Şimdi Ara

Chevrolet Türkiye’ye rekabetçi fiyatlarla geri dönüyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
3
Favori
32.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fiyat ayrı mesele tabi ki..herkes bütçesine göre araç bakar..yalnız aradaki güvenlik farkı bir gün sıkıntı yaratabilir Allah korusun..biri 3 diğeri 5 yıldız araçlar..
  • tartekin kullanıcısına yanıt
    Egea yetişkin koruma %82

Megane yetişkin koruma %88

Yani sıkıntı yaratacak hiçbir durum yok benim için. Tabi Allah herkesi kazadan beladan korusun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 25 Mart 2018; 21:49:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: plus45

Bizim toptanci haca benziyor amblemi asla almam diyordu,piyasayi bir kac milyon dolandirdi kacti

Hiç şaşırmadım ve bundan sonra da hiç şaşırmayacağım bu tür haberlere.

• Amerika/Kanada'da bir de Ortadoğu'da satılsın Chevrolet'ye yeter. Kalitesi çok yüksek otomobiller değil zaten, TR pazarına tekrar girmesine gerek yok
  • tartekin kullanıcısına yanıt
    Ona bakılırsa renonun amiral gemisi talisman 86 koruma sağlarken 500l(kendisi B sınıfı bir araç olur) %94 koruma sağlamış

• İnşallah gelir ve de gitmez artık. Ürün çeşitliliği tüketiciden yanadır. Bir seçenek daha fena olmaz.
  • Chevrolet nin döndüğü falan yok. Tamamen asparagas bı haber, yalan dolan..

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Chevrolet = Modern Tofaş

LPG'ci tayfa gider alır, onun dışında satmaz.

Bayağı Tofaş

Chevrolet Türkiye’ye rekabetçi fiyatlarla geri dönüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cruze kullanmamış kişiler yorum yapmış yine saçmasapan 4 senedir kullanıyorum çok memnunum on numara araba işte parasına göre al bin, insanlarda bi boku beğenmiyor sanki anasının karnından maserati ile çıkmış.
  • Long Dark kullanıcısına yanıt
    İnsanlar zar zor biriktirip aldıkları aracın “biz vazgeçtik çıkıyoruz ülkeden” denilip değerinin yarıya düşmesini istemiyor. İsterse süper araba olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kragen

İnsanlar zar zor biriktirip aldıkları aracın “biz vazgeçtik çıkıyoruz ülkeden” denilip değerinin yarıya düşmesini istemiyor. İsterse süper araba olsun.

yav isterse 1 liraya düşsün kardeşim umrunda değil ben biniyorum memnunum parçası var ustası var sıkıntısı yok yakıtı lpg ile güzel kafam rahat anlıyon mu isterse 1 lira olsun değeri satmayacağım ki zaten çürüsün parçalansın gerekirse 50 sene daha binerim.Al sat yapıyorsan don değiştirir gibi araba değiştiriyorsan haklısın cruze alma zaten sen git teneke linea al 30 a al 35 e sat.Ya da git vw al zaten 2 sene sonra iki katı fiyata bi enayiye kakalarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RelaxedGuy

Chevrolet nin döndüğü falan yok. Tamamen asparagas bı haber, yalan dolan..

Aynen öyle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. eli etkiler mi geri dönüş? Yatırım tavsiyesi mi?
  • quote:

he bu arada zaten chevrolet çekileli yıllar oldu, 2010 da sıfır cruze 32bintl di bugün aynı model arabanın temizi 40 bin tl bu nasıl yarıya düşmüş fiyat ? Zaten bu ekonomi ile arabaya binemeyecek kimse bu ülkede, 90 model arabalara bile 30 bin isteyenler var.Sıfır araba alıyorsun iki sene sonra değeri artıyor, nasıl oluyorsa artık.Zaten bir bizim ülkemizde var bu eskidikçe değeri artıyor 10 senelik araba iki katına satılıyor sank klasik araba satıyor herif.Ekonominin hali ortada zaten, millet avrupada bizim 30 40 bin verdiğimiz ikinci el arabaları 300 500 euro ya satıyor.Sıfır araba fiyatları mtv felan da ortada.Herşeye rağmen chevrolet bu piyasa şartlarına rağmen millete böyle güzel uygun fiyatlı bir araba satmış daha ne yapsın adamlar.Bugün gelseler piyasaya yine en kaliteli aracı üretip ve en uygun fiyatı verecek olan marka chevrolettir.Adamların satış politakası satış amacı arabayı sana satıp iki sene sonra 30 a aldığın arabayı 50 bine satman değil ki ? böyle şey olur mu ? Adamların türkiyede olduğu dönem satış politakaları amaçları fiyatı uygun piyasadaki diğer araçlardan daha kaliteli daha donanımlı araçlar satıp sürümden kazanmaktı ve bunuda başardılar.Türkiyede sırf sadece cruze 12 bin adet sattı diye biliyorum yanlışsa düzelt.Chevrolet markası sayesinde bir çok alt ve orta gelir seviyesindeki insan araç sahibi oldu.Bak bana ben bile fiyatı uygun olduğu için şu zorlu maddi şartlar altında bile bu araca ulaşabildim ve kullandığım o yıl çıkmış ve şuan piyasada 10 bin 20 bin pahalıya satılan diğer otomobiller kadar kaliteli ve onlar kadar dolu.Chevrolet değer kaybetmedi anlayacağın aksine şu piyasa şartlarında kendine güzel bir yer buldu.Captiva piyasa arbası oldu cruze pyasa arabası oldu aveo piyasa arabası oldu şuanda zaten uygun fiyata böyle bu kalitede araba kalmamışken millet chevroleti bir nimet gibi görüyor.Siz zaten anladığım kadarıyla üst seviye bir gelir seviyesine sahipsiniz 100 150bine araç alıp her iki senede bir değiştiren biri olabilirsiniz.Bu durumda chevroleti beğenmemeniz doğal, zaten sizin seviyenize hiç hitap etmedi chevrolet türkiyedeyken.Siz premium araçlara bakın chevrolete biz bineriz.

• quote:

Ben 1 parça değişen, 5 parça boyası olan 75 bindeki cruze hb aracımı 40 bine sattım.

Sen diyorsun ki chevrolet Avrupa'dan çekilmese 80 bine satacaktım?

Bu öyle bi piyasa ki değer kaybı falan olmaz, anca diğer markalara göre daha az prim yapar.

• Long Dark kullanıcısına yanıt
    Ben ikinci el değerinden bahsetmiyorum. Şu an ikinci el o fiyatlara araba baksam Cruze, Aveo falan bakardım. Sence neden bakardım?

• lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Ben diyorum ki aynı sene aynı fiyatta Cruze ve x marka araç alan adamlardan Cruze alan daha fazla zarar etti. Bu kadar basit. Gelmişsiniz bana yok şu parçası değişti şu kadara sattım, yok ustası var parçası ucuz 50 sene binerim diyorsunuz. Ne alakası var? Biz ailemize eskiden Cruze bakardık. Çok da uygun fiyatlıydı sıfırı. Tasarım olarak güzeldi. Yine gelse yine öyle olur. Ama 5 sene sonra o sene alan adam firmanın pazardan çekileceğini öğrenirse yazık değil mi?

• bluerdem kullanıcısına yanıt
    Logoyu söker binerim. Haç maç kalmaz, fiyatı uygun olursa.

• Şu markanın logosu üzerinden dini hassasiyet kasanlar ne mal adamlar hakikaten. Tam dinİdarlık bu olsa gerek.

• 2.0 163 lük ünite remap yapınca deli gidiyordu

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.