Şimdi Ara

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★ (1908. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
45.112
Cevap
162
Favori
3.530.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19061907190819091910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam teşekkür ederim daha iyileri sizin olsun,selamlar
  • Özlemişim yorumlarınızı yine size spesifik bir yorum olmuş ,iyi dilekler için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doktor1987 -- 27 Mart 2015; 11:52:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

quote:

Orijinalden alıntı: erenu89

2012 hb için gm sağ arka stop lambasi nereden bulabilirim acaba?

@unsal07 arkadaşımız, netten şunaları aldı. İndirim kupon derken -yanlış hatırlamıyorsam- takım olarak 380TL ödedi.

Hazır alıyorken bu tarz bir seçim yapabilirsiniz.

Benim aldığım şuydu:

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/chevrolet-cruze-2009-2012-fume-ledli-stop-131063530

%10 indirimle 333 TL'ye geldi (+16 TL kargo ücreti tuttu).

(Resimleri sen ekleyebilirsin bir ara. Biliyorsun, şu günlerde yoğunum...)
  • Selamlar. Uzun süredir takip etmeme rağmen yorum yazmak bugüne nasip oldu. Bir mesajda benden bulunsun bu güzel konuda. Benim Siyah kızımda işte burada!

.::Cruze & Android::.
    Cruze & Android

.::Konuşan Cruze::.
    Konuşan Cruze / Talking Cruze

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi set@mon -- 27 Mart 2015; 16:57:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: streptokokk

quote:

Orijinalden alıntı: supremum01

Led far kullanıldığı zaman araçta far yıkama özelliği olmazsa muayeneden geçemiyor bildiğim kadarıyla. O yüzden led far, xenon far kullanımı ne kadar doğru bilemiyorum. Sürekli değiştirmek gerekecek kontrol zamanında. Ayrıca ciddi gözünü alıyor karşı tarafın.

Yakın zamanda girdim muayeneye.. sıkıntı olmadı.. sadece hafif kusurlu far ayari düşük gibi birşey yaziyordu..

Ben ocak sonunda girdim.zenon far ağır kusur diye geçemedi.elektrikçiye 50 tl bayıldım.normal far taktı.öyle geçti...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: set@mon

Selamlar. Uzun süredir takip etmeme rağmen yorum yazmak bugüne nasip oldu. Bir mesajda benden bulunsun bu güzel konuda. Benim Siyah kızımda işte burada!

Android & Cruze
    Konuşan Cruze / Talking Cruze

Ürün güzelmiş. Gündüz fotosunu da bir ara ekleyebilirmisin?

Güle güle kullan, kazasız belasız.
  • uykr kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun benim araçtada var. Ama anlattıklarınızdan farkı biraz. Bende benzin ibresi tamamen sıfıra düşüyor ve anahtar resmi (sarı) çıkıyor. Ekranda ise full fell gibi bir şey yazıyor. Aracı kapatıp açında herşey normale dönüyor. Bakım zamanı soracağım nedenini bende çok merak ediyorum neler çıkacak altından (BRC)
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    Eyvallah sağolasın. Tabi güzel bir havada resim alıp paylaşabilirim ama gerek yok. Cihaz bildiğimiz Necvox Double Din. Android sistem, mikrofon, kamera entegre ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi set@mon -- 27 Mart 2015; 17:18:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unsal07

quote:

quote:

@unsal07 arkadaşımız, netten şunaları aldı. İndirim kupon derken -yanlış hatırlamıyorsam- takım olarak 380TL ödedi.

Benim aldığım şuydu:

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/chevrolet-cruze-2009-2012-fume-ledli-stop-131063530

Bu füme olan model fiyatıyla benim de çok dikkatimi çekiyor. Aynı modelin kırmızı olanı çok daha pahalı, en az 700-800 TL fiyat istiyorlar. 1000 TL'den fazla isteyen de var. Sizden rica etsem araç üzerindeki fotoğraflarını paylaşabilir misiniz? Füme stopların, araç üzerinde özellikle gündüz nasıl göründüğünü merak ediyorum. Düğündüğüm gibi tok bir duruş sağlarsa ben de aynı ürünü sipariş edebilirim.
  • quote:

quote:

quote:

Benim aldığım şuydu:

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 27 Mart 2015; 17:40:14 >
  • Doktor1987 D kullanıcısına yanıt
    Hayırlı uğurlu olsun,kazasız belasız sürüşler dilerim.
  • shintai kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Benim aldığım şuydu:

.

Abi, teşekkür ederim, bence gayet şık olmuş. Sence beyaz Cruze'a nasıl gider diye sorsam ne dersin?

• Hayirli ugurlu olsun, kazasiz belasiz kullanmanizi dilerim. Masallah cok guzel arac.

Epeydir Ford markasina yakinlik duymaya basladim. Yeni Focus hb kafami cok celiyor. ( dark mavi yada blazer mavi diye geciyordu. Koyu olani :) )

Her ne kadar kisa vade de d segmenti ihtiyaclarima fazla gelecek olsa da sahane arac almissiniz. Tam uzun yol arabasi..

• quote:

Orijinalden alıntı: Curva Sud

Abi, teşekkür ederim, bence gayet şık olmuş. Sence beyaz Cruze'a nasıl gider diye sorsam ne dersin?

Panthér yerine ben fikrimi belirteyim, beyaza kırmızı renklisi daha iyi gider diye düşünüyorum.

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/chevrolet-cruze-2011-kirmizi-ledli-stop-lambasi-133688466

Ama sizinki HB yanılmıyorsam, ona göre Türkiye'de LED (Neon) bulmak zor (veya ben göremedim), ancak eBay veya Aliexpress'ten olabilir...

Ek: Almak isteyenlere... Bunlarda arka sis lambası yok, ben bunu bilerek aldım, çünkü Antalya'da pek sis olmaz, yaşadığınız iklim şartlarına göre sis lambasının önemine karar vererek tekrar düşünün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unsal07 -- 28 Mart 2015; 11:16:40 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Curva Sud

Panthér yerine ben fikrimi belirteyim, beyaza kırmızı renklisi daha iyi gider diye düşünüyorum.

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/chevrolet-cruze-2011-kirmizi-ledli-stop-lambasi-133688466

Ama sizinki HB yanılmıyorsam, ona göre Türkiye'de LED (Neon) bulmak zor (veya ben göremedim), ancak eBay veya Aliexpress'ten olabilir...

Ek: Almak isteyenlere... Bunlarda arka sis lambası yok, ben bunu bilerek aldım, çünkü Antalya'da pek sis olmaz, yaşadığınız iklim şartlarına göre sis lambasının önemine karar vererek tekrar düşünün.

Bu renk ürünün siyah/füme/Gri araç da her zaman daha iyi duracağı kesin. Ve eğer beyaz aracın loğoları siyah kaplama yapılmış ise
    beyaz'da da fena durmaz.

Aslında şöyle denenebilir; Sanayide bir cam film'cisine gidilir, en koyusundan bir parça ürün rica edilip stoplara kabaca kaplanır
    ve koyuluğunu bütün olarak düşünüp gözümüzde canlandırarak bu füme stopların olup olmayacağına azbuçuk karar veririz.

Yada -çok pahalı değil- alır geçeriz. Hayat bunları düşünmek için çok kısa.

*Ben alacak olsam, araç rengi ne olursa olsun, kırmızı yerine füme olanı tercih ederdim. Kırmızı "çok kırmızı".
  • quote:

Hayirli ugurlu olsun, kazasiz belasiz kullanmanizi dilerim. Masallah cok guzel arac.

Epeydir Ford markasina yakinlik duymaya basladim. Yeni Focus hb kafami cok celiyor. ( dark mavi yada blazer mavi diye geciyordu. Koyu olani :) )

Her ne kadar kisa vade de d segmenti ihtiyaclarima fazla gelecek olsa da sahane arac almissiniz. Tam uzun yol arabasi..

Hocam araç güzel ama ön cam biraz küçük ve iç hacim biraz dar/sıkıntılı.
    Onun dışında şirket araçlarının çoğunlukta olduğu beyaz/gri haricinde her renk alınabilir.

@Doktor1987 arkadaşımız bir dönem Cruze kovaladı ama bir türlü istediğini denk getiremedi.
    O dönem için araç iyi bir seçenekti ama bu aldığı araç beklenti/ihtiyaç/uzun dönem için daha uygun bir seçim olmuş.

Her durum için duygusal davranıp çabuk karar vermek yerine, hesabı geniş tutup tüm hesabı daha detaylı yapmak lazım.
    Alacağımız akıllı telefonları bile günlerce inceleyip, f/p hesabını yapıyoruz. 30-40.000 ve + seviyelerdeki alımlar için "kılı kırk yarmak" gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 28 Mart 2015; 11:55:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maniuygar

Aynı sorun benim araçtada var. Ama anlattıklarınızdan farkı biraz. Bende benzin ibresi tamamen sıfıra düşüyor ve anahtar resmi (sarı) çıkıyor. Ekranda ise full fell gibi bir şey yazıyor. Aracı kapatıp açında herşey normale dönüyor. Bakım zamanı soracağım nedenini bende çok merak ediyorum neler çıkacak altından (BRC)

Bu normal bir durum uzun yoldayken basıma iki üç kez geldi araştırdım servise de sordum bir problem olmadığını uzun sure sürüşlerde beyin benzin harcanması gerekirken neden benzin harcanmiyor diye düşünüp kendine çeki düzen vermeye calisiyor ;) bunu yapması daha sağlıklı sensörlerin duyarli çalıştığını gösterir stop edip sonra tekrar yola devam etmek gerekiyor no problem yani ...

• quote:

quote:

Hayirli ugurlu olsun, kazasiz belasiz kullanmanizi dilerim. Masallah cok guzel arac.

Hocam araç güzel ama ön cam biraz küçük ve iç hacim biraz dar/sıkıntılı.
    Onun dışında şirket araçlarının çoğunlukta olduğu beyaz/gri haricinde her renk alınabilir.

@Doktor1987 arkadaşımız bir dönem Cruze kovaladı ama bir türlü istediğini denk getiremedi.
    O dönem için araç iyi bir seçenekti ama bu aldığı araç beklenti/ihtiyaç/uzun dönem için daha uygun bir seçim olmuş.

Her durum için duygusal davranıp çabuk karar vermek yerine, hesabı geniş tutup tüm hesabı daha detaylı yapmak lazım.
    Alacağımız akıllı telefonları bile günlerce inceleyip, f/p hesabını yapıyoruz. 30-40.000 ve + seviyelerdeki alımlar için "kılı kırk yarmak" gerek.

Acikcasi kisa zaman icinde aracimi degistirmek gibi bir dusuncem yok, zaten lastikleri bile bu yuzden yeni aldim biliyorsun. Hele ki efg performance ile lokum gibi oldu cok mutluyum. :)

Focus hb istememin nedeni:makyajli sedanini pek sevmedim ve sirket araclari hep sedan ve 2004 yilinda kopek kazasi yuzunden Focus1 araci satinca manevi bagliliktan dolayi epey uzulmustum. Yeni focus hb nedense bende Focus1 i cagristiriyor.

Is ciddiye binse bagaj konusu kafami epey kurcalayacak, arka yasam alanindan ziyade.

Neticede bizimkisi suan icin uzaktan uzaga bakismak gibi. :)

@doktor1987 Mondeo cok yerinde bir tercih olmus uzun yillar sorunsuz sekilde gorevini yapacaktir. Gercekten cok guzel bir arac.. Benzinli motorun yakitini sorun yapmayacak kisiler tork konvertoru sayesinde sorunlardan uzak konforlu sekilde kullanacaklardir araclarini. Tekrar hayirli olsun.

• set@mon kullanıcısına yanıt
    Hosgeldin.

Siyah, cruze ye ayri yakisiyor. Nazar degmesin...

• 
Sayfa: önceki 19061907190819091910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.