Şimdi Ara

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★ (1259. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
45.111
Cevap
162
Favori
3.530.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12571258125912601261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Spark`ta kullanılan 1000cc.`lik motoru geliştirip cruze koyacaklarmış. Doğrumudur?
  • Spark motorlu Cruze`un satış fiyatı sizce nedir?
    Kaç TL olur?
    Beklemeye değermi?
    LPG uyumlumudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bbasci06

800 cc.`lik cruze gelecekmiş TC.`ye doğrumudur..Hemde 2 silindirli ve 110 hp.`lik??

kaynak

quote:

Orijinalden alıntı: milelisli27

Bu arada islerimden dolayi forumu baya aksattim kusura bakmayin arkadaslar, ama geldim... ben yokken benim hakkimda konu gectimi??

yok geçmedi. ama geçen gün; kayboldu, nerde acaba? dedim kendi kendime...

quote:

Orijinalden alıntı: alfazeki

Merhaba arkadaşlar 2009 model aracımı dün aldım,
    bugün memnunum, yarın ne olur bilinmez... LPG yok...
    Depo'yu 250 TL'ye doldurttum, istatistiklerimi daha sonra iletirim.
    Mardin'de yaşayan birisine kolay ulaşılabilir bir sis farı önerisinde
    bulunabilecek kimse var mı aramızda? İzmir'de yaşayan kayınpederim
    vasıtasıyla da alabilirim İzmir'den. Sis farı konusunda önceliğim fiyat,
    çünkü o siyah plastik yerine ne koysam arabanın havasını uçurur diye
    düşünüyorum...

yanlış anlamıyorsam araç baz(başlangıç) model. 109'luk mu? yoksa 113'lük motor mu?
  • :))) sen ne onerirsin paanther , arabayi degistirmek istiyorum, d klas bir arac ile..
  • quote:

Orijinalden alıntı: paanther

kaynak

Herkes bu şekilde bişeyler söyleyip duruyor..
    Napayım dayanamadım bende bir-iki birşey sorayım dedim..
  • quote:

:))) sen ne onerirsin paanther , arabayi degistirmek istiyorum, d klas bir arac ile..

Dizel mi Benzinli mi?

http://forum.donanimhaber.com/m_36517880/tm.htm

Bu sayfadan faydalanabilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bbasci06 -- 1 Mart 2012; 14:37:12 >
  • quote:

quote:

:))) sen ne onerirsin paanther , arabayi degistirmek istiyorum, d klas bir arac ile..

Dizel mi Benzinli mi?

http://forum.donanimhaber.com/m_36517880/tm.htm

Bu sayfadan faydalanabilirsiniz..

dizel ile benzin fiyatlarinin ayni oldugu bi yerde tabiki benzinli :)))
  • quote:

zevkini, isteklerini, beklentilerini, oradaki fiyatları bilmediğim için pek yorum yapamayacağım ama benim türkiye de gözüme takılan;

Insignia, mondeo, Latitude..
    bmw3 mercedesC serilerini es geçemeyeceğim ama benim alabileceğim fiyatta değiller.

aslında daha önce koyduğun fotolarda çamurlu, topraklı yerler görmüştüm. Qashqai, captiva tarzı bişey düşünsen....
  • quote:

quote:

zevkini, isteklerini, beklentilerini, oradaki fiyatları bilmediğim için pek yorum yapamayacağım ama benim türkiye de gözüme takılan;

Insignia, mondeo, Latitude..
    bmw3 mercedesC serilerini es geçemeyeceğim ama benim alabileceğim fiyatta değiller.

aslında daha önce koyduğun fotolarda çamurlu, topraklı yerler görmüştüm. Qashqai, captiva tarzı bişey düşünsen....

isteklerim, buyuk ic hacim, buyuk bagaj, yerden yukseklik, dedigin araclara baktim ama hic biri tatmin etmedi cruzeden sonra :) ayrica bmw ve mercedes' e burda binilmez arkadan cekisli araclar karda arka tarafi savurup duruyor, o yuzden kesinlikle ya 4x4 yada onden cekisli olmali arac, ses yalitimi iyi olmali iceriye ses almamali, en azindan cruze kadar da gosterisli olmali.
    Jeep konusunda Nissan ve Chevrolet ses yalitiminda sinifta kaliyorlar, yeni Mazda CX-5 i inceledim ama nasil bilmiyorum daha yeni, Hyundai jeepler cok basit yeni santa fe iyi ama oda cok pahali!!!. boyle bir celiski icindeyim suan...
  • Arkadaşlar bu cruz da çocuk kilidi nasıl yapılıyor,kapıları kilitliyorum çocuk seyahat halinde açmasın diye ama 2 kez kapı kolu çekildiğinde açılıyor varmı bunun başka çaresi
  • arkadaşlar dün aracın arkasına geçtim,
    buz üstünde araç gidemese, 113 beygir yetmese,
    2 beygir daha bulup aracı ittirmek istesem,
    neresinden itebilirler diye baktım.

sonuç :itmesinler daha iyi ,
    kenarlarda stop lambaları, ortada bagaj kapağı, altta esnek tampon.
    kırmadan bükmeden şaseye güç iletmek mümkün değil.
    öne çekme halatını bağlayın onu çeksinler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saruhan33

Arkadaşlar bu cruz da çocuk kilidi nasıl yapılıyor,kapıları kilitliyorum çocuk seyahat halinde açmasın diye ama 2 kez kapı kolu çekildiğinde açılıyor varmı bunun başka çaresi

arka kapı içlerinde plastik düz tornavidayla çevrilebilen, kilit vazifesi gören bir şey olması lazım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: saruhan33

Arkadaşlar bu cruz da çocuk kilidi nasıl yapılıyor,kapıları kilitliyorum çocuk seyahat halinde açmasın diye ama 2 kez kapı kolu çekildiğinde açılıyor varmı bunun başka çaresi

arka kapı içlerinde plastik düz tornavidayla çevrilebilen, kilit vazifesi gören bir şey olması lazım.

tşkler bi bakıyım varmı
  • quote:

isteklerim, buyuk ic hacim, buyuk bagaj, yerden yukseklik, dedigin araclara baktim ama hic biri tatmin etmedi cruzeden sonra :) ayrica bmw ve mercedes' e burda binilmez arkadan cekisli araclar karda arka tarafi savurup duruyor, o yuzden kesinlikle ya 4x4 yada onden cekisli olmali arac, ses yalitimi iyi olmali iceriye ses almamali, en azindan cruze kadar da gosterisli olmali.
    Jeep konusunda Nissan ve Chevrolet ses yalitiminda sinifta kaliyorlar, yeni Mazda CX-5 i inceledim ama nasil bilmiyorum daha yeni, Hyundai jeepler cok basit yeni santa fe iyi ama oda cok pahali!!!. boyle bir celiski icindeyim suan...

Mitsubishi ASX..
    İster 4x2 1.6 benzinli motor..İstersen 4x4 1.8 dizel motor..
    Çok da yakışıklı bence..

Neler yapabildiğini seyredin..http://www.youtube.com/watch?v=QqSM084MABw
    Nasıl gittiğini seyredin..http://www.youtube.com/watch?v=KYws-l-t0ZQ&feature=related

http://d1203.hizliresim.com/v/2/35qzd.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bbasci06 -- 2 Mart 2012; 21:54:42 >
  • quote:

quote:

Mitsubishi ASX..
    İster 4x2 1.6 benzinli motor..İstersen 4x4 1.8 dizel motor..
    Çok da yakışıklı bence..

bu gün kırmızı ışıkta yan yana geldik. sanki biraz küçük müş gibi geldi bana...

* bu arada honda habire zam yapıyor. 2 ay önce 39 küsüre satılan jazz fun+ bu gün olmuş 44.000tl (1 hafta önce 43.000tl)
    civicHB sport i-shift 45 küsürken 2 ay içinde fiyatı 50.000tl olmuş.

araba maraba alınmaz artık.
  • Babayiğit bir şey olacaksa ozaman Lincoln Navigator`u tek geçerim..
    Ama hem şehir içi hemde arazi kullanımına yönelik başarılı kabiliyetinden dolayı ASX derim..

Hyundai ix35 veya ix50 okadar da başarılı değiller bana göre..
    Yeni kasa Sorento çok kaslı, güzel ama 2.2CRDİ motorun vergisi yıllık 3200TL..
    Sportage ise hemen hemen ASX ile aynı kasaya sahip..Son çıkanları 1.6 benzinli motor..Dizeli yok..
    Mazda CX-9.. 3.7 lt. motoru ile yıllık MTV hayalleriniz suya düşer..10.658 TL..
    Ama ASX 1.6 lt. 4x2 moturun yıllık vergisi 768 TL..
    1.8 Dizelin ise 1.352 TL üstelik 4x4..Sırf verigisinden dolayı 1.8 dizel ASX bile alınabilir..
  • 1.8 manuel dizel asx 110.000tl. bana biraz fazla geldi...
  • Arkadaslar biraz alakasız olacak ama birsey paylasmak istedim. Malum havalar kotu. İki gun zincir takmam gerekti, takamadim. Meger bazi jant olculerine takilmiyormus. Genis jant kullanan arkadaslarimin haberi olsun. Kitapcikta da yaziyormus. Wtcc lerden kullananlara duyurulur. Servis de teyit etti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

1.8 manuel dizel asx 110.000tl. bana biraz fazla geldi...

Paanther Hocam dediğin gibi 110 K çok fazla Asx için...
    Kia Sportage 184 Hp lik Otm. 2.0 Crdi motorlusu var Asx yerine bence o daha cazip.. Hem dış görünüş olarak ta tam bir Suv gibi duruyor..
    Asx bana biraz Melez bir araç gibi geliyor.. Pek Suv görüntüsü yok bana göre o araçta...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BIXI MAN -- 2 Mart 2012; 23:35:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fikocan81

Arkadaslar biraz alakasız olacak ama birsey paylasmak istedim. Malum havalar kotu. İki gun zincir takmam gerekti, takamadim. Meger bazi jant olculerine takilmiyormus. Genis jant kullanan arkadaslarimin haberi olsun. Kitapcikta da yaziyormus. Wtcc lerden kullananlara duyurulur. Servis de teyit etti.

Hocam onu sana kim söyledi bilmiyorum ama ben takmatik aldım No.10 olarak geçiyor. 215/50R 17
  • 
Sayfa: önceki 12571258125912601261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.