Şimdi Ara

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★ (1906. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
45.112
Cevap
162
Favori
3.530.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19041905190619071908
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yanıtım sizin iletinize değildi. Bazı kişiler sorulan bazı sorulara, verilen bir çok yanıta bu tavrı takınıyor da... Söz yerini bulur. Elbette soracak ve yanıt arayacaksınız, tersi anlamsız olurdu :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orijinaliyle Taiwan malı yan sanayileri arasında herhangi bir fark belirtiliyor mu? Zira orijinali için büyük paralar istemeye çekinmeyeceklerdir. Kötü değilse ve diğerine birebir uyum sağlamasa bile iki yan sanayi alıp bir orjinal satılıp kâra bile geçilebilir. Ledli far da güzel bir seçenek.

• quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

chip konusundaki paylaşım ve bilgi talebinizi ilgili başlıklar altında yapınız....

http://forum.donanimhaber.com/m_77838560/tm.htm
    http://forum.donanimhaber.com/m_45074082/tm.htm

Merhaba ;

Sizin yönlendirdiğiniz aşağıdaki başlığa yazıyorum ama nedense yaz dediğiniz yerden de mesajlarım siliniyor. Sizin adil bir şekilde bu foruma yöneticilik yaptığınızı düşünmüyorum. Yöneticilik öncelikle saygı,mesafe ve adalet gerektirir. Her şikayet edilen mesajın detayını incelemeden silmeniz sizin yöneticiliğinizin taraflı olduğunu gösterir. Bu tip davranışlar ve desteklediğiniz kişiler günde tıklanma sayısı belki milyon adetleri bulan bir foruma yakışmamaktadır. Bana dilediğiniz gibi uzaklaştırma veya üyelik iptali verebilirsiniz. Umurumda da değil ama unutmayın ki üye olanların ve üye olacakların ulaşacağı ve bizim gibi insanların fayda gördüğü bilgileri siliyorsunuz. Yani forum kavramının dışına çıkıyorsunuz....

http://forum.donanimhaber.com/m_77838560/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForAnAngel22 -- 25 Mart 2015; 9:23:06 >
  • ForAnAngel22 kullanıcısına yanıt
    aynı mesajı 3-4 başlığa birden kopyala-yapıştır yaparsanız bunun bilgi alma değil reklam yapma gibi algılanması normal karşılamak gerek değil mi?

işlem yapan yönetici arkadaşımız bu şekilde değerlendirmiştir...

neyse konuyu uzatmayalım...

iki konuda da mesajlarını aktif görünüyor şu an...
  • quote:

aynı mesajı 3-4 başlığa birden kopyala-yapıştır yaparsanız bunun bilgi alma değil reklam yapma gibi algılanması normal karşılamak gerek değil mi?

işlem yapan yönetici arkadaşımız bu şekilde değerlendirmiştir...

neyse konuyu uzatmayalım...

iki konuda da mesajlarını aktif görünüyor şu an...

O zaman forum kuralları gereği yakıt,lpg vb. konuları da burada paylaştıklarında silip ilgili başlığa taşımanız gerekir. Benim yazdığım mesajlar küfür,hakaret vb. içermemektedir. Ayrıca siz beni uyarmadan muhatap almadan ve 3. şahısların şikayet sebebini bildirmeden mesajımı silerseniz ; bende bu tavrınızı tüm konulardaki tüm kişilerin duymasını sağlarım. Benim reklam yapma gibi bir durumum yok, aracımı satmışım, bahsi geçen chip yazılım her neyse yaptıran ben değilim, bana bir faydası da yok şuan, bir çıkarım da yok, bir kazancım da yok, yapan kişiyle görüşmüşlüğüm veya tanışmışlığım da yok, bu durumlar olmuş olsa ben kendim aracı kullanırken gitmiş yazılım veya chip neyse ücret ödemeden yaptırmış ve paşa paşa kullanmış olurdum. Benim eşimin kuzeni hiç tanımadığı bir insana ücreti mukabilinde bu işlemi yaptırmış ve bende aracı 2 küsur sene kullanan bir insan olarak test edip olumlu veya olumsuz yönlerini aktarmışım.

Çok merak ediyorum bu bahsi geçen yazılım chip her neyse onu kötüleseydim de silinecekmiydi bu yazdıklarım.
    Açık ve net hiç sanmıyorum.
    Sizin için önemli olmayabilir ama bunca yıldır takip ettiğim bu forum artık benim için bitmiştir ve bunu her alanda, her muhabbette ve her platform da tüm tanıdıklarıma yansıtacağım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForAnAngel22 -- 25 Mart 2015; 10:04:16 >
  • Evet...

Lpg, yakit vb konular ana konuda konusulunca silinmiyor.

Sebep?

Cunku problem yaratan uye oyle istiyor.

Soz konusu urunu kotuleseydin mesajin tepki gormezdi.

Sebep?

Cunku problem yaratan uye seni sikayet etmezdi.

Kisacasi bir uyenin fikriyle, bir cok uye hice sayiliyor. Ben bu baslik altinda cruzeyle ilgili her turlu paylasimi yapmak taraftariyim. Lutfen engelleyenlere pirim vermeyin artik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu urunden kullanan var mi? Gunduz performansini merak ediyorum.

Clio, corolla gibi parlak yaniyor mu? Bazi sonradan takmalar cok ciliz, amacina hizmet etmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uykr -- 25 Mart 2015; 10:28:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uykr

Evet...

Lpg, yakit vb konular ana konuda konusulunca silinmiyor.

Sebep?

Cunku problem yaratan uye oyle istiyor.

Soz konusu urunu kotuleseydin mesajin tepki gormezdi.

Sebep?

Cunku problem yaratan uye seni sikayet etmezdi.

Kisacasi bir uyenin fikriyle, bir cok uye hice sayiliyor. Ben bu baslik altinda cruzeyle ilgili her turlu paylasimi yapmak taraftariyim. Lutfen engelleyenlere pirim vermeyin artik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForAnAngel22 -- 25 Mart 2015; 10:55:19 >
  • uykr kullanıcısına yanıt
    Yurtdışı satış sitelerinde oldukça bol bulunan bir ürün fakat gerekli mi diye de düşünmeden edemiyor insan...

• quote:

Orijinalden alıntı: erenu89

2012 hb için gm sağ arka stop lambasi nereden bulabilirim acaba?

@unsal07 arkadaşımız, netten şunaları aldı. İndirim kupon derken -yanlış hatırlamıyorsam- takım olarak 380TL ödedi.

Hazır alıyorken bu tarz bir seçim yapabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: discrepancy

Buralar yine ısınmış. :)
    Ortami biraz serinleteyim. Cin icin uretilen yeni Cruze un tanitim videosu yayinlanmis. Videonun en sevdigim yani eski Cruze u da videoda yer verilmis olmasi
    Buyrun karsinizda Cin pazari icin uretilen 2016 Cruze

https://m.youtube.com/watch?v=e0rYJSgVTto

Gelseydi çok iyi olurdu. Avrupa piyasası ve özellikle Türkiye pazarı dınamımlı ve uygun fiyatlı araç görürdü.
    Diğer markalar için de bir rekabet ve kıyaslama imkanı olurdu.
  • Söylediklerinize aynen katılıyorum.
    2-3 hafta önce de aynı şekilde benim de mesajlarım silindi.
    Ne aracımda Chip var, ne yapanı tanırım. Sadece etrafta görüp duyduğumla ilgili yorumlar yaptım.
    İçinde en ufak hakaret, küçük düşürme, iğneleme dahi yoktu. Ama ne hikmetse Chip ile ilgili yorumlarım silinmiş.
    Yani bu konuyu burda konuşmanın nesi yanlış gerçekten çok merak ediyorum.
    Ha ayrı konusu var derseniz, burada bahsi geçen neredeyse her şey için de, daha önce ayrı konular açılmış durumda.
    Ama nedense burada bazı konular tabu olmuş, onları konuşmak yasak burada.

5-6 ay kadar önce Cruze sahibi oldum. Aracı alında konuyu favorilere ekledim ki belki bir şeyler öğreniriz.
    Ama anladığım kadarıyla bu konuda farklı fikirlere yer yok. Bazı kişiler, bu bölümde, kendi bildikleri doğrular dışında konuşulmasını hazmedemiyor sanırım.
    Daha önce i30 sahibiydim, çok yazdım çizdim. Fakat hiç böyle bir şeyle karşılaştığımı hatırlamıyorum.
    Anlaşılan buraları birileri parsellemiş, sadece kendi atlarını koşturuyorlar.

Sürç-i lisan ettimse affola. Amacım kimseyi kırmak değil, forumdaki böylesine basit konularda bile uygulanan sansüre dikkat çekmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jedi_master -- 25 Mart 2015; 15:17:13 >
  • Bu konuyla alakalı son mesajımdır...

Bizde -forum yönetimi olarak- sizin anlayamamanızı anlayamıyoruz.

Bu forumun bir üst yönetimi var ve Üst yönetimin değerlendirmesi sonrasında bu chip denen şey için ana konu dışında ayrı bir konuda/konularda konuşulması/paylaşım yapılması yönünde karar almış.

Orta ve alt seviye yöneticiler olarak bize bunu uygulamak, sizlere de bu karara uymak düşer...

Bunu sorgulamanız veya yanlış olarak değerlendirmeniz sonucu değiştirmez...

LÜTFEN, alınan karara uyalım,

Anlayışınız için teşekkürler iyi forumlar...

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Gösterge panelindeki menu ekranının üzerinde araç kapılarının açık olduğunu gösteren ikonun sağ tarafında silik bir şekilde "LPG" yazıyor. neden?
  • an_engineer A kullanıcısına yanıt
    İşlevsiz bir ikon. Muhtemelen aynı panelin LPG çıkışlı bir araçta kullanılması ihtimaline karşı yapılmış bir ekleme.

• quote:

Bu konuyla alakalı son mesajımdır...

Bizde -forum yönetimi olarak- sizin anlayamamanızı anlayamıyoruz.

Bu forumun bir üst yönetimi var ve Üst yönetimin değerlendirmesi sonrasında bu chip denen şey için ana konu dışında ayrı bir konuda/konularda konuşulması/paylaşım yapılması yönünde karar almış.

Orta ve alt seviye yöneticiler olarak bize bunu uygulamak, sizlere de bu karara uymak düşer...

Bunu sorgulamanız veya yanlış olarak değerlendirmeniz sonucu değiştirmez...

LÜTFEN, alınan karara uyalım,

Anlayışınız için teşekkürler iyi forumlar...

bu sayfada yazılmasına izin verilen konuların listesine nereden ulaşabilirim ? izin verilen veya verilmeyenler gibi bir listeden bahsediyorum. Yanlış anlamayın ; mesajlarımın şikayet edilmesini veya silinmesini istemediğim için istiyorum başka bir niyetim yok.

saygılarımı sunar..kolaylıklar dilerim..
  • Led far kullanıldığı zaman araçta far yıkama özelliği olmazsa muayeneden geçemiyor bildiğim kadarıyla. O yüzden led far, xenon far kullanımı ne kadar doğru bilemiyorum. Sürekli değiştirmek gerekecek kontrol zamanında. Ayrıca ciddi gözünü alıyor karşı tarafın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: supremum01

Led far kullanıldığı zaman araçta far yıkama özelliği olmazsa muayeneden geçemiyor bildiğim kadarıyla. O yüzden led far, xenon far kullanımı ne kadar doğru bilemiyorum. Sürekli değiştirmek gerekecek kontrol zamanında. Ayrıca ciddi gözünü alıyor karşı tarafın.

Yakın zamanda girdim muayeneye.. sıkıntı olmadı.. sadece hafif kusurlu far ayari düşük gibi birşey yaziyordu..

• quote:

Orijinalden alıntı: streptokokk

quote:

Orijinalden alıntı: supremum01

Led far kullanıldığı zaman araçta far yıkama özelliği olmazsa muayeneden geçemiyor bildiğim kadarıyla. O yüzden led far, xenon far kullanımı ne kadar doğru bilemiyorum. Sürekli değiştirmek gerekecek kontrol zamanında. Ayrıca ciddi gözünü alıyor karşı tarafın.

Yakın zamanda girdim muayeneye.. sıkıntı olmadı.. sadece hafif kusurlu far ayari düşük gibi birşey yaziyordu..

ALINTI:

0 bal974
    3 Nisan 2014; 17:04:37
    Xenon'un muayeneden geçmesi için 3 şartın sağlanması lazım

1. Mercek olması (orjinal fabrikasyon merceksiz xenon kullanan bir kaç model var, onların orjinal farlıları hariç)
    2. Otomatik far yükseklik ayarı olması (aracın içinden yaptığınız far yükseklik ayarı değil, aracın yük durumuna göre farın açısını otomatik ayarlayan sistemin olması gerekir)
    3. Far yıkama sistemi.

Bunlardan biri yoksa "ağır kusur" olarak yazılır ve geçemezsiniz.

Internetten baska kaynak ve yazilara da baktim bu bilgiyle uyusuyor..?

• ozgurr1903 O kullanıcısına yanıt
    Bu mesajın zaten baştan ofsayt! Karar verildi, sana düşen bu karara uymak, sorgulamak nafile demiş alt seviye yönetici.

• 
Sayfa: önceki 19041905190619071908
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.