Şimdi Ara

Cevap: Türkiye'nin en iyi forum sitesi? Dürüst cevap verin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
3
Favori
1.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bilgisayarımda bir sıkıntı olduğu zaman önce gugılı açarım sonra sıkıntı ne ise yazarım bir çok site çıkıyor haliyle ve verilen sonuçlar pek tatmin edici olmuyor

Ama mesela Bilgisayarımda bir sorun var yazıyorum sonuna da donanımhaberi ekliyorum hemen istediğim sonuca ulaşıyorum..

Şimdiye kaar ne öğrendiysem bu site sayesinde tabi nize siteler var ama işimi gören yerine göre seviyeli grupları olan ve farklı çeşitli insanların doluştuğu hemen hemen tek yer burası.. DH diyorum..

SDN-aradığımı bulamadığım oldu ve alt yorumlarda ergenlerde var hepsi olmasada

Wardom bazı bilgiler var ama **** gibi görevv görüyor yine ergen kesim yığışmış( yorumlara bakabilirsiniz.)

divxplanet burası haddinden fazla seviyeli ve tartışmak istersen felsefe yapmak istersen bu sitede bu türden çok üye mevcut

tahribat.Hani davetiyeli üyelik falan istiyorlar ya kefil üyelik falan içerikleri görebiliyorsun ama her konuda aramalarda göremedim çok olmamakla birlikte bu sitede..

Son olarak Mayonez.net burda her aradığını bulursun mesela beni gibi dergilere para vermem diyorsanız E-dergiler bu sitede fazlasıyla mevcut..

• Paticik
  • Dh'de ceza sistemi çok iyi işliyor. Tak gömüyorlar 15 günü o yüzden dh en iyisi
  • biomem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tiglat Pileser

biomem
    boşverin en iyisini, biz burdayız sonuçta tabi bizde nasıl konu dışı varsa diğer forumlarda da aynı şekil, ama ben 1-2 forumda beraber takılmayı dogru bulmuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FC5775AB9

Dh'de ceza sistemi çok iyi işliyor. Tak gömüyorlar 15 günü o yüzden dh en iyisi
    Abartısız dh neden dersen:
    -Stabil ve rahat tasarımı-Diğer sitelere giriyosun avatarların altları dolu,her yer de bir banner vs vs.
    -Rep sistemi yok ya da mesajı görebilmek için şunu yapın salaklığı yok
    -Üyelerin belli bir kapasitesi var(konu dışı hariç)-Bir şey sorduğunda direk muhatttabı karşına çıkıyo.
    Gibi bir çok neden var.
    **** forumunuda beğenirdim ama onlarda bozdu bir soru sordunmu cevap için durmadan bekle.
  • Eski paticik ortamı iyiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dura-Ace

Eski paticik ortamı iyiydi.
    sadece futbol bölümünde takılıyorum eski alışkanlıklada arada buraya bakıyorum ne var diye. Konu dışının hiç bi tdı yok artık . eskiden makara dönüyodu çoluk çocuk espirler değilde klas şakalar laf sokmlar oluyordu. şimdi yok nasılım yok bu gün böyle kavga etcem saçma sapan bi muhabbet var artık burda. Ülke çalkanıyo, bakıyım bi muhabbet var mı forumda bunla ilgili sanki farklı bi ülke forumundayım arkadaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reçel_yapan_arı

sadece futbol bölümünde takılıyorum eski alışkanlıklada arada buraya bakıyorum ne var diye. Konu dışının hiç bi tdı yok artık . eskiden makara dönüyodu çoluk çocuk espirler değilde klas şakalar laf sokmlar oluyordu. şimdi yok nasılım yok bu gün böyle kavga etcem saçma sapan bi muhabbet var artık burda. Ülke çalkanıyo, bakıyım bi muhabbet var mı forumda bunla ilgili sanki farklı bi ülke forumundayım arkadaş.

Alıntıları Göster
    paticik
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris195

paticik

Alıntıları Göster
    sdn
  • Buranın reklamı çok
  • quote:

Orijinalden alıntı: myilmaz89

Buranın reklamı çok
    EN İYİSİNİ BİLMEM DE EN KÖTÜSÜ frm...tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dimox -- 27 Aralık 2013; 9:49:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dimox

EN İYİSİNİ BİLMEM DE EN KÖTÜSÜ frm...tr

Alıntıları Göster
    DH yönetim amatör, kim ne derse desin yöneticiler adil değil. Yönetim amatör ama en azından reklam açısından malum site kadar kötü değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -gg-

DH yönetim amatör, kim ne derse desin yöneticiler adil değil. Yönetim amatör ama en azından reklam açısından malum site kadar kötü değil.

Alıntıları Göster
    Belki ceza alacağım ama çoğu yöneticinin yandaş olduğunu düşünüyorum artık baskı mı var ne var bilemiyorum iktidarı eleştiren her konu anında kapatılıyor.Bunun dışında buradan daha iyi bir forum olduğunu düşünmüyorum olsa zaten burada değil o sitede olurduk.Google arama motoruna sorununuzu yazdığınızda ilk sırada her zaman burası çıkıyor o bile yeterli.

• quote:

Orijinalden alıntı: buzgibilimonata

Belki ceza alacağım ama çoğu yöneticinin yandaş olduğunu düşünüyorum artık baskı mı var ne var bilemiyorum iktidarı eleştiren her konu anında kapatılıyor.Bunun dışında buradan daha iyi bir forum olduğunu düşünmüyorum olsa zaten burada değil o sitede olurduk.Google arama motoruna sorununuzu yazdığınızda ilk sırada her zaman burası çıkıyor o bile yeterli.

Alıntıları Göster
    Şu dırekt 15 gun u cakmasalar mesaj atmak 2 dk olmasa ıyı forum aslında

• quote:

Orijinalden alıntı: dawras

Abartısız dh neden dersen:
    -Stabil ve rahat tasarımı-Diğer sitelere giriyosun avatarların altları dolu,her yer de bir banner vs vs.
    -Rep sistemi yok ya da mesajı görebilmek için şunu yapın salaklığı yok
    -Üyelerin belli bir kapasitesi var(konu dışı hariç)-Bir şey sorduğunda direk muhatttabı karşına çıkıyo.
    Gibi bir çok neden var.
    **** forumunuda beğenirdim ama onlarda bozdu bir soru sordunmu cevap için durmadan bekle.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: _bluescream_

boşverin en iyisini, biz burdayız sonuçta tabi bizde nasıl konu dışı varsa diğer forumlarda da aynı şekil, ama ben 1-2 forumda beraber takılmayı dogru bulmuyorum

Çoklu ilişkilere açık değil adam
  • quote:

Orijinalden alıntı: buzgibilimonata

Siyaset ve Din konuları ile bozuldu Konudışı! Eskiden bir saygı sevgi vardı

ahh ah
  • Bence forum mantığını bu yıllara kadar en iyi yaşatan forum burasıdır. Diğer forumların katı kuralları, mesaj görmek için üye olmak gibi zorla üye yaptırıcı koşulları, para kazanmak için sağa sola koydukları aptal reklamlar çok daha kapsamlı sosyal paylaşım sitelerini(Facebook, Twitter vb.) cazip kılıyor. Ama bu saçmalıkların olmadığı/en az olduğu forum DH'dir, o yüzden burda takılmaktan vazgeçtiğim zaman herhalde hiç bir forumda takılmam.

quote:

Orijinalden alıntı: yussuf89

Buranın reklamı çok

Fôrûmtr'ye uğramamışsın anlaşılan, bi gir oraya sonra burdaki reklamları öp başına koy.
  • quote:

Orijinalden alıntı: göbek deliği pamukçuğu

Bence forum mantığını bu yıllara kadar en iyi yaşatan forum burasıdır. Diğer forumların katı kuralları, mesaj görmek için üye olmak gibi zorla üye yaptırıcı koşulları, para kazanmak için sağa sola koydukları aptal reklamlar çok daha kapsamlı sosyal paylaşım sitelerini(Facebook, Twitter vb.) cazip kılıyor. Ama bu saçmalıkların olmadığı/en az olduğu forum DH'dir, o yüzden burda takılmaktan vazgeçtiğim zaman herhalde hiç bir forumda takılmam.

quote:

Orijinalden alıntı: yussuf89

Buranın reklamı çok

Fôrûmtr'ye uğramamışsın anlaşılan, bi gir oraya sonra burdaki reklamları öp başına koy.

Alıntıları Göster
    dh forum bana göre kısa zamanda yaşadığım sıkıntıya illaki cevap geliyor
    bir iki gün sonra gelen cevap benim için çok önmeli olmuyor o vakte kadar kendim hallediyorum çoğu şeyi ama facebookta güvenli gezinmeyi kapatamama sorununa çözüm bulamamış.tım bu forumda da

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.