Şimdi Ara

Chp'li milletvekili silahlı İHA'ya HAYIR dedi (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
561
Cevap
3
Favori
28.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
175 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kırmızı Pervane

quote:

Orijinalden alıntı: Arapkahvesi

Dünyanın düz olması, masonlar ıvır zıvır başka konu, silahlı iha'ya karşı çıkmak başka konu. Bunu sen de biliyosun ama nasıl başka bi örnek veririm diye alakalız bi paylaşımda bulunmuşsun

Neresi başka konu? Dediğimi anlamamışsın. Ben içerikten bahsetmiyorum ki.

Bak senin gibiler için tekrar açıklayayım, eğer bir kişinin yorumundan yola çıkarak tüm partinin siyasi görüşünü belirleyeceksek aynı yöntemi Akp içinde uygulayabiliriz. Bu durumda bir Akp'li dünya düzdür dediğinde, "Akp Dünya DÜZDÜR dedi" diye konu açılabilir mi?

Ayrıca mesajımda yine bahsettiğim gibi valilere operasyon yapmayın, Pkk'yı görmezden gelin diyenlerde Akp'lilerden başkaları da değildi. Onlar yüzünden 2015 yılında yüzlerce asker polis şehit oldu.

Biri CHP de başkan yardımcısı (Sezgin T.) diğeri AKP de dıdının dıdısı.
    CHP neden karşı çıkmadı bu görüşe?
  • Chp demeyelim yanlış olur bence, Sezgin.T diyelim ,onun ne oldugunu herkes gayet iyi bilir zaten ki aynı sözleri aynı saatlerde vatanhaini c.dündar'da siyledi bu kadarda aptal olunmasin yani hersey açik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rammo -- 6 Eylül 2017; 13:59:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chp evet dese ne olur ki ?
    Pkk yı kim besliyo başlıca Hükümet
    Buyrun Abdullah Gül ün 2003 yılında dış işleri bakanıyken zamanın Abd dış işleri bakanı Powell ile imzaladığı anlaşma maddeleri

1- Irak’ın kuzeyinde bulunan bütün Türk birlikleri ve Türk ordusuna bağlı özel kuvvetler, aşamalı olarak Türkiye sınırları içine çekilecek. Türk ordusu bundan böyle hangi gerekçeyle olursa olsun, sınır ötesi harekâtlarda bulunmayacak.

2- PKK/KADEK’e karşı Türkiye devletinin egemenlik alanı içinde yapılacak askeri harekâtlar için, ABD askeri makamlarına haber ve bilgi verilecek, izin alınacak. Eğer Türk Silahlı Kuvvetleri, ABD askeri makamlarına bilgi vermeden ve izin almadan harekât yapacak olursa, ABD Hükümeti, uyarıda bulunma hakkını kullanabilecek. Bu durumda ABD gerekli gördüğü ambargo ve silahlı müdahale gibi siyasal ve askeri yaptırımları saklı tutacak.

Pentagon’a üs verilecek

3-Türkiye, ABD’nin İran’a ve diğer Ortadoğu ülkelerine karşı uygulayacağı sınırlı askeri harekâtlara, ABD’nin talep etmesi halinde şartsız olarak üs ve taşıma kolaylıkları sağlayacak, askeri birlik verecek.

4- Türk ordusunun asker sayısı ve silah kuvveti, ABD’nin uygun bulduğu sayı ve kabiliyete indirilecek, özellikle tank ve ağır silahların miktarı düşürülecek, savaş uçağı sayısı sınırlanacak.

Kürdistan tanınacak

5- Irak’ın kuzeyinde kurulmuş olan ve ’Kürdistan’adı verilen devlet resmen ilan edildikten sonra Türkiye tarafından da resmen tanınacak.

6- Abdullah Öcalan ve diğer dört lideri dışında bütün PKK/KADEK yönetici ve elemanlarına geniş kapsamlı af çıkarılacak.

Eyaletleşmenin önü açılacak

7- Kamu Reformu Yasası ve Yeni Yerel Yönetim Yasaları hızla çıkartılacak, Türkiye’deki Kürt nüfusun yoğun olarak yaşadığı şehir ve kasabaların belediyelerinin özerkleşmesi süreci kararlı olarak yürütülecek.Türkiye, dört yıl içinde uygulanacak bir planla, üniter devlet yapısını terk ederek, federasyona geçecek.

8- KKTC Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş, ’Arafat modeli’denen uygulamayla devre dışı bırakılacak, Kıbrıs’ta Annan Planı bazı küçük değişikliklerle hayata geçirilecek.Ege kıta sahanlığı konusunda Türkiye, Yunan doktrinine daha esnek davranacak, Türk jetlerinin uçuş alanı daraltılacak.

9- Türkiye’nin Ermenistan ile ilişkileri normalleştirilecek ve iyileştirilecek, sınır ticaretinde Ermeniler lehinde düzenlemeler yapılacak.

Sen zaten yaptığın her müdahale için Abd den izin almak zorundasın ....

Edit:Şimdi bir sürü şey söyliyceksiniz durun ben söylemeden söyleyim Abdullah Gül 24 Mayıs 2003 de Sedat Peker le yaptığı röpörtajda şu cümlelerle itiraf etmiştir.

“Ben bu gezileri yapmadan önce, şimdi senin oturduğun koltukta (eliyle koltuğa vurarak) ABD Dışişleri Bakanı Powell oturuyordu. Onunla 2 sayfalık 9 maddelik bir plan üzerinde anlaştık. Ama ben her yaptığımı kalkıp açıklayamam ki. Powell, Suriye’ye giderken de benimle konuştu. Gizli olan bir sürü gelişme var.”

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3K1X -- 6 Eylül 2017; 14:3:6 >
  • Bunlar milletvekili oluyor, bunun adı da düşünce özgürlüğü!!! Milletin parasıyla, millete silah doğrultmak!!!

Hdp Chp ortaklığı son sürat devam...

Buyrun salı günü bu arkadaşa partiden ihraç davası açın samimiyseniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

Bunun akpsi chpsi yok buna karşı çıkan teröristin önde gidenidir.

Tamam, haklısın, ama İHA'ların sivilleri vurma ihtimaline ne diyeceksin?
  • ne mal bir parti pkk lılar ne güzel kuş gibi avlanıyor diyeceğine insan hakları dostluk kardeşlik özgürlük klişeleri okuyorlar gene. ülkede yeminlen oy verilecek parti yok

• Türk solu pkkdan ne zaman ayrılacak ne zaman açık açık lanet edebilecek pkkya dhkp-c ye.Önce vatan sevilir sonra ideolojiler görüşler.

Atatürkün partisini bu hale nasıl getirdiler,nasıl utanmadan pkk peşindeler aklım almıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Civitas Terrana

quote:

He canım sivil sivil.

Ağlayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KayhanKaan

quote:

Orijinalden alıntı: Kırmızı Pervane

quote:

Orijinalden alıntı: Arapkahvesi

Dünyanın düz olması, masonlar ıvır zıvır başka konu, silahlı iha'ya karşı çıkmak başka konu. Bunu sen de biliyosun ama nasıl başka bi örnek veririm diye alakalız bi paylaşımda bulunmuşsun

Neresi başka konu? Dediğimi anlamamışsın. Ben içerikten bahsetmiyorum ki.

Bak senin gibiler için tekrar açıklayayım, eğer bir kişinin yorumundan yola çıkarak tüm partinin siyasi görüşünü belirleyeceksek aynı yöntemi Akp içinde uygulayabiliriz. Bu durumda bir Akp'li dünya düzdür dediğinde, "Akp Dünya DÜZDÜR dedi" diye konu açılabilir mi?

Ayrıca mesajımda yine bahsettiğim gibi valilere operasyon yapmayın, Pkk'yı görmezden gelin diyenlerde Akp'lilerden başkaları da değildi. Onlar yüzünden 2015 yılında yüzlerce asker polis şehit oldu.

Biri CHP de başkan yardımcısı (Sezgin T.) diğeri AKP de dıdının dıdısı.
    CHP neden karşı çıkmadı bu görüşe?

Chp'li milletvekili silahlı İHA'ya HAYIR dedi

Daha onlarca söylem var da kopyalamaya üşendim. Hiç laga luga yapmayın, bu konunun açılış mantığı Akp'nin isteyeceği tarzda bir algı yaratmaktır. Tanrıkulu'nun yanlış söylemeri beni de rahatsız ediyor ama bu Chp'nin politikası olmadığı sürece benim için büyük bir problem değil.

Ayrıca buraya gelip Chp heröererehe diyeceğinize gidin bakın o sizin Barzaniniz 3 hafta sonra neyin refarandumunu yapıyor? Akp'nin izlediği hatalı dış politika yüzünden güneyimizde bir Kürt devleti kurulacak mı kurulmayacak mı? Sezgin Tanrıkulu'nu, söylemlerini 20 yıl sonra kimse hatırlamaz ama güneyde bir Kürt devletinin bize yaratacağı tehdidi hepimiz göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Civitas Terrana

quote:

Bu araçlar zaten şehirin ortasında çalışmayacak doğuda terör bölgelerinde çalışacak yani dağlarda vs, dağlarda ya kaçakçı olur ya da terörist olur. Ayrıca kafalarına göre de her insanın olduğu yere atacaklarını sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdzxcas3507

Chp evet dese ne olur ki ?
    Pkk yı kim besliyo başlıca Hükümet
    Buyrun Abdullah Gül ün 2003 yılında dış işleri bakanıyken zamanın Abd dış işleri bakanı Powell ile imzaladığı anlaşma maddeleri

1- Irak’ın kuzeyinde bulunan bütün Türk birlikleri ve Türk ordusuna bağlı özel kuvvetler, aşamalı olarak Türkiye sınırları içine çekilecek. Türk ordusu bundan böyle hangi gerekçeyle olursa olsun, sınır ötesi harekâtlarda bulunmayacak.

2- PKK/KADEK’e karşı Türkiye devletinin egemenlik alanı içinde yapılacak askeri harekâtlar için, ABD askeri makamlarına haber ve bilgi verilecek, izin alınacak. Eğer Türk Silahlı Kuvvetleri, ABD askeri makamlarına bilgi vermeden ve izin almadan harekât yapacak olursa, ABD Hükümeti, uyarıda bulunma hakkını kullanabilecek. Bu durumda ABD gerekli gördüğü ambargo ve silahlı müdahale gibi siyasal ve askeri yaptırımları saklı tutacak.

Pentagon’a üs verilecek

3-Türkiye, ABD’nin İran’a ve diğer Ortadoğu ülkelerine karşı uygulayacağı sınırlı askeri harekâtlara, ABD’nin talep etmesi halinde şartsız olarak üs ve taşıma kolaylıkları sağlayacak, askeri birlik verecek.

4- Türk ordusunun asker sayısı ve silah kuvveti, ABD’nin uygun bulduğu sayı ve kabiliyete indirilecek, özellikle tank ve ağır silahların miktarı düşürülecek, savaş uçağı sayısı sınırlanacak.

Kürdistan tanınacak

5- Irak’ın kuzeyinde kurulmuş olan ve ’Kürdistan’adı verilen devlet resmen ilan edildikten sonra Türkiye tarafından da resmen tanınacak.

6- Abdullah Öcalan ve diğer dört lideri dışında bütün PKK/KADEK yönetici ve elemanlarına geniş kapsamlı af çıkarılacak.

Eyaletleşmenin önü açılacak

7- Kamu Reformu Yasası ve Yeni Yerel Yönetim Yasaları hızla çıkartılacak, Türkiye’deki Kürt nüfusun yoğun olarak yaşadığı şehir ve kasabaların belediyelerinin özerkleşmesi süreci kararlı olarak yürütülecek.Türkiye, dört yıl içinde uygulanacak bir planla, üniter devlet yapısını terk ederek, federasyona geçecek.

8- KKTC Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş, ’Arafat modeli’denen uygulamayla devre dışı bırakılacak, Kıbrıs’ta Annan Planı bazı küçük değişikliklerle hayata geçirilecek.Ege kıta sahanlığı konusunda Türkiye, Yunan doktrinine daha esnek davranacak, Türk jetlerinin uçuş alanı daraltılacak.

9- Türkiye’nin Ermenistan ile ilişkileri normalleştirilecek ve iyileştirilecek, sınır ticaretinde Ermeniler lehinde düzenlemeler yapılacak.

Sen zaten yaptığın her müdahale için Abd den izin almak zorundasın ....

Edit:Şimdi bir sürü şey söyliyceksiniz durun ben söylemeden söyleyim Abdullah Gül 24 Mayıs 2003 de Sedat Peker le yaptığı röpörtajda şu cümlelerle itiraf etmiştir.

“Ben bu gezileri yapmadan önce, şimdi senin oturduğun koltukta (eliyle koltuğa vurarak) ABD Dışişleri Bakanı Powell oturuyordu. Onunla 2 sayfalık 9 maddelik bir plan üzerinde anlaştık. Ama ben her yaptığımı kalkıp açıklayamam ki. Powell, Suriye’ye giderken de benimle konuştu. Gizli olan bir sürü gelişme var.”

kaynak?
  • Atatürk'ün partisi ve verilen demeçlere bak. Yazık la yazık

• CHP 6 okun birinin milliyetçilik olduğunu hatırlamalı

• Bu vekil derhal partiden atılmalı. Yetti artık yediği naneler

• Nedense Vecihi Hürkuş ile Nuri Demirağ'ı hatırlattı.
  • Şu terörist sevicisinin derhal partiden ihraç edilmesi gerek.CHP bu kafayla 150 yıl daha iktidar olamaz
  • yani ne diyor ben teröristi kayırıyorum atam ingiliz yunan gelsin turkiyenin silahı omasın sevr imzalasın haçlı çocukları bunlar
  • Son zamanlarda öldürülen teröristlerin %80'i belki daha fazlası İHA'larla vurulmuştur.
    Emeği geçenlerin eline koluna sağlık.
    Sayıları biraz daha arttıldığında kafalarını mağaradan dışarı çıkaramayacaklar, pkknın silahlı kanadını bitirmek için en büyük şansımız bu ihalar.
    Psikolojik olarak bitiriyorlar bir kere.
  • Böyle bir savaşta kural ilke yoktur. Amaca ulaşan her yol mübahtır.

• Terorist teroristtir ister ucakla vur ister mermiyle sacma bu parti de buna cikip bisey diyen yoksa hay bunlarin zihniyetine.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.