Şimdi Ara

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★ (1104. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
45.111
Cevap
162
Favori
3.530.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11021103110411051106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tunalı motorlu araşların web sayfasına bak..
    Sistemin nasıl çalıştığını anlatan video`yu da seyret..
    Sonra diğer markaların montaj resimlerine bak..
    Arada dağlar kadar fark olduğunu göreceksin..

sen ankaradaki hangi bayide yaptırdın ?
  • Tunalı Motorlu Araçlar servisine..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bbasci06

Tunalı Motorlu Araçlar servisine..

evet benimkide soru siteyi önerdikden sonra hangi bayi diye sormam abest oldu biraz.. bikaçtane bayi olunca emin olayım dedim sağolasın..
  • bu alarm işini anlamadım gitti .

mesela aracın içindesiniz arka koltuğa geçip sırtı dinlendirmek için uzandınız , kumandadan merkezi kilidi kapadınız. iki defa da bastınız. sonra kapıyı elle açıp dışarı çıkacaksınız.. alarm!

mesela camı açık unutup aracı iki defa kumadayla kitleyip gittiniz , geldiniz cam açık , kolunuzu içeri uzatıp kapıyı açtınız..... alarm!

mesela aracın yanına geldiniz, kumandaya bastınız çalışmadı , anahtarı sokup açayım dediniz, anahtar girdi , kilit döndü ... kapıyı araladınız.... alarm!

aracın kapısını açma da ne yaparsan yap , camı kır ordan hallet işini..
  • Benim aracimada o sekilde hirsiz girdi. Sag on cami kirip torpitodan navigasyon cihazimi almislardi.

Ondan sonra cruze icin darbe sensorlu alarm arastirdim fakat sonuc olumsuz. Cruze'lara disaridan alarm takilamiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: paanther

ünsal bana istediğini söyleyebilir, ona serbest...(adamın içinde kötülük yok ki...)
    ikimizde artık birbirimizin içini, dışını, karakterini, ne demek istediğini çok iyi biliyoruz...

zaten arkadaşlağımız da forumdan öte...

Eksik olma. Kışın yine haftanın 2-3 günü birlikte takılırız artık.

Geçen hafta buluşup benim aracı bakım için servise bıraktıktan sonra Starbucks'a gittik. Eleman bize bardakların üzerine yazmak için isim sordu. Ben de paanther yaz dedim. 15-20 dakika sonra paanther tesadüfen bardağın üzerindeki ismi görünce ufak çaplı bir kriz geçirmişti. Bir de eleman paanther diye yüksek sesle çağırsaydı, artık paanther'i toparlayamazdık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hopexyumut

MAAŞALLAH NAZAR DEĞMESİN ÜSTAD ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: paanther

ünsal bana istediğini söyleyebilir, ona serbest...(adamın içinde kötülük yok ki...)
    ikimizde artık birbirimizin içini, dışını, karakterini, ne demek istediğini çok iyi biliyoruz...

zaten arkadaşlağımız da forumdan öte...

Dostluğunuz her zaman daim olsun..
    Benimkisi latife..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeKU

Benim aracimada o sekilde hirsiz girdi. Sag on cami kirip torpitodan navigasyon cihazimi almislardi.

Ondan sonra cruze icin darbe sensorlu alarm arastirdim fakat sonuc olumsuz. Cruze'lara disaridan alarm takilamiyor

Geçmiş olsun..
    Ama eğer dediğiniz gibiyse bu durum çok sıkıntılı..
    Hafta başı şerefsizin teki sol yan aynaya geçerken bilinçli olarak resmen kalçasıyla vurmuş ve iç ayna komple yuvasından çıkmış..Kablolar tutuyordu aynayı..
    Sabah olup işe gitmek için çıktığımda farkettim yerine oturttum gerçi ama darbe sensörlü alarm olsaydı en azından kafayı uzatır bakardık..
    Bu şekilde kalacaksa ve eğer başka alarm sistemleri uymuyorsa alarmın çalması için kapıların açılmasını beklemek lazım..
    Öyle bi durumda da sen cebinden sigaranı çıkartıp yakana kadar adam kapıyı açıp, alarmı devre dışı bırakıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: IORI

quote:

Orijinalden alıntı: pesimisstt

arkadaşlar 30.000 km bakımı yaptıran yok mu? bilgi verebilecek

Ben Opis'te 485 tl ödedim

edremit tınazda 30000 bakımına 288 tl ödedim. ama kesinlikle tınazı tavsiye etmiyorum. 30000 onları son görüşüm olur umarım.
  • Siz Cruze sahipleri bu arabaya nasil benzin yetistiriyorsunuz?

Masallah Porsche gibi yakit tuketimi var aracin.
    970 KM uzun yol yaptik Klima yolun yarisindan fazlasinda acikti ortalama 100 km hiz ile 380 TL'lik yakit tuketti.

Yuksek hizlardada hic guven veren bir arac degil, direksiyon sertlesmiyor. Frenlere iyice basmak gerekiyor ortalara kadar basinca anca freni algiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cloud Nine

Siz Cruze sahipleri bu arabaya nasil benzin yetistiriyorsunuz?

970 KM uzun yol yaptik Klima yolun yarisindan fazlasinda acikti ortalama 100 km hiz ile 380 TL'lik yakit tuketti.

Yuksek hizlardada hic guven veren bir arac degil, direksiyon sertlesmiyor. Frenlere iyice basmak gerekiyor ortalara kadar basinca anca freni algiliyor.

Hepimizin benzin istasyonu var..O yüzden problem değil benzin..
    Kadran kapattığımızda durmak gerekirse A.S.D. sistemi kullanıyoruz..
    Yoksa senin mazda3`ünde yokmu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bbasci06 -- 9 Ağustos 2011; 23:10:13 >
  • Bende Mazda 3 hiç yok Mazda 3'e sahipte olmadım.

Benzin istasyonunuz varda Cruze neden o zaman?
    Git daha kaliteli araçlara bin.
  • quote:

Bende Mazda 3 hiç yok Mazda 3'e sahipte olmadım.

Benzin istasyonunuz varda Cruze neden o zaman?
    Git daha kaliteli araçlara bin.

yok i30 vardı...1.6 122 hp Prime var manuel.
  • Mazda var sandım kusura bakma..
    Evet benzin istsayonumuz var hepimizin ve anca cruze kadar berbat, kalitesiz, yüksek hızlarda direksiyona hakim olamadığın, frenlerinin zaman zaman tutmamazlık yaptığı ve son derece donanımsız bir araç olmasında hatta çok fazla dikkat çekmemek için tercih ediyoruz..
    Sana bi şey söyleyim mi?Ama aramızda kalsın..:Biz cruze`u aslında hiç istemeden kullanıyoruz..
  • quote:

Siz Cruze sahipleri bu arabaya nasil benzin yetistiriyorsunuz?

Biz Cruze mecburiyetten biniyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IORI -- 9 Ağustos 2011; 23:45:47 >
  • Bir dokun bin ah işit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cloud Nine -- 9 Ağustos 2011; 23:51:20 >
  • Bizler BAKÜ-CEYHAN BORU HATTININ GECTİĞİ yerde gercekte pamuk ekip bicen ve gecimini çiftcilikten saglayan adana ceyhanın köylüleriyiz Petrol boru hattı bizim orda biraz daraldığından yüksek basınc nedeniyle arada bir patlayıp göğe metrelerce petrol fışkırıyor bizde fırsat bu fırsat deyip elimize kovaları bidonları alıp cruze'ların deposunu sabah aksam fulleyip nasıl olsa benzin beles diye frene hic basmadan basıyoruz geziyoruz BIZIM ORALARA YOLUN DÜSERSE HER ZAMAN BEKLERIZ
  • Şehiriçi KM'de 45 Kuruşluk tüketimle size mutlu huzurlu yolculuklar.
  • quote:

Şehiriçi KM'de 45 Kuruşluk tüketimle size mutlu huzurlu yolculuklar.

arkadaşım burayada aynı şeyleri yazmışsın...http://forum.donanimhaber.com/m_51489399/mpage_2/f_/key_//tm.htm#51523849
    hiç de gerçekçi değil. aynı sayfada "sakin kullanımla cruze ile 8.0lt yakan arkadaşım var" diyen üye var....

911 carreraS Yakıt tüketimi Şehir içi 15.9lt, Şehir dışı 7.4lt / hemde 385bg-1500kg

cruze;
    Şehiriçi 8,8 lt/100km
    Şehirdışı 5,1 lt/100km
    Ortalama 6,5 lt/100km

sizin hyundai i30;
    Şehiriçi 7.6 lt/100km
    Şehirdışı 5,2 lt/100km
    Ortalama 6,1 lt/100km - hadi gerçek değerler +1lt olsun...

buda üye şehirdışı yorumu...
    quote:

dün 32 derece sıcaklık altında klima 19 dercede sabit, Ankara -Eskişehir - Ankara:
    500 km yol ,
    74 km ortalama hız . (sarfiyatı düşünmeden ama hız limitlerini fazla geçmeden sürüş)

6lt/100 km ortlama tüketim.
    (üretici test verisi :5,1lt)
    cruze ls -plus manuel 2010 -16 000 km de

bu linkte de üye yakıt değerleri var. sayfa sonuna doğru tarafımdan yapılmış toplu alıntılar var.
    http://forum.donanimhaber.com/m_31698518/mpage_6/tm.htm
    hepsi gerçek kişiler, gerçek üyeler. hepside cruze kullanıcısı....
    sende buraya uğrayan ve tüm üyeleri yalancılıkla suçlayan arkadaşlardan değilsindir!... umarım....

yaş 25...heyecanlıyız ama birazcık araştırmadan yorum yapmayalım....
    hangi c sınıfı atmosferik araç 8-10lt yakmıyor ki!...malesef bu gün b sınıfı pekçok araç 7-8ltden aşağıya düşmüyor!....

i30 benzinli ş.dışı 8.4lt yakınca oluyor...cruze 100km ort. hızla allah ne verdiyse basınca 9lt olmuyor...porsche kadar yakıyor...İLGİNÇ...
    eee o zaman ona da benzinlik lazım...tüm benzincilerde yakıt fiyatı aynı....
    bakın hyundai i30 yakıt değerleri sitesinde buldum;
    quote:

i30İzmit-Kuşadası : 6.7 lt (mola dahil 7.5 saat civarı sürdü)
    Kuşadası-İzmit : 8.4 lt (mola dahil 6 saat 15 dakikada eve geldim)
  • 
Sayfa: önceki 11021103110411051106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.