Şimdi Ara

Chip Tuning Hakkında Herşey (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.294
Cevap
33
Favori
108.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: melodramm

PM attım.

İyi forumlar...

En kısa zamanda görüşmek dileğiyle.
  • merhaba,

bende 2012 model A3 1.6 105 hp tdi s-tronic sportback var.
    Ne gibi bir uygulama yapabiliriz ve sonucundaki değerler nasıl olur ?

teşekkürler,
  • megachips alnındaki kara lekeyi temizleyemedi daha... hala bekliyoruz ankara bayisinin sonuçlarını..
  • quote:

Orijinalden alıntı: WapTRyphoon

megachips alnındaki kara lekeyi temizleyemedi daha... hala bekliyoruz ankara bayisinin sonuçlarını..

quote:

Orijinalden alıntı: enoktakenokta

Bugün(02.02.2013) Ankara'da Mehmet Bey ve Koray Bey ile görüştük. Karşılıklı yanlış anlaşılmaların ve hataların da olduğunu anladık. Mehmet Bey ve Koray Bey benden samimi olarak özür dilediler ve para iadesinde bulundular. El sıkışarak ayrıldık. Konu tatlıya bağlanarak kapanmıştır, kendilerine buradan da gösterdikleri hassasiyet ve ilgi nedeniyle bir kez daha teşekkür ediyorum.

Problem Megachips in problemi değil, K1 Performance ındı halledildi.

http://forum.donanimhaber.com/m_8921015/mpage_42/key_/tm.htm

bu sayfada kendinizde okuyabilirsinz.

• quote:

Orijinalden alıntı: BusinessAnalyst
    merhaba,

bende 2012 model A3 1.6 105 hp tdi s-tronic sportback var.
    Ne gibi bir uygulama yapabiliriz ve sonucundaki değerler nasıl olur ?

teşekkürler,

Merhaba

şu sıralar 1.6 TDI lara sıklıkla Chiptuning uyguluyoruz.

145hp 300nm değerleri S-Trınic de sorunsuz işlemektedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChipTuning Uzmanı

quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

Bir nevi ilave TURBO oluyor yani.

Sonuç olarak bizim araçlarımız da TURBO ŞARJ olarak tanımlanan üst devir TURBO UNITE'si mevcut.

Doğal olarak düşük devirlerede bir SUPER ŞARJ olarak tanımlanan TURBO UNITE'sine ihtiyaç duyuyoruz.

Sizde bu açığı TURBO ŞARJ devreye girme basıncını daha alt seviyelere alarak gideriyorsunuz.

Bu durum motor ömrünü tüketecek yada TURBO ömrünü tüketecek bir durum değil.

Benim aracım AUTO6r UNITE'ye sahip ve max TORK 300 NM.

Uygulama sonrasında benim MAX TORK değerim ne olur ??

Araştırmalarıma göre 140BG/335NM olacak.

Bu bağlamda TORK UST SINIR DEGERI'nı, %11 aşmış olacağız.

Bu değer bir sorun yaratır mı ??

Yada şöyle sorayım 335NM değerini hangi devirde üreteceğiz.

İyi forumlar...

Sizin motor e-HDI mi ?

E-hdi ile hdi arasında tork artışı uygulamasında fark var mı..e-hdi diye niye sordunuz merak ettim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tttnet.net

E-hdi ile hdi arasında tork artışı uygulamasında fark var mı..e-hdi diye niye sordunuz merak ettim..

112lik motormudur diye sormuştum. Geçen bi müşterim geldi, aracını 112lik zannediyor ama üzerindeki motor eski klasik 109luk motor çıktı. C4 Grand Picasso idi arac.

112lik motorların hemen hepsinin motor kapağı üzerinde e-HDI yazıyor.. Aracın arkasında yazmasa dahi..
  • quote:

quote:

112lik motormudur diye sormuştum. Geçen bi müşterim geldi, aracını 112lik zannediyor ama üzerindeki motor eski klasik 109luk motor çıktı. C4 Grand Picasso idi arac.

112lik motorların hemen hepsinin motor kapağı üzerinde e-HDI yazıyor.. Aracın arkasında yazmasa dahi..

5008'lerde durum pek òyle değil..2011 ve 2012'ler 112 hp oldukları halde 2012'ler e-hdi ve motor kapağında e-hdi yazısı var..2011'lerde ise yine112hp olduğu halde motor kapağında böyle bir şey yok..

• quote:

5008'lerde durum pek òyle değil..2011 ve 2012'ler 112 hp oldukları halde 2012'ler e-hdi ve motor kapağında e-hdi yazısı var..2011'lerde ise yine112hp olduğu halde motor kapağında böyle bir şey yok..

Doğrudur.
  • Merhaba 1.3 MultiJet 70 hp albealarda yakıt zaten düşük bunu nasıl daha da aşağı indiriyorsunuz ? ayrıca bana göre araba çok da seri kalkıyor diğer 1.3lere göre chip tuning yaptıktan sonra 0-100 çok farkeder mi ? yol bilgisayarı yakıt tüketimini doğru gösterir mi ? istanbuldayım uygulamayı siz mi yapacaksınız ? garantisi var mı ? ne kadar tutar ? Kusura bakmayın soruları merak ettiğimden soruyorum cevap verirseniz mutlu olurum şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OttomanEmpire34

Merhaba 1.3 MultiJet 70 hp albealarda yakıt zaten düşük bunu nasıl daha da aşağı indiriyorsunuz ? ayrıca bana göre araba çok da seri kalkıyor diğer 1.3lere göre chip tuning yaptıktan sonra 0-100 çok farkeder mi ? yol bilgisayarı yakıt tüketimini doğru gösterir mi ? istanbuldayım uygulamayı siz mi yapacaksınız ? garantisi var mı ? ne kadar tutar ? Kusura bakmayın soruları merak ettiğimden soruyorum cevap verirseniz mutlu olurum şimdiden teşekkürler.

Merhaba

her arabada yakıt düşecek diye bi kural yok. kullanıma güzergaha göre bu durum değişebilir.

Chiptuning 0-100 en az %15 iyileştirir..

Yol bilgisayarında sapma yaşanmıyor bu araçlarda. İStanbul uygulamalarını ben yapıyorum. uygulama yapılan araçlarıhttp://www.facebook.com/megachips.chiptuning sayfamdna takip edebilirsniz

650tl tutar.

arzu ederseniz senelerdir chipli albea kullanıcılarından biriyle görüştürebilirim sizi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OttomanEmpire34

Merhaba 1.3 MultiJet 70 hp albealarda yakıt zaten düşük bunu nasıl daha da aşağı indiriyorsunuz ? ayrıca bana göre araba çok da seri kalkıyor diğer 1.3lere göre chip tuning yaptıktan sonra 0-100 çok farkeder mi ? yol bilgisayarı yakıt tüketimini doğru gösterir mi ? istanbuldayım uygulamayı siz mi yapacaksınız ? garantisi var mı ? ne kadar tutar ? Kusura bakmayın soruları merak ettiğimden soruyorum cevap verirseniz mutlu olurum şimdiden teşekkürler.

Merhaba

her arabada yakıt düşecek diye bi kural yok. kullanıma güzergaha göre bu durum değişebilir.

Chiptuning 0-100 en az %15 iyileştirir..

Yol bilgisayarında sapma yaşanmıyor bu araçlarda. İStanbul uygulamalarını ben yapıyorum. uygulama yapılan araçlarıhttp://www.facebook.com/megachips.chiptuning sayfamdna takip edebilirsniz

650tl tutar.

arzu ederseniz senelerdir chipli albea kullanıcılarından biriyle görüştürebilirim sizi.

Merhabalar.

2007 Model Audi A4e sahibim 1.6 motor 102 beygir oldukca yetersiz geliyor ne gibi uygulama yapilir? Nasil masraf cikar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: juweLyn*

Merhabalar.

2007 Model Audi A4e sahibim 1.6 motor 102 beygir oldukca yetersiz geliyor ne gibi uygulama yapilir? Nasil masraf cikar ?

Chip Tuning Hakkında Herşey

aracı 110-112hp ye çıkartabiliyoruz. 650tl tutar.
  • quote:

quote:

Merhabalar.

Chip Tuning Hakkında Herşey

aracı 110-112hp ye çıkartabiliyoruz. 650tl tutar.

Anladim gordugum cogu araclar 30 hp yukseltilmis acaba aracim uygun mu degil

• quote:

Anladim gordugum cogu araclar 30 hp yukseltilmis acaba aracim uygun mu degil

Turbosuz araçlar böyle.
  • Yeni kasa c3 icin fiyat ve kac hp ye yükselir. Bilgi alabilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.B.R.O

Yeni kasa c3 icin fiyat ve kac hp ye yükselir. Bilgi alabilir miyim ?

1.4 ? 1.6 ? dizel ? benzinli ? otomatik manuel ?
  • quote:

quote:

Yeni kasa c3 icin fiyat ve kac hp ye yükselir. Bilgi alabilir miyim ?

1.4 ? 1.6 ? dizel ? benzinli ? otomatik manuel ?

Pardon ;) 1.4 dizel manuel.

• quote:

95Hp 245nm elde ediyoruz.

Chiptuning ( programlama ) uygulayacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChipTuning Uzmanı -- 6 Mart 2013; 19:28:27 >
  • quote:

quote:

95Hp 245nm elde ediyoruz.

Chiptuning ( programlama ) uygulayacağız.

Fiyatı nedir. Taksitlendirme sansı var mı ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.