Şimdi Ara

Chp'li milletvekili silahlı İHA'ya HAYIR dedi (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
560
Cevap
3
Favori
28.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
175 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu adamin CHP den atilmasini bekleyen arkadaslara sasiriyorum. Bu adam bizzat KK tarafindan yollarina gül dökülerek alınmış bir adamdır. Siz hala balığın bastan koktugunu anlamadiniz. KK'nin yönetim kadrosuna bir bakin, kac Ataturkcu, cumhuriyetci, milliyetci bulabileceksiniz? Sezginler, murat ozcelikler, mehmet bekarogullari.

CHP bir ucube haline geldi. Kendini Ataturkcu olarak tanimlayan yurttaslarimizin da bu kepazelikleri savunabilmek için gayret etmesine mi uzulsem, savunurken tutunacak tek dallarinin AKP rezillikleri olduguna mi uzulsem bilemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "terörle mücadele edileceğini ancak bunun hukuk kuralları içinde, insanların yaşam hakkını gözetecek şekilde olması gerektiğini belirtti." Teröristin birde yaşam hakkı mı varmış?! Teröristin yaşam hakkını gözeten her kimse aşağılıktır pisliktir. PİSLİK!!

Umarım ülkemizde ac-130 gibi saldırı uçakları üretimi geliştirmesi görürüz de o zaman 60 mm'lik 20 mm'lik hukuki hakkı görürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tstctstc

Buda son umut meral

Ekrem yavşağından talimat alıyor.

birileri korkmaya mı başlamış ne

• güler misin ağlar mısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: atmaca57

Meclisin kendi sitesiyle alakalı bir durum galiba
    https://www.tbmm.gov.tr/develop/owa/tbmm_internet.anasayfa sayfasında meclis haber portalı var oradaki ilk haber
    http://www.meclishaber.gov.tr/develop/owa/haber_portal.aciklama?p1=142068

Yani inatla haberi görmeye çalıştım ama verdiğiniz bu linkler de hatalı

Habere inanmadığımdan değil de sadece resmi kaynaktan görmek istedim. Verdiğiniz kaynakların hepsi hatalı maalesef.

• Buradan linke tıklayınca hata veriyor
    tbmm nin kendi sitesine girip oradan meclis haber portalına tıklayınca ilk haber olarak karşına çıkıyor
    https://twitter.com/MSTanrikulu/status/905300505672515584 resmi twitter adresinden de ulaşabilirsin
  • Eleştirilmesi ve tepki verilmesi gereken bir durum evet ama nedense bu eleştiriler hep chp ya da muhaliflere yapılıyor.

Ensar olayı incelensin dediler kabul edilmedi, aile bakanı olayı kapatmaya çalışıyor diye gensoruy verildi oy çoğunluğu ile kabul edilmedi yetmedi gidip herkes elini sıkıp tebrik etti. Ankarada bomba patladı komisyon kurulsun araştırılsın dendi kabul edilmedi, bunun gibi pek çok şey istendi akp tarafından reddedildi ama yandaşlardan hiç kimse çıkıp ne yapıyorsunuz demedi.

olay başkasında olunca vay vatan hayini vay terörist diye hemen ortaya çıkıyolar :) Tepkiyi sadece karşıt görüşe verirsen birgün sen de karşıt görüşe düşersin sonra mağdurum da mağdurum diye gezersin.

Ülke iyi bir yer olsun isteniyorsa haklıya haklı haksıza haksız demesini bilmeniz lazım.
  • Bu adamın hayır demesi birşeye değiştirmez. Kendisi iktidar değil. Hava cıva. Hükümet yaparsa olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düz kafayla düşündüğünüz için hepiniz chpye saldırıyorsunuz, chpliyim ama hede hödö diyenler de chpli değildir ya da chpnin çizgisini anlamamış insanlardır. silahlı ihalara karşı çıkılmasının sebebi denetimsizlik nedeniyle oluşabilecek hukuksuzluklardır. rtenin yaptığı her hukuksuzluk aihmden bize para cezası ya da yaptırım olarak dönüyor bunu da halk ödüyor bir şekilde yoksa 2 3 tane pkklı avına karşı çıkacak değil kimse. yarın bir gün sihalar çocukları öldürdüğünde yine gelip hep kılıştaroğlunun suçu bunlar dersiniz.
  • Bu işin chpsi akpsi yok insanların alınlarında hain yazmıyor .

• quote:

Orijinalden alıntı: atmaca57

Buradan linke tıklayınca hata veriyor
    tbmm nin kendi sitesine girip oradan meclis haber portalına tıklayınca ilk haber olarak karşına çıkıyor
    https://twitter.com/MSTanrikulu/status/905300505672515584 resmi twitter adresinden de ulaşabilirsin

Hocam, resmi twitter hesabı dışında meclisin kendi sitesinde hiç bir şekilde bulamıyorum haberi. Benim beceriksizliğim mi bilemedim (=

Siz en iyisi bir ekran görüntüsü atın meclisin resmi sitesinden.

• chp'deki bu tipler en kısa sürede ihraç edilmeli. baykal varken bunların bu şekilde konuşmasını bırakın tiplerini göremezdiniz partide felan.

• Onlar PKK yada terörist değil , özgürlük savaşçısı ????

Edit : Bazı arkadaşlar yukarıdaki yazıyı yanlış anlayıp beni topa tuttular. Yanlış anlaşılma olmasın diye not düşüyorum . Yukarıdaki paragraf ağır ironi içerir .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muaz1984 -- 6 Eylül 2017; 21:3:41 >
  • atmaca57 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: muaz1984

Onlar PKK yada terörist değil , özgürlük savaşçısı .

beyler bakın beklenen tipler geliyor arada

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • CHP, AKP'yi eleştireceğim diye nereye savrulduğunun farkında değil, cidden farkında değiller herhalde yoksa bu kadar vatan hainliği söylemlerini dile getirmeleri çok da iyi değil kendileri için. Bir de iktidar olmak istiyorlar, bu kafayla elindeki %25'i de kaybederler. Zaten şu an CHP'ye alternatif sağlam bir sol parti çıksa CHP'nin oyları iyice düşer.
  • Şu an iha üretiminde öncü ülkelerden biriyiz. Zamanında uçak için de benzeri oldu ama bunların selefleri yaptırmadı. Uluslar arası alanda neden markamız az neden fakiriz Almanya da böyle Türkiyede böyle diyorsunuz ya işte bu eşkiyalara sorun sebebini.
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Arkadaş beklenen tipler derken neyi kast ediyorsunuz bende pusuya yatmış bu tarz cevaplar yazacak sazanları bekliyorum.

• Hainlere destek veren , sahip çıkanda Haindir , Bazı hainler kendini gizlemek için farklı yöntemler ve argümanlar kullanabilirler, bunların arkasına saklanıp dillendirmeleri onların hain olduğu gerçeğini değiştirmez .Ne kadar saklamaya çalışsalar da ergeç herkes rengini belli eder ifşa olur.

Geçmişte de hainlerin olduğunu ve bundan sonrada olacağını biliyor ve ona göre safları sıklaştırıyor birlik ve beraberlikten taviz vermeden hainlere karşı mücadeleye devam diyoruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayaletx -- 6 Eylül 2017; 18:38:56 >

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.