Şimdi Ara

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★ (1258. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
45.112
Cevap
162
Favori
3.530.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12561257125812591260
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fikocan81
    Ltz otomatigini 5000 km dir kullaniyorum. Bir sorunla karsilasmadim. Motor sanziman uyumu sorunsuz, vites gecislerini hissetmiyorum gayet guzel. Genisliginin yeterli olup olmamasini test etmeniz daha iyi olur.

1.5 ay 5.000km

dizel araç senin için bir zorunluluk.
  • 1.4 140 beygir turbo cruze için artık bende yavaş yavaş kaşınmaya başladım........ Zaten bu kaşıntının yeni 1.4 cruze'ların gelmesinden 5-6 ay önce olması da şart aslında!!!

Devalüasyon olduktan sonra DOLAR almanın nasıl bir mantığı yoksa,,,,,, 1.4 140 beygirlikler gelmeden eldekini nakite çevirmekte fayda var...... Aksi takdirde 1.4 ler geldikten sonra kim bakar 1.6 113 beygirlik cruze'ların yüzüne

2.0 dizel miş yada 1.7 dizelmiş veya 1.8 benzinli turboymuş ...... bunların hiçbiri eski-yeni cruze 1.6 ların piyasasını etkilemez ,,,, sıfır veya ikinci el pazarına darbe indirmez.....

Ama şehiriçi yakıt tüketim değeri kitabında 7,6 olan ,,, 1.4 140 beygirlik bir araca terfi etmekteki esas amaç şahsen benim için tümüyle Ticaridir..... yoksa 35000'e aldığım araçtan beklentim zaten 113 beygirdi,,,,, bugüne değin A noktasından B noktasına benim şartlarımda benim güzergahımda benim kullanış stilimle 8,5-9,2 arası gidip geldiysem ne mutlu bana!!!

Ticari dedim ya ,,, alıp ta taksicilik yapacak değilim tabi,,,,,, ama 1.6 için başkalarını mutlu etmeyen gitmeyen şehiriçi 13 litre yakan bir aracı sırf bu başkalrının kişisel memnuniyetsizlikleri yüzünden ikinci elde hergeçen gün daha da fazla zararına elden çıkaracaksam ve 1.4 cruzlarla birlikte büyük bir 1.6 devalüasyonu olacaksa tetiği şimdiden çekmek en iyisi!!!!!!! anti1.4cruze diye bir durum olmayacağından yola çıkarak ikinci eli sağlam bir araca binmek daha mantıklı sanki ......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joliva -- 28 Şubat 2012; 23:44:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: paanther

quote:

Ltz otomatigini 5000 km dir kullaniyorum. Bir sorunla karsilasmadim. Motor sanziman uyumu sorunsuz, vites gecislerini hissetmiyorum gayet guzel. Genisliginin yeterli olup olmamasini test etmeniz daha iyi olur.

1.5 ay 5.000km

Evet dogru diyosun. Gunde 160 km yolum var ise gidis donus ondan dolayi km artiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: paanther

quote:

1.5 ay 5.000km

5000 km 1,5 ayda

yani her 4 ayda bir 15000 km devireceksin demektir..... sonuçta yılda 3 kere periyodik bakım gerekiyor

Ankarada bu dizel cruze'un bakımını 800 den aşağı yapmazlar..... 3X800 = 2400 TL yıllık bakım masrafı var yani

Bende yılda bi kere 550 TL yi vermemek için GARANTİ DIŞI kalmayı göze almıştım..... hata etmişim gibime geliyor......
  • s.a arkadaş ben bayiye gittim en ful modeli.41000 tl verdiler 44.500 du neyse almadim sonra foruma baktim 1.4 140 turbo dizel gelecekmiş kisacasi bekliyeyimmi yoksa hemen alayimmi, ben lpg şubu istemiyorum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lordaerich

quote:

Orijinalden alıntı: fumebjk

Merhaba Arkadaşlar

Ben arabamı satmayı dusunuyorum Nisan - Mayıs gibi.Arabam Beyaz Otomatik Desing Edition Cruze 2011 Model 7000 km de herhangi bir hasarı cizigi vurugu yok.2011 Temmuz trafige çıkışlı.Ne kadar fiyat eder sizlere sormak istedim benim kafamda belli bir miktar var merak ediyorum..

Saygılar

hocam 2011 model aracınızı neden satıyorsunuz ?

Ev alacagım için satmayı dusunuyorum..Aractan egnel olarak memnunum.Yakıt olarak diger arabalar ne yakıyorsa benimde o kaadr yakıyor.Cok fazla sorunum yok arabayla.
  • 1.4 turbo 140 hp benzinli gm nin şu anda 1.3, 2,0 dieseli var. gelecekte ise 1.7 dieseli üretilecekmiş.
  • gm nedir. Birde cruze 1.3 dizeli varmi ve kaç bg dir.
  • Bende kismetse yaza benim canavari satmak istiyorum. Peki neden? :) D klas bi arac lazim bana artik :), onerileriniz nelerdir arkadaslar? Cruzeden sonra daha kotu bi araca binmek istemiyorum ...
  • Tork olayinda satici yanlis okumus o tork 1.8 cruzelerin torku, benim aracin torku 176 nm ordan karistirmistir satici :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetolmez

gm nedir. Birde cruze 1.3 dizeli varmi ve kaç bg dir.

gm = general motor (opel, saab, chevrolet gibi markalarin sahibi firma)
    1.3 dizel ben daha duymadim ama 1.7 turbo dizel uretilecekmis dogruysa wagon cruzelerle gelecekmis)
  • Bu arada islerimden dolayi forumu baya aksattim kusura bakmayin arkadaslar, ama geldim... ben yokken benim hakkimda konu gectimi??
  • quote:

Orijinalden alıntı: milelisli27

Bende kismetse yaza benim canavari satmak istiyorum. Peki neden? :) D klas bi arac lazim bana artik :), onerileriniz nelerdir arkadaslar? Cruzeden sonra daha kotu bi araca binmek istemiyorum ...

malibu daha gelmedi mi oraya? illa chevrolet olsun derseniz düşünebilirsiniz 6 silindirli bir motorla.
  • quote:

Bende kismetse yaza benim canavari satmak istiyorum. Peki neden? :) D klas bi arac lazim bana artik :), onerileriniz nelerdir arkadaslar? Cruzeden sonra daha kotu bi araca binmek istemiyorum ...

Arabada Mazda, huzur NAMAZDA :) Mazda 6 nasıl hocam oralarda yaygın mı?
  • s.a arkadaşlar 1.6 benzinlimi iyi yoksa 1.4 olanmi ? 1.4 ne zaman gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: _eRay

quote:

Arabada Mazda, huzur NAMAZDA :) Mazda 6 nasıl hocam oralarda yaygın mı?

Mazda 6 iyi bayada var bende gittim inceledim ama ic plastik kalitesi hiccccccccccc hosuma gitmedi o ne oyle... o kadar paraya o kalite delimiyim ben :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coşkun

quote:

malibu daha gelmedi mi oraya? illa chevrolet olsun derseniz düşünebilirsiniz 6 silindirli bir motorla.

yok daha gelmedi, gelinceye kadar degistirmezsem gider bakarim...
  • 800 cc.`lik cruze gelecekmiş TC.`ye doğrumudur..Hemde 2 silindirli ve 110 hp.`lik??
  • 
Sayfa: önceki 12561257125812591260
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.