Binbaşı
09 Mart 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme
Toplam: 45 (Bu ay: 2)
Gönderileri
95 98 arası 318is 320i manuel bakıyorum

Kmler genelde 250 350 bin arası

Çok nadir 180 210 bin var oda orjinalmidir bilemem

Şöyle temiz orjinal kalmışı alınır mı

Motoru rektefiye edilmişini mi almak lazım orjinal motor dusuk km mi tercih etmek lazım

Nelerine dikkat etmek gerek. Tesekkurler simdiden
Daha ucuzda olsa süper olur hafif mobilya gibi esya taşımak için

Az yakan bi sorun çıkarmıyacak ne olabilir

Kia bongo veya transit açık kasa yada tenteli gibi bakıyorumda sizce ne uygun olur

Veya reno master ducato filan mı olsa onada sığar taşıyacağım
Kuponum geldi fakat

Washingon chicago maçi uzatmalarda geldiği için sayılmıyor diyorlar. Alt üst girerseniz sayilir diyor mustero hizmetleri

Böyle saçmalık rezalet olurmu yahu.

Bu araçları bilen varsa ikisi arasınsa hangisini tercih ederdiniz 60 65 liraya kadar otomatik olarak bakıyorum

Ikiside benzinli

Ibiza 2013
Jazzda 2011 2012 civarı bulunuyor

Yada şunu al onlardan daha iyidir dediğiniz.
Araba var anadolu avrupa farketmez suriyeli filan istila etmemiş temiz girilecek plaj bildiğiniz varmı beyler.
Selam 34 35 bin liram var dizel meganlara bakıyorum 220 230 binde motor yenilenmis rektefiye görmüş dayaniksiz mi bu arabalar kullanan bilen varsa yorumlayabilir mi

Linea mı baksak
Beyler ufak bi zımpara üzerine sprey boya ile hallolurmu bu

Bi yardimci olurmusunuz bu boya isinden anlayanlar

Plakalığın üzerindeki çatlak yeri sıcak müdahaleyle yapıştırttım ama kötü duruyor zimpara boya lazim. Bi akil verin

Bu 7. Ayin vergisini niye gösteriyor ki?
Arabayi satacaktim dalginliktan onuda odedim cikmamasi lazimdi

Geri alabilirmiyim bilen varmi abi?

Beyler linea sahibi olan bilen bi akil verebilirmi takasta veriyor adam ne eder bu
Bordo renk
100 binde

Sol camurluk degismis 2 parca boyali
2.5 lira hasar kaydi var
Araba ilanı verecektim. Babamın üyeliği kullanıyordum.

1 yılda tek ilan verebilirsiniz diyor. 19 Şubatta vermişiz en son. Bu 19 şubatta açılacak ücretsiz ilan.

Bende beklememek için hanimin telefon numarasindan başka üyelik açtim. Onaylandi uyelik.

Okadar ilanı yazdım döşedim yayınlanmasını beklerken gelen mesaja bak

Ayni telefondan başka numarayla üyelik açtım diye üyeligi durdurmuşlar. Ulan bu kadarmı açgözlüsünüz. Aç köpekler. Nah gönderirim size bilgileri.

Sizler hangi siteye veriyorsunuz ilaninizi araba com arabam com hangisine vereyim? Teşekkürler

Hakkında
Forum İmzası:
Ezop köleyken insafsız bir efendisi varmış. Bir gün ya kızdığından ya da efendi olmanın vahşi zevkini tatmak istediğinden Ezop'un kolunu tutup kıvırmaya başlamış. Ezop, sakin bir sesle kıracaksın demiş. Efendisi aldırmadan kıvırmaya devam etmiş, Ezop bir kez daha kıracaksın diye uyarmış. Biraz daha zorlayınca kolu çat diye kırılmış, Ezop acısına rağmen sükunetini hiç bozmadan kırdın demiş. Ampul epeydir toplumun kolunu kıvırıyor. Biz, Ezop kadar sakin olmayan bir sesle kıracaksın diyoruz. Ampul zorlamaya devam ediyor. Emin olun, toplumun kolu kırıldı mı, canı çok acır. O acıyı çekmeye çok yaklaşıyoruz. Ve elimizden geldiğince uyarmaya çabalıyoruz. Kıracaksın.
TÜRK, TÜRKÇÜ, ATATÜRKÇÜ, IRKÇI
Forum İkinci El İmzası:

Ezop köleyken insafsız bir efendisi varmış. Bir gün ya kızdığından ya da efendi olmanın vahşi zevkini tatmak istediğinden Ezop'un kolunu tutup kıvırmaya başlamış. Ezop, sakin bir sesle kıracaksın demiş. Efendisi aldırmadan kıvırmaya devam etmiş, Ezop bir kez daha kıracaksın diye uyarmış. Biraz daha zorlayınca kolu çat diye kırılmış, Ezop acısına rağmen sükunetini hiç bozmadan kırdın demiş. Ampul epeydir toplumun kolunu kıvırıyor. Biz, Ezop kadar sakin olmayan bir sesle kıracaksın diyoruz. Ampul zorlamaya devam ediyor. Emin olun, toplumun kolu kırıldı mı, canı çok acır. O acıyı çekmeye çok yaklaşıyoruz. Ve elimizden geldiğince uyarmaya çabalıyoruz. Kıracaksın.
TÜRK, TÜRKÇÜ, ATATÜRKÇÜ, IRKÇI
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.618
İkinci El Bölümü Mesajları: 12
Konularının görüntülenme sayısı: 222.576 (Bu ay: 1.990)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3.596 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Geri dönüşüm kutusu
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.