Şimdi Ara

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★ (1103. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45.111
Cevap
162
Favori
3.530.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11011102110311041105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: littlequrba

quote:

Orijinalden alıntı: bbasci06

Paspas seti..
    Bir çok bayii ücretli satıyor..Hemde 84 TL
    Ayrıca ışıklı kapı eşikleri gece çok hoş görünüyor pişman olmazsın..Tabi alabilirsen..

camlar için film olayına ne diosun peki?

quote:

Orijinalden alıntı: paanther

quote:

Orijinalden alıntı: beyazprens32
    teşekkür ederim;) Birde cam filmi düşünüyorum ama 2 numamı yoksa 3 mü yaptırsam veya nerde yaptırsam kararsız kaldım??

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★
    ★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★
    NAZAR DEĞMESİN...

polyester gri benim aracım, adını bilmediğim 1 numara film var.
    kurşun gri unsal07 nin aracı, ondada 3M en açık numara film var. ama bana en açık değilde 2 numara gibi geliyor.

sanırım, 3M 300-400 tl arasında birşey tutar. ünsal geçen yıl indirimli 200TL ye yaptırmıştı.
    bende 200TL ye yaptırmıştım film+işçilik olarak bir sıkıntım yok, sadece 1 yerine 2 numara yaptırsamıydım!... dediğim zamanlar oldu.

oğuz arkadaşımızın açtığı "aksesuar makyaj modifiye" konusuna bir göz atın isterseniz.
    http://forum.donanimhaber.com/m_45712445/mpage_1/key_/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozdemir86

selam arkadaşlar. ben de bugün yaptığım test sürüşünden sonra 2011 cruze LS sedan siparişi vermiş bulunmaktayım. cruze forumunu ilk mesajından bugüne kelime kelime takip ediyorum diyebilirim. daha önceleri 2006 vectra elegance'da karar kılmıştım ancak bir iki aksilik yaşadım alamadım. daha sonra bütçeyi biraz artırınca ilk çıktığı günden beri aklımı çelen cruze'u almaya karar verdim.

inşallah en geç bu ayın 20-25i arası teslim alacağım. test sürüşü içinse bir iki kelime etmek isterim. aracın içi gerçekten çok konforlu ve güven hissini fazlasıyla veriyor. Ben bir arabanın koltuğuna oturduğumda ilk dikkat ettiğim konuların başında bu güven hissi gelir. Onun dışında ön konsol ve göstergeleri zaten söylemeye gerek yok oldukça şık görünüyor. Klimanın soğutmasını beğendim, ve kullanım boyunca yol ve motor sesini test ettiğim süre haricinde en son seviyede kaldı ve buna rağmen aracın performansını gerçekten başarılı buldum. Gaza dokunduğunuz ilk saniye hariç aracın hızlanması oldukça iyiydi. tabi ki beklentiye ve daha önce kullanılmış araçların performansına göre bu yorum değişir ancak yüksek ivme merakım olmadığından bana oldukça yeterli geldi. motor kasayı kaldırıyor hem de çok rahat arkadaşlar.

onun dışında benim en takıntılı olduğum yol ve motor sesi konusunda da araç oldukça başarılı. kronik baş ağrısı problemi yaşayan bir insan olarak en dikkat ettiğim konuların başında ses gelir. o kısa test sürüşü boyunca kafam oldukça rahattı ve ne yol ne motor sesi beni rahatsız etmedi. Aracın yalıtımını başarılı buluyorum. Anlık tüketim göstergesini ise hiç açmadım zaten az çok ne yaktığını biliyorum. motoru bir süre benzinde kullanıp iyice açtıktan sonra zaten lpg taktırmayı düşünüyorum. yakıt da benim için problem olmayacak.

arka koltuklara oturdum, diz mesafesi gayet yeterli. 1.76 boyunda olduğum için tavan mesafesi hakkında yorum yapamam ancak herhalde bir 15 cm daha mesafe vardı. problem olacağını sanmıyorum. 4 kişilik bir aile olarak bagaj hacmi de bana yeter de artar bile dedirtti. almayı düşünen arkadaşlar mutlaka test sürüşü yapsın. çoğu arkadaşın dediği gibi bu aracın arkasında jetta yazsaydı 60000lerde gezinirdi satış fiyatı. ben ödeyeceğim paranın karşılığını fazlasıyla alacağıma inanıyorum.

o zaman hayırlısı olsun....
  • quote:

Hocam bu işin şansla falan bir alakası yok..
    Bu işi bilinçli yapacaksan, adam gibi inceleyip sık dokuyacaksın..
    Öyle yazımı, turamı der gibi araba alınmaz..
    Özelliklerine bakıp sınıfındaki diğer araçlarla mukayese edeceksin..
    Fiyatına bakıp sınıfındaki diğer araçlarla mukayese edeceksin..
    Sağlamlığına bakıp sınıfındaki diğer araçlarla mukayese edeceksin..
    Tüketim değerlerine bakıp sınıfındaki diğer araçlarla mukayese edeceksin..
    Öyle hadi bakalım şansımıza artık deyip araba alınmaz..
    En kötü bu araba sana kaskosu, sigortası cartı curtu 40bin TY mal olacak..
    Demekki paran çok ki araba alma işini şansa bırakıyorsun..
    Arabadan hoşlanmazsan "hııım..bak hanım ne kadar şanssısız görüyormusun.." mu diyeceksin..
    Yada arabayı çok beğendin "bak gördün mü hanım nekadar şanslıyız..arabanın maşallahı var.." mı diyeceksin?

İnternette satılan araçların hemen hemen % 95`i banka kredisi ile alınan araçlardır..
    Çünkü Chevrolet 100`. yıl nedeniyle peşinatsız ve araç değerinin tamamına kredi imkanı sundu 1-1,5 sene boyunca..
    Durum böyle iken elinde cash parası olanda kredi kullandı olmayanda..
    Krediler en kötü şartlarla 36-48 ay vadelidir büyük bir ihtimalle..
    2010 model için kredi kullanmış birisi aracı 35bine aldığını düşünecek olursak aylık en az 800-900 TL taksidi tutar..
    Böyle bir kredi tutarını ödemekten sıkılmış olan kişilerin büyük bir çoğunluğu satmakta..
    kalan kısmıda gerçekten ihtiyacı hasıl olmasından dolayı satmaktadır..
    Elbetteki memnun olanda var aracı aldığına pişman olanda..
    Ancak bu pişmanlık aracın kalitesizliğinden veya sorunlarında değil yakıt tüketimindendir..
    Araba şehir içi km.`de 0,40-0,42 KRŞ benzin tüketimi vardır ki büyük bir kesim çok yaktığını söyler ve şikayet eder..
    Onun dışında da arabanın hantal olması ve motorunun çekmeyişinden şikayetçidirler..
    Arabadan memnun olanlar zaten bütün bunları aşmış kişilerdir..
    Çünkü bu arabadan ne beklediğini bilen insanlar bu arabadan memnun kalırlar..
    Diğerleri çamur atar, kötüler yada hiç cruze sahibi olmasa bile hatta hyundai era sahipleri bile bu arabayı kendi araçlarının sınıfında sanma cahilliğini bile gösteren kesimlerdir..Veya dizel C4 ile cruze`u, veya elantra`yı hatta cerato ile aynı kategoride tutarlar ve ilk defa araba sahibi olanlar bile broadway ile aynı kefeye koyarlar..Ne kadar yazık..
    Öncelikle araçtan ne beklediğiniz önemli..
    İstediğiniz kriterler doğrultusunda yapacağınız araştırma sizin için en doğru araca ulaşmanızda yardımcı olacaktır...
    Ama lütfen bunu yaparkan seçiminizi, tercihinizi ve yatırımınızı ŞANS`a bırakmayın..
    Sağlıcakla..

dostum farkındaysan biz arabayı şansa bırakalım demedik yanında alacağımız yan ürünleri konusunda neyi koparırsak hadi hayırlısı dedik. yazıyı ii okummamışsın sanırım. yinede tavsiyelerin için teşekkürler...
  • arkadaşlar ADANA'dan hepinize merhaba.bende forumunuzu baştan beri olmasa da epeydir okuyorum.cruze'ı çok beğeniyorum,düşünüyorum.yeni alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun diyorum.darısı bana umarım.
  • selam bbasci06 .. telefeks mi prins mi peki, bende yakında taktırıcam karar aşamasındayım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pesimisstt

selam bbasci06 .. telefeks mi prins mi peki, bende yakında taktırıcam karar aşamasındayım ?

Bana kalırsa teleflex..
    Prins`in sisteminde bile parça (ek)hortumla manifolda giriş yapılarak yanma odasına yakıt gönderiliyor..
    Teleflex`te LPG enjektörleri, benzin enjektörlerine en yakın yere yani manifold üzerine gömülüyor.Bu sayede yakıt, direkt olarak arada ek parça olmadan iletilmiş oluyor..
    Detaylarını ve sistemin çalışma prensiplerini web sayfasından da görebilirsiniz..
    Araca kazandırdığı en önemli özellik; Motor Arıza İkaz Lambası`nın yanmaması..Tekrar tekrar ayar gerektirmeyişi..Ve performans kaybı yaşatmaması..
    Elbette ki son karar sizin..Bütün markaları araştırın, garanti şartları nelerdir sorun, sistemleri nasıl çalışıyor bakın..
    Ondan sonra kararınızı vermiş olursunuz.
    Sağlıcakla..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozdemir86

selam arkadaşlar. ben de bugün yaptığım test sürüşünden sonra 2011 cruze LS sedan siparişi vermiş bulunmaktayım. cruze forumunu ilk mesajından bugüne kelime kelime takip ediyorum diyebilirim. daha önceleri 2006 vectra elegance'da karar kılmıştım ancak bir iki aksilik yaşadım alamadım. daha sonra bütçeyi biraz artırınca ilk çıktığı günden beri aklımı çelen cruze'u almaya karar verdim.

inşallah en geç bu ayın 20-25i arası teslim alacağım. test sürüşü içinse bir iki kelime etmek isterim. aracın içi gerçekten çok konforlu ve güven hissini fazlasıyla veriyor. Ben bir arabanın koltuğuna oturduğumda ilk dikkat ettiğim konuların başında bu güven hissi gelir. Onun dışında ön konsol ve göstergeleri zaten söylemeye gerek yok oldukça şık görünüyor. Klimanın soğutmasını beğendim, ve kullanım boyunca yol ve motor sesini test ettiğim süre haricinde en son seviyede kaldı ve buna rağmen aracın performansını gerçekten başarılı buldum. Gaza dokunduğunuz ilk saniye hariç aracın hızlanması oldukça iyiydi. tabi ki beklentiye ve daha önce kullanılmış araçların performansına göre bu yorum değişir ancak yüksek ivme merakım olmadığından bana oldukça yeterli geldi. motor kasayı kaldırıyor hem de çok rahat arkadaşlar.

onun dışında benim en takıntılı olduğum yol ve motor sesi konusunda da araç oldukça başarılı. kronik baş ağrısı problemi yaşayan bir insan olarak en dikkat ettiğim konuların başında ses gelir. o kısa test sürüşü boyunca kafam oldukça rahattı ve ne yol ne motor sesi beni rahatsız etmedi. Aracın yalıtımını başarılı buluyorum. Anlık tüketim göstergesini ise hiç açmadım zaten az çok ne yaktığını biliyorum. motoru bir süre benzinde kullanıp iyice açtıktan sonra zaten lpg taktırmayı düşünüyorum. yakıt da benim için problem olmayacak.

arka koltuklara oturdum, diz mesafesi gayet yeterli. 1.76 boyunda olduğum için tavan mesafesi hakkında yorum yapamam ancak herhalde bir 15 cm daha mesafe vardı. problem olacağını sanmıyorum. 4 kişilik bir aile olarak bagaj hacmi de bana yeter de artar bile dedirtti. almayı düşünen arkadaşlar mutlaka test sürüşü yapsın. çoğu arkadaşın dediği gibi bu aracın arkasında jetta yazsaydı 60000lerde gezinirdi satış fiyatı. ben ödeyeceğim paranın karşılığını fazlasıyla alacağıma inanıyorum.

Şimdiden hayırlı olsun. Yazdığınız ilk izlenimler de umarım almayı düşünen arkadaşlara ışık tutar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: littlequrba

quote:

Hocam bu işin şansla falan bir alakası yok..
    Bu işi bilinçli yapacaksan, adam gibi inceleyip sık dokuyacaksın..
    Öyle yazımı, turamı der gibi araba alınmaz..
    Özelliklerine bakıp sınıfındaki diğer araçlarla mukayese edeceksin..
    Fiyatına bakıp sınıfındaki diğer araçlarla mukayese edeceksin..
    Sağlamlığına bakıp sınıfındaki diğer araçlarla mukayese edeceksin..
    Tüketim değerlerine bakıp sınıfındaki diğer araçlarla mukayese edeceksin..
    Öyle hadi bakalım şansımıza artık deyip araba alınmaz..
    En kötü bu araba sana kaskosu, sigortası cartı curtu 40bin TY mal olacak..
    Demekki paran çok ki araba alma işini şansa bırakıyorsun..
    Arabadan hoşlanmazsan "hııım..bak hanım ne kadar şanssısız görüyormusun.." mu diyeceksin..
    Yada arabayı çok beğendin "bak gördün mü hanım nekadar şanslıyız..arabanın maşallahı var.." mı diyeceksin?

İnternette satılan araçların hemen hemen % 95`i banka kredisi ile alınan araçlardır..
    Çünkü Chevrolet 100`. yıl nedeniyle peşinatsız ve araç değerinin tamamına kredi imkanı sundu 1-1,5 sene boyunca..
    Durum böyle iken elinde cash parası olanda kredi kullandı olmayanda..
    Krediler en kötü şartlarla 36-48 ay vadelidir büyük bir ihtimalle..
    2010 model için kredi kullanmış birisi aracı 35bine aldığını düşünecek olursak aylık en az 800-900 TL taksidi tutar..
    Böyle bir kredi tutarını ödemekten sıkılmış olan kişilerin büyük bir çoğunluğu satmakta..
    kalan kısmıda gerçekten ihtiyacı hasıl olmasından dolayı satmaktadır..
    Elbetteki memnun olanda var aracı aldığına pişman olanda..
    Ancak bu pişmanlık aracın kalitesizliğinden veya sorunlarında değil yakıt tüketimindendir..
    Araba şehir içi km.`de 0,40-0,42 KRŞ benzin tüketimi vardır ki büyük bir kesim çok yaktığını söyler ve şikayet eder..
    Onun dışında da arabanın hantal olması ve motorunun çekmeyişinden şikayetçidirler..
    Arabadan memnun olanlar zaten bütün bunları aşmış kişilerdir..
    Çünkü bu arabadan ne beklediğini bilen insanlar bu arabadan memnun kalırlar..
    Diğerleri çamur atar, kötüler yada hiç cruze sahibi olmasa bile hatta hyundai era sahipleri bile bu arabayı kendi araçlarının sınıfında sanma cahilliğini bile gösteren kesimlerdir..Veya dizel C4 ile cruze`u, veya elantra`yı hatta cerato ile aynı kategoride tutarlar ve ilk defa araba sahibi olanlar bile broadway ile aynı kefeye koyarlar..Ne kadar yazık..
    Öncelikle araçtan ne beklediğiniz önemli..
    İstediğiniz kriterler doğrultusunda yapacağınız araştırma sizin için en doğru araca ulaşmanızda yardımcı olacaktır...
    Ama lütfen bunu yaparkan seçiminizi, tercihinizi ve yatırımınızı ŞANS`a bırakmayın..
    Sağlıcakla..

dostum farkındaysan biz arabayı şansa bırakalım demedik yanında alacağımız yan ürünleri konusunda neyi koparırsak hadi hayırlısı dedik. yazıyı ii okummamışsın sanırım. yinede tavsiyelerin için teşekkürler...

Evet, sanırım bbasci06 arkadaşımız yanlış anladı şans konusunu. Ama yazdıkları genel anlamda doğru. Sizin için geçerli olmasa bile bu şekilde, araştırmadan etmeden, işi şansa bırakarak araç alanlar var. Ben de zamanında ilk aracıı o şekilde almıştım maalesef. Yaş genç olunca ve tecrübe de olmayınca gerçekten şansa bırakmıştım ilk araç alımını.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: beyazprens32
    teşekkür ederim;) Birde cam filmi düşünüyorum ama 2 numamı yoksa 3 mü yaptırsam veya nerde yaptırsam kararsız kaldım??

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★
    ★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★
    NAZAR DEĞMESİN...

polyester gri benim aracım, adını bilmediğim 1 numara film var.
    kurşun gri unsal07 nin aracı, ondada 3M en açık numara film var. ama bana en açık değilde 2 numara gibi geliyor.

sanırım, 3M 300-400 tl arasında birşey tutar. ünsal geçen yıl indirimli 200TL ye yaptırmıştı.
    bende 200TL ye yaptırmıştım film+işçilik olarak bir sıkıntım yok, sadece 1 yerine 2 numara yaptırsamıydım!... dediğim zamanlar oldu.

oğuz arkadaşımızın açtığı "aksesuar makyaj modifiye" konusuna bir göz atın isterseniz.
    http://forum.donanimhaber.com/m_45712445/mpage_1/key_/tm.htm

Evet, geçen sene 200 TL'ye yaptırmıştım 3M cam filmlerini (tanıdık indirimi ile). Bana söylenen, uyguladıkları renk tonunun en açık ton olduğu yönündeydi. Ama gerçekten de öyle mi, daha açığı var mı bilmiyorum. 100 TL'ye de 3M motor kaput koruması yaptırmıştım yine aynı yerde (Antalya). 3M cam filmlerini kesinlikle tavsiye ediyorum. Özellikle Antalya gibi bir yerde arabanın içini serin tutmaya da yarıyor. Duyduğum kadarıyla UV ışınlarını da filtreliyormuş, ama gerçeklik payı var mı bilmiyorum. Orijinal 3M cam filmlerinin üzerinde aralıklarla 3M logosu bulunuyor. Ona dikkat edin, 3M diye daha ucuz bir film kakalamasınlar. Bir de 3M filmlerde içeriden dışarısını (gece dahi) rahat görüyorsunuz, bu da hem sürüş güvenliği açısından çok önemli, hem de iç mekan karanlıktan boğulmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unsal07 -- 9 Ağustos 2011; 13:11:23 >
  • Site içerisinde aramama rağmen sağlıklı herhangi bir bilgiye ulaşamadım..
    Az önce Cenmax Oto Alarm Sistemleri ile görüştüm..
    4 cam için cam kaldırma modülü ile kumandasız alarm için fiyat aldım..Aracın orjinal anahtarına kopyalıyorlarmış..
    Montaj dahil 350 TL fiyat verdiler..
    Çok ilginçtirki aracım PLUS paket olmasına rağmen motor bölümünde bakmadığım, elimi sokamadağım yeri kalmamıştır..
    Ve alarm ile ilgili herhangi bir kanıt bulunamamıştır.
    Zaten kapatıp açarkende sesi soluğu çıkmıyor..
    Bildiğim kadarıyla LS ve PLUS paketlerde alarm standart olarak sunuluyor..
    Ya benim gözüm kör, yada aracımda alarm yok..Ama standartki kaskoda alarm indirimi yapılmış..
    Bu durum kafamı karıştırdı açıkcası...
    Arabada alarm var ama ben bulamıyorsam demekki sorun bende
    Ama alarm yok ve kasko şirketi var olduğunu sanıp, herhangi bir olay meydana geldiğinde aracınızdaki alarm devre dışı veya sökülmüş gibilerinden çamura yatarsa ozaman sakata geliriz..
    Alarmın standart olması lazım..Yoksa yada ben göremiyorsam bunun sesini nasıl açarız yada devreye sokarız aracın ayarlarında..Ki orada da açıklayıcı yada yönlendirici bir menü yok..
    Fikri olan varmı?
  • Alarm standart, yalnız öyle harekete falan duyarlı değil. Kapı, bagaj kapağı ve motor kaputunun açılmasında devreye girer. Dandik de bir sesi var. Kumandanın kapama düğmesine bastıktan 15-20 saniye sonra devreye girer. Düğmeye 2 kere üst üste bastığında hemen devreye girer. Kumandanın kapama düğmesine iki kere bas, sonra aracın kapısını anahtar ile aç. Alarmın sesini o şekilde duyarsın.

Ek: Cam kaldırma modülünü fenerlifaruk taktırmıştı. Onun mesajlarında arama yaparsan bulabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unsal07 -- 9 Ağustos 2011; 14:39:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unsal07

Alarm standart, yalnız öyle harekete falan duyarlı değil. Kapı, bagaj kapağı ve motor kaputunun açılmasında devreye girer. Dandik de bir sesi var. Kumandanın kapama düğmesine bastıktan 15-20 saniye sonra devreye girer. Düğmeye 2 kere üst üste bastığında hemen devreye girer. Kumandanın kapama düğmesine iki kere bas, sonra aracın kapısını anahtar ile aç. Alarmın sesini o şekilde duyarsın.

Ek: Cam kaldırma modülünü fenerlifaruk taktırmıştı. Onun mesajlarında arama yaparsan bulabilirsin.

Eyvallah saol..
    Hele bi otoparka gideyimde canavarın sesi nasılmış bi duyalım..
    Ayrıca cam kaldırma modülü için fenelifaruğun yazdıklarını okumuştum..
    Modacar firmasının 4 cam için kaldırma modülü 26 TL` ye satılıyor hepsiburada.com`da..
    Ama işte işçiliği çok.4 kapı içi komple sökülüp bağlantıları yapılacak falan uzun iş aslında gözümde büyüyor..
    Ama olsada çokda yakışıklı olur bea..
  • Unsal07..
    Haklısın çok berbat bir sesi varmış
    O kadar da bakmıştım neden göremedim ki..
    Ses sol önden geliyordu..
    Sanırım Akü altına monte edilmiş herhalde..Bilemedim..

Ozaman tek eksik cam kaldırma modülü..
    Araştırıp taktırınca görüşleri bildiririm..
    Tekrar teşekkürler Ünsal..
    Sağlıcakla..
  • bildiğim bi yerden soru gelmiş onuda ünsal07 benden önce cevaplamış, ilk defa forma soru değilde paylaşım yapma şansım gitti :) telefeks işini ben bir araştırayım bu arada.. az çok bilgim vardı da derinlemesine bi girişeyim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: pesimisstt

bildiğim bi yerden soru gelmiş onuda ünsal07 benden önce cevaplamış, ilk defa forma soru değilde paylaşım yapma şansım gitti :) telefeks işini ben bir araştırayım bu arada.. az çok bilgim vardı da derinlemesine bi girişeyim..

Tunalı motorlu araşların web sayfasına bak..
    Sistemin nasıl çalıştığını anlatan video`yu da seyret..
    Sonra diğer markaların montaj resimlerine bak..
    Arada dağlar kadar fark olduğunu göreceksin..
  • quote:

Evet, geçen sene 200 TL'ye yaptırmıştım 3M cam filmlerini (tanıdık indirimi ile). Bana söylenen, uyguladıkları renk tonunun en açık ton olduğu yönündeydi. Ama gerçekten de öyle mi, daha açığı var mı bilmiyorum. 100 TL'ye de 3M motor kaput koruması yaptırmıştım yine aynı yerde (Antalya). 3M cam filmlerini kesinlikle tavsiye ediyorum. Özellikle Antalya gibi bir yerde arabanın içini serin tutmaya da yarıyor. Duyduğum kadarıyla UV ışınlarını da filtreliyormuş, ama gerçeklik payı var mı bilmiyorum. Orijinal 3M cam filmlerinin üzerinde aralıklarla 3M logosu bulunuyor. Ona dikkat edin, 3M diye daha ucuz bir film kakalamasınlar. Bir de 3M filmlerde içeriden dışarısını (gece dahi) rahat görüyorsunuz, bu da hem sürüş güvenliği açısından çok önemli, hem de iç mekan karanlıktan boğulmuyor.

arabadaki filmleri söküp, hemen 3M taktırasım geldi!...

alarm sesi "gıcık mıcık" var yaa ben ona bakarım...
    çoğu 50-60.000TL lik arabada adı bile geçmiyor.

kapı zili melodisi taktırsak olurmu?... (cikcikcikicikcikcik)
  • @bbasci06
    Rica ederim.

@pesimisstt
    Kusura bakma, bir dahakine artık.

@paanther
    Taktıralım sana da aynı yerden.
  • quote:

@paanther
    Taktıralım sana da aynı yerden.

İş sakat yere gidiyor..karışmam valla
  • quote:

alarm sesi "gıcık mıcık" var yaa ben ona bakarım...
    çoğu 50-60.000TL lik arabada adı bile geçmiyor.

kapı zili melodisi taktırsak olurmu?... (cikcikcikicikcikcik)

Aynen öyle..
  • ünsal bana istediğini söyleyebilir, ona serbest...(adamın içinde kötülük yok ki...)
    ikimizde artık birbirimizin içini, dışını, karakterini, ne demek istediğini çok iyi biliyoruz...

zaten arkadaşlağımız da forumdan öte...
  • 
Sayfa: önceki 11011102110311041105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.