip başlarını başka yöne çeviriyorlar. Medeni bir toplum olamadığımız, toplum bilincimizin gelişmediği ve empatiden yoksun bir toplum olduğumuz bu gibi olaylarda daha da gün yüzüne çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Barış26

quote:

Yahu şu açlık grevinin şu zamana kadar kime ne yaptırımı olmuş ki? Belki mahkumsan cezaevinde filan işe yarar. Yaptırım konusunda bağlayıcılığı ve/veya gücü olmadığından saçma bir eylem.

Açlık grevi, gelişmiş ülkelerde kamuoyu baskısı yarattığı için ciddi yaptırım gücü oluyor. Ancak bizde insanlar toplumun çıkarlarını değil de kendi çıkarlarını düşündükleri için "aman canım bana ne" diye söylenip başlarını başka yöne çeviriyorlar. Medeni bir toplum olamadığımız, toplum bilincimizin gelişmediği ve empatiden yoksun bir toplum olduğumuz bu gibi olaylarda daha da gün yüzüne çıkıyor.

Bak arkadaşım! Bir teröristi hayal et, bu pkklı terörist bizden toprak istiyor ve istediğini alabilmek için açlık grevi yapıyor. Bu senin umurunda olur muydu? Evet yada hayır demen yeterli. Hayır diyorsan bizim neden umursamadığımızı anlamış olursun.

Bizim gözümüzde akademisyenle, verdiğim örnek arasında fark yok. Anladın mı?

Şimdi halkını cahil görüp, medeniyet söyleyişi yapmaya devam edebilirsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metin2nin Demircisi -- 13 Mayıs 2017; 22:19:9 >

• Metin2nin Demircisi kullanıcısına yanıt
    CHP'lilerin açlık grevi işkembecide bitti.

Bahsettiğin kişiyi buldum sanırım.
  • quote:

quote:

Sonuç itibariyle bizim ülkemizde bir işe yarıyor mu, yaramıyor. İşte bu yüzden saçma. Çünkü kimse takmıyor. İsrail'de de Filistinli mahkûmlar açlık grevi yapınca İsrail askerleri mahkumların önünde ziyafet vermişlerdi. Sonuç tırt.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ahaber = lağım haberciliği

• quote:

Orijinalden alıntı: cenkakay08

Burada kim terörist? Muhalefet anlayışınız okadar acemi ki, muhalefetin dibini de boşalttınız be. Türkiye muhalefetsizlikten kırılıyor. Papağan gibi hep aynı klişe, ucuz, sığ şeylerle muhalefet yapmaktan bıkmadınız mı? Yok mu yeni ve özgün bir düşünceniz? Şu ülkeye Allahım adam akıllı doğru muhalafet nasip et!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 14 Mayıs 2017; 13:59:16 >

• ahaber :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkakay08

Maalesef bulamadın. Barzani mi, İbrahim Tatlıses mi terörist?

• quote:

Orijinalden alıntı: AristocraticaL*

ahaber :D

hdpnin sözcülüğünü yapan Cumhuriyet gazetesini okuyabilirsin dostum, tutan yok.
  • quote:

quote:

Hangi gelişmiş ülkenin halkı kendi ülkesinin teröristlerine destek verenlerin yaptığı açlık grevine destek vermiştir. Bir örnek göster de biz de öğrenelim.

Hani bir daha bu bolume yazmayacaktin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Yav hiç uğramıyorum ben buraya ama birisi beni alıntıladığı zaman bildirim geliyor. O kadar saçma sapan şeyler yazıyorlar ki kendimi zor tutuyorum. Cevap vermesek bu sefer laf soktuklarını zannedecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asau

quote:

quote:

Hangi gelişmiş ülkenin halkı kendi ülkesinin teröristlerine destek verenlerin yaptığı açlık grevine destek vermiştir. Bir örnek göster de biz de öğrenelim.

vallaha birader ya. Sanki Aziz Sancar gibi büyük bir aydınımız açlık grevine başladı da biz takmıyoruz. Her ağlayana meme verecek değiliz ki? Teröristlere anca s**** mi veririm. Açlıktan gebersinler umurumda değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin2nin Demircisi

quote:

Orijinalden alıntı: AristocraticaL*

ahaber :D

hdpnin sözcülüğünü yapan Cumhuriyet gazetesini okuyabilirsin dostum, tutan yok.

aspor :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin2nin Demircisi

quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Yav hiç uğramıyorum ben buraya ama birisi beni alıntıladığı zaman bildirim geliyor. O kadar saçma sapan şeyler yazıyorlar ki kendimi zor tutuyorum. Cevap vermesek bu sefer laf soktuklarını zannedecekler.

Sadece sana yazilanlara cevap vermiyorsun ama. Hala kendin laf atiyorsun yada laf atanlara destek mesajlari yaziyorsun. Bunlari yazmazsan, bir daha konu acmazsan kimse sana bir sey demez.

https://forum.donanimhaber.com/gaziantep-te-3-5-ton-at-ve-esek-eti-ele-gecirildi--126226685

Mesela su konudaki gibi olaylara hic yoktan kalip "bir sey olmaz merak etmeyin" dersen millet tabiki sana yazar.

Sozunun arkasinda durmayan ben degilim. Bahane soyledin ve sadece oyle olmadigini gosterdim. Bu sekilde tepki veriyorsan sana da ayni sekilde tepki verilmesine kizmayacaksin.
  • captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    Seçmenlere hakaret eden, halkı ayrıştıran, herkesi medeniyetten yoksun ilan edenlere cevap verince laf atıyorsun diyorsun. İlla beni alıntı yapmasına gerek yok, görüyorum hepsini
    Kesin onlara laf ediyorsun eminim. Sen hic oyle seyler yapmazsin, yapanlari da desteklemezsin degil mi? Zaten bu sekilde soyleyen herkese hangi ideolijide olduguna bakmadan laf ediyorsun.

Hani sen her soyledigini "fikrimi soyledim, ne var" diye savunuyorsun ya. Iste sana da laf edenlerin neler dusunduklerini bir dusun bakalim. Senin yazdigin mesajlari baskalari da okuyabiliyor, haberin olsun.

Ayrica alinti yapmasina gerek yok goruyorum diyorsan bolumu birakmamissin demektir.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.