Şimdi Ara

Chp'li milletvekili silahlı İHA'ya HAYIR dedi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
561
Cevap
3
Favori
28.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
175 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gerci pervaneyi ikna etmek zordur hertarafa hizli doner ama deneyelim . biri kandirildik diyor oburu demiyor fark bu iste.
  • 2015 yılında Şanlıurfa'nın Ceylanpınar İlçesi'nde, 2 polis memurunun evlerinde başlarından vurularak şehit edilmesine, Derik Kaymakamı Muhammet Fatih Safitürk'ün şehit edilmesine, Tunceli'de kaçırılarak şehit edilen 24 yaşındaki öğretmen Necmettin Yılmaz'a, kaçırılarak şehit edilen Hakkari'nin Kadıköy Köyü Muhtarı Nurettin Altun, Van’da AK Parti Özalp İlçe Başkan Yardımcısı Aydın Ahi'nin şehit edilmesine, AK Parti Diyarbakır'ın Lice İlçe Başkan Yardımcısı Orhan Mercan'nın şehit edilmesine, Ağrı’nın Doğubayazıt İlçesi’nde Cumhuriyet Savcısı Hakan Kılıç'ın şehit edilmesine en ufak bile bir tepki göstermemişti.
  • Bu tür kısır, sonucunda hiçbir yere varılamayan tartışmalar bana çok aptalca gelmesine rağmen şunu söylemeden edemeyeceğim:

Bir CHP'li çıkıp partisindeki terörist sevicileri protesto etmese de dile getiriyor ama hiçbir AKP'li çıkıp partisindeki terörist sevicileri dile getirmiyor. Aksine var olan şeyi inkar ediyor üstüne başka partileri ve insanları suçluyor. Bu ikiyüzlülük değil de nedir ?
  • Y-CHP'li çomarlara her şeyi anlatan konular açtım bir çok defa. Gelip bana hala Y-CHP'yi savunmuşlardı birde AKP kitlesinden hiç bir farkı yok.
  • Boşuna demiyoruz ülkenin muhalefete ihtiyacı var diye
  • Boş insanları siyasetçi yaparsak olacağı bu!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CHP nin başından beri terörist sevici bir yanı vardi malumunuz.

Ülkeyi dışarıya şikayet etmelerine zaten alıştık.

Ben bu habere de pek şaşırmadım adamlar muhalifligi vatan hainligine çevirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: taha yasin arıcı

CehaPKK demiyoruz boşuna. 5-10 sene sonra isterse gitsin AKP. Ama chp hayat boyu hiçbir zaman iktidar olamıcak bu ülkeden ona cıkacagı oy oranı belli max %26dır. her zaman burada kalacak.

ATA'mızın kemikleri sızlıyordur yazık...

Oylar Akpye oylar Rteye

• Bugün FETÖ, yarın MENZİL... Bu aracı eline geçiren istediği yere kurşun yağdırabilir. Güven ve güvenlik sistemleri sağlanmadan böyle bir silaha sahip olmak istemek salaklıktır.
  • çağdaş chp li arkadaşlar bu konuya ne diyor acep merak ediyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olayın insanı yönü var. Tabii ki silahlarımız olsun, atom bombamız olsun vs., ama insani açıdan düşününce bunları tartışabilmeliyiz. Bakın aşağıda videosu olan adam 1600 kişiyi öldürmüş SIHA ile. Bunun gibi onlarca eski siha pilotunun videolarını bulabilirsiniz. Adamlar 1 tane terörist için, yanında 50 tane sivil, çoluk çocuğu da öldürdüklerini sonradan öğrenmişler. Artık bu işe karşı çıkmaya çalışıyorlar, muhalefet ediyorlar.

Şimdi CHP veto etmiş, illa kötü niyetli ve terörist mi oluyor? CHP veto etmiş, sinek vızıldamış, kim takar CHP'yi, AKP istedikten sonra daha önce yaptığı gibi tüm kanun, yasa, KHK hepsini geçirir. Kabul eden? kaldırın lan elinizi uyumayın, kabul edilmiştir, sonraki KHK.

Eğer ki İsveç, Norveç vs. hakkında bilginiz varsa, bu insanların nasıl olurda bu kadar insanı açıdan ileriye gittiğini sorgulamamız gerek. Önemli olan fikirlere farklı açılardan bakabilmek, hemen sınıflandırıp, ayrıştırmamak, ilkel insanın yaptığı gibi güçlünün yanında küme, olup tüm rakipleri katletmemek. Yüzde elliyi zor tutuyoruz gibi ilkel kafa yapısından uzak durmak.

• quote:

Orijinalden alıntı: tstctstc

gerci pervaneyi ikna etmek zordur hertarafa hizli doner ama deneyelim . biri kandirildik diyor oburu demiyor fark bu iste.

Espri anlayışın çok güzelmiş kardeş

Devleti 15 senedir yöneten bir iktidar kandırıldık diyebilir mi? İlk önce bu Tayyipçiler ne kadar samimi, onu sorgulamak gerek. İkincisi de eğer senin kandırılmanın cezasını bu ülkenin insanları çektiyse senin de bir bedel ödemen gerekir karşılığında. Yok öyle ben kandırıldım demek. Gerek çözüm sürecinde, gerek devleti fetöcülerle doldururken, Suriye dış politikasında bu iktidara gerekli uyarılar hep yapıldı. Karşılığı Türkiye Cumhuriyeti'nin zarar görmesi oldu.

• Kral_Jumong K kullanıcısına yanıt
    Edilseydi şimdiye kadar edilirdi.

• Ahh CHP ahh ağzı olanların konuştuğu bir parti haline döndün ne hallere geldik. Sonra Akp neden oy alıyor . Ciddi söylüyorum bu söylemler 2019 un hazırlığıdır bu ülkede muhalefetide iktidarıda tek bir kişiye çalışıyor net !

• quote:

Orijinalden alıntı: jaguar19

CHP nin başından beri terörist sevici bir yanı vardi malumunuz.

Terörist Sevici Kimdir?

Terörist sevici olan FETÖ besleyip, büyüten midir?
    Fetö adına para basan mıdır?
    Tüm ordu,polis ve yargıya bunları kendi imzaları ile güle oynaya sokan mıdır?
    TÜRK ORDUSU'nu Türk'ün tarihinde ilk defa diz çöktüren midir, kepaze eden midir?
    Orduya kumpas kuran FETÖ'cü savcıların altına kendi arabasını veren, ben bu davanın savcısıyım diyen midir? (Zekeriye Savcı şimdi nerde?)
    Fetö darbesi sonrasında devletin yarısını FETÖ ele geçirmişken, AKP milletvekilleri içinde hiç FETÖcü bulamayan mıdır? (Ayıp yahu, dalga geçmek bu)
    Bebek katili APO ile anayasa hazırlayan, APO'nun telekonferans ile DİYARBAKIR'da miting yapmasını sağlayan mıdır?
    Davul zurna ile 40 tane azılı teröristi haburda karşılayan mıdır?
    Habur terörist ayağına savcı ve hakimimizi gönderen ve bunları serbest bırakan mıdır?
    Diyarbakır'da teröristin Türk bayrağını indirmesine seyirci kalan mıdır? (askerliğini her yapan Türk bunun izin verilmeden olmayacağını bilir)
    Açılım saçılım kepazeliğini planlayan ve uygulayan mıdır?
    Açılım sürecinde tüm yetkiyi valiye veren(kendi adamı), ordumuzun istediği 200 adet operasyon izninin 198 tanesini RED EDEN midir?
    .......... daha buraya yüzlerce satır yazarım, zaten biraz kafası çalışan, insan bu yazdıklarımı da, devamını da biliyor.

ŞİMDİ TÜM BUNLARI CHP yaptıysa, CHP EN BÜYÜK TERÖRİST SEVİCİDİR !

• Sezgin Tanrılı kulu gibi tipler partiye zarar veriyor. Çoktan ihraç edilmesi gerekirdi. Kim takar Sezgin'i.

• Bundan önceki oylarımı hep CHP'den yana kullanmış bir insan olarak artık canıma tak etti. Başlarım böyle aşkın ızdırabına. Kemal Efendi ve teröristleri gidene kadar CHP'ye yedi ceddimden oy moy yok. Hepsini örgütleyeceğim. Şerefsiz evladına bak sen hele, neymiş Silahlı İHA İnsan Hakları'nı çiğniyormuş... Bu O..... Çocuğu hapse alınsın artık, yeter sıkıldık teröristlerin böyle elini kolunu sallayarak dolaşmasından. HDP'li şerefsizler bile böyle rahat terör savunuculuğu yapamıyor be...
  • Kırmızı Pervane kullanıcısına yanıt
    Şahsen ben kanmadim. Nezaman bu fetoş u tv görsem önce bi günah işler sonra kanalı çevirirdim şaka değil. ama birileri kandırıldı bunun sonucunda elde ettiğimiz karlar da çok fazla. Benim bundan anladığım USA nin yaptığı planlar kendi kafasına iniyor.

• Madem Akit'te yazmıyor.O halde yalandır.( Akit'te yazmıyor ama maalesef doğru.)
    Adam Chp li vekil...Böyle bir şey söyler mi?Söylemez tabi...( bütün haber sitelerinde var, Akit'te olup olmaması önemli değil.Söyledi.)
    Haydi hep beraber gülelim.Muhaaaaaaa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerospace

quote:

Orijinalden alıntı: jaguar19

CHP nin başından beri terörist sevici bir yanı vardi malumunuz.

Terörist Sevici Kimdir?

Terörist sevici olan FETÖ besleyip, büyüten midir?
    Fetö adına para basan mıdır?
    Tüm ordu,polis ve yargıya bunları kendi imzaları ile güle oynaya sokan mıdır?
    TÜRK ORDUSU'nu Türk'ün tarihinde ilk defa diz çöktüren midir, kepaze eden midir?
    Orduya kumpas kuran FETÖ'cü savcıların altına kendi arabasını veren, ben bu davanın savcısıyım diyen midir? (Zekeriye Savcı şimdi nerde?)
    Fetö darbesi sonrasında devletin yarısını FETÖ ele geçirmişken, AKP milletvekilleri içinde hiç FETÖcü bulamayan mıdır? (Ayıp yahu, dalga geçmek bu)
    Bebek katili APO ile anayasa hazırlayan, APO'nun telekonferans ile DİYARBAKIR'da miting yapmasını sağlayan mıdır?
    Davul zurna ile 40 tane azılı teröristi haburda karşılayan mıdır?
    Habur terörist ayağına savcı ve hakimimizi gönderen ve bunları serbest bırakan mıdır?
    Diyarbakır'da teröristin Türk bayrağını indirmesine seyirci kalan mıdır? (askerliğini her yapan Türk bunun izin verilmeden olmayacağını bilir)
    Açılım saçılım kepazeliğini planlayan ve uygulayan mıdır?
    Açılım sürecinde tüm yetkiyi valiye veren(kendi adamı), ordumuzun istediği 200 adet operasyon izninin 198 tanesini RED EDEN midir?
    .......... daha buraya yüzlerce satır yazarım, zaten biraz kafası çalışan, insan bu yazdıklarımı da, devamını da biliyor.

ŞİMDİ TÜM BUNLARI CHP yaptıysa, CHP EN BÜYÜK TERÖRİST SEVİCİDİR !

Akp den banane o da aynı b.kun laciverti işte

ben chp yle ilgili konuşuyorum akp nin bunları yapması CHP nin haklılığını göstermez.

Yazdıkların doğrudur ama bir o kadar da CHP nin söylem olarak var veya şikayetleri eylemleri var başa geçmediği için Allahtan icraatlarını görmüyoruz.

Üzücü olan bu kadar berbat partilerin aynı dönemde bir araya gelmesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaguar19 -- 6 Eylül 2017; 17:8:35 >

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.