Şimdi Ara

&& CHEVROLET AVEO FAN CLUB && (50. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.124
Cevap
23
Favori
220.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar lastiğe hava kaç basıyorsunuz?
  • sarpcore kullanıcısına yanıt
    Torpido kapağını açın kapağın iç yüzünde yazar veya yeni kasaysa şoför kapısını açınca direkte yazar.sizin classic Aveo idi sanırım torpido kapağında yazar.ben orda 30 yazdığı için 30 basıyorum eğer araçta yük varsa 33 basıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gkhn2355 kullanıcısına yanıt
    eyvallah bende 30 basıyorum ama uzun yola çıkıcam ay sonunda emin olmak için sordum.
  • sarpcore kullanıcısına yanıt
    Uzun yol için araç yüklüyse 33 ideal yoksa araç biraz fazla yakiyor

• Geçen perşembe aracımı sattım. 2008 aveo 1.4 se. İlk arabam olduğu için baya bi hor kullandım kardeşimle birlikte durduk yere arabayı 21 bine sattım ama iyi mi sattım bilmiyorum. Aldığımda 38 bindeyken tan 2 sene bindik 82 binde sattık. Aracın önden ufak bi çarpması oldu boyalar döküldü kaput hafif kalkık vaziyette ve ufak sürtmelerden dolayı epey çizik oldu araç 20 bin dese tamam demeyi düşünürken galerici 21 dedi fazla zorlamadım bende.

• Arkadaslar 2011 aveo classic 1.4 ls abs var bizde. Bunun teknik ozelliklerini gosteren bi pdf bulamadim. Elinde olan paylasabilir mi emre9110@hotmail.com

• quote:

Orijinalden alıntı: gkhn2355

O fiyata sedan 2007-2008 temizini ancak bulursunuz.hb olarak 2008-2011 arası olanlar.yani classic Aveo olarak geçen kasa bulunur.yeni Aveo imkansız

Bende otomatik sedan bakıyorum, ve 27-28bin verebilirim. Öğrenmek istediğim şey 3bin daha koy 2010 al mı dersiniz yoksa 27bin e temiz 2008 bulunurmu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmpaktör İ kullanıcısına yanıt
    Eğer araç 2008 sonu üretilmiş ve ecotec motoru varsa 2010 ile arasında fark olmayacaktır.yinede size kalmış ama üste 2-3 bin lira daha ekleyerek daha temiz bi araç bulabilirsiniz

• quote:

Eğer araç 2008 sonu üretilmiş ve ecotec motoru varsa 2010 ile arasında fark olmayacaktır.yinede size kalmış ama üste 2-3 bin lira daha ekleyerek daha temiz bi araç bulabilirsiniz

Değerlendirme ve cevabınız için teşekkür ederim, 2006 Albea 1.2 16v otomatik ile 2008 Aveo otomatik kıyaslaması yapsak sizin değerlendirmeniz nasıl olurdu, Albea 24-25bin civarında Aveo ise 27-28bin civarında

Eğer paranız var ve birkaç sene aile otomobili olarak kullanılacaksa Aveo . çünkü daha konforlu daha iyi yol tutuyor görsel olarakda daha iyi.ama birkaç ay kullanıp satayım derseniz albea

• quote:

Eğer paranız var ve birkaç sene aile otomobili olarak kullanılacaksa Aveo . çünkü daha konforlu daha iyi yol tutuyor görsel olarakda daha iyi.ama birkaç ay kullanıp satayım derseniz albea

Hızlı cevabınız için cok teşekkür ediyorum, Albea da 6ileri cvt Subaru şanzıman var Aveo da ise 4ileri, sizin cevabınızdan önce biraz forum sitelerinde gezdim her iki aracıda değerlendiren bir hayli kullanıcı var, planım alıp uzun süre kullanmak olacak yanlız yakıt yedek parça ve muhtemel şanzıman sorunlarını şimdiden araştırıyorum, siz 2ye indirilmiş seçenekte neyi niye tercih edersiniz

• Arkadaşlar bu Aveo'ların 2006 ve 2008 modelleri nasıldır, düşük km olanları alınır mı? Ayrıca kasa olarak baya benzeyen Kalos da var eşdeğerlerde, tabii bi farklılıkları var mıdır bilmiyorum. Genelde bana denk gelen 1.2 S VE 1.2 SE motorlar. 20-21bin lira bütçe ile aileye ek bir araba olarak alınacak, şehir içi kullanılacak belki yılda 3-4 kez uzun yol yapar. Şehir Antalya. Üst kattaki komşum Opel-Chevrolet yetkili servisi. Tabii ki ona da soracağım fakat ondan önce sizden bir yorum almak istedim. Aile arabası olacak derken çocuk yok, anne baba ve ben. Genelde 2 kişi binecek yani arabay, mala 3. Arabadan çok da anlayan biri değilimdir sadece kullanmayı bilirim. Yardımcı olursanız çok iyi olur. Yorumlarınız benim için değerli.

Chevrolet otomatik şanzımanlar genel olarak sorunsuz,ben şimdiye kadar neredeyse şikayet duymadım diyebilirim.

Yakıt konusunda benzinde 9-11 litre arası şehir içi yakar.yedek parça tedariği ve fiyatları konusunda sorun yok.zaten Opel Chevrolet özel servisleri var çoğu ilde .extrem parçalar haricinde tedarik sorunu olacağını sanmam.

Eğer uzun süre kullanılacaksa Aveo alinmali

• quote:

Orijinalden alıntı: İmpaktör

quote:

Hızlı cevabınız için cok teşekkür ediyorum, Albea da 6ileri cvt Subaru şanzıman var Aveo da ise 4ileri, sizin cevabınızdan önce biraz forum sitelerinde gezdim her iki aracıda değerlendiren bir hayli kullanıcı var, planım alıp uzun süre kullanmak olacak yanlız yakıt yedek parça ve muhtemel şanzıman sorunlarını şimdiden araştırıyorum, siz 2ye indirilmiş seçenekte neyi niye tercih edersiniz

Aynı araçları kovalıyoruz.

Aveo otomatik şanzımandan ağzı yananlar var.

O yüzden biraz ürküyorum.

Siz ne gibi bilgiler elde ettiniz..

• enginckc kullanıcısına yanıt
    BEnde otomatik Aveo var, şanzımanları genede sorunsuzdur. Sorun olduğu bilgisini kimden aldığınız önemli. Amerikanların en iyi olduğu alanlardan biri olan eski tip 4 ileri tork konvertörlü tam otomatik şanzıman kullanılıyor. Tek eksisi tüketimin fazla olması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginckc

quote:

Orijinalden alıntı: İmpaktör

quote:

Aynı araçları kovalıyoruz.

Aveo otomatik şanzımandan ağzı yananlar var.

O yüzden biraz ürküyorum.

Siz ne gibi bilgiler elde ettiniz..

Dostum benim ilgilendiğim otomatik sedan LPG li 10 yaş civarında araç, arattırdığım zaman en mantıklı bu iki araç geliyor. Bu iki aracı satan kişiler ile telefonda görüştüğümde satma sebepleri arıza veya sorunlardan dolayı değil üst model veya nakit ihtiyacı olduğundan bahsediyorlar, maalesef ki otomatik Albea satıcısı "Aveo şanzımanı sorunlu, 3-5bin e zor toplarsin" diyor, Aveo satıcısı ise "albea motor ufak kalıyor içi biraz dar ve konforu az" diyor Albea şanzımanina birşey söyleyemiyorlar, benim tercihim şimdilik Aveo dan yana. Senin edindiğin bilgiler nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İmpaktör -- 24 Temmuz 2017; 15:07:42 >

• Merhaba;

30-35 bin tl arası bütçem var aveo'yu önerirmisiniz ?
  • TaKo41 kullanıcısına yanıt
    Dostum sadece bu sayfayı okuman yeterli olur ;

https://forum.donanimhaber.com/chevrolet-yeni-aveo-takimi--64298439-79#127914504

• Merhaba. Yarın bir aksilik çıkmazsa 2012 otomatik vites 60000km aveo lt sedan alacağım. Forumu detaylı karıştırmadım daha, 39000 liraya anlaştık. Kaza değişen boya yok. fabrika çıkışlı lpg'li ve ekran taktırılmış orjinal. Fiyat makul sanırım ne dersiniz?
    Mevcut sıkıntısı;
    Silecekten su gelmiyor silecek motoruna baktıracağız, sol ön teker davlumbazı taktirilacak,, direksyonda hafif boşluk var sanırım. Ekspertizdeki arkadaş şanzumanlarda kronik sıkıntı var, hafif vuruntu yapıyor dedi. İnşallah ağız tadıyla kullanırım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yolcuturk

Merhaba. Yarın bir aksilik çıkmazsa 2012 otomatik vites 60000km aveo lt sedan alacağım. Forumu detaylı karıştırmadım daha, 39000 liraya anlaştık. Kaza değişen boya yok. fabrika çıkışlı lpg'li ve ekran taktırılmış orjinal. Fiyat makul sanırım ne dersiniz?
    Mevcut sıkıntısı;
    Silecekten su gelmiyor silecek motoruna baktıracağız, sol ön teker davlumbazı taktirilacak,, direksyonda hafif boşluk var sanırım. Ekspertizdeki arkadaş şanzumanlarda kronik sıkıntı var, hafif vuruntu yapıyor dedi. İnşallah ağız tadıyla kullanırım...

Eski arabam da chevrolet kalostu, otomatik vites, 123bin km'de sattım 23.500 liraya, tavan hariç boyalı, değişensiz idi..Aveoya yükselttik bakalım..sıradaki captiva olur artık

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.