Şimdi Ara

Çerez Kapımda Yılbaşı Büyük İndirimi (Tüm Ürünlerde %20 İndirim + DH Üyelerine 250 gr. Türk Kahvesi) (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.057
Cevap
24
Favori
64.336
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sisteminizde kargo takip no yok mu ? ben mi bulamıyorum? cuma günü verdigim sipariş hala ortada yok ...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba sipariş numaram 3533

kahveyi eklemeyi unutmayın lütfen. umarım cumaya kadar elimde olur. hayırlı işler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chaoss

sisteminizde kargo takip no yok mu ? ben mi bulamıyorum? cuma günü verdigim sipariş hala ortada yok ...
    Sipariş numaranızı öğrenebilir miyim?

Bazen havaleyle yapılan ödemeler geç çıkabiliyor, kargo takibi için

Kargonuz gönderildiğinde eposta adresinize bir bilgi epostası da gönderiyoruz, bundan takip için gerekli bilgiler de var.
  • Bi de benimle ilgilenseniz:( 3109 nolu sipariste 250 gr dut kurusu eksik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siparişim elime ulaştı kaju ve fındığı deneme fırsatım oldu gayet güzel kaliteli son derece memnun kaldım kampanyaların devamı olursa alışveriş yapmak isterim

• Sipariş Numarası: 3452
    Kahvemi unutmazsanız sevinirim.
  • Karışık aldım. Tazelik, lezzet ve oran açısından Çok iyi çıktı, teşekkürler.

• nedirso N kullanıcısına yanıt
    Yılbaşından sonra bakarız şimdi aceleye gelmesin bari

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çiğ Kaju alan var mı, nasıl tadı ?

@nedirso
    Bir de ben üye oldum geçenlerde ama üye olurken referansa Donanım Haber yazmadım.
    Henüz siparişte vermedim, nasıl olacak ? tekrar mı üyelik açayım yeni.
  • Cuma günü verdiğim sipariş 1 saat önce elime ulaştı. Kahve hariç hepsinin tadına baktım. Gayet güzel,lezzetli ve taze. Pikan cevizini ilk defa tattım çok hoşuma gitti.Doğal incir gayet güzel.Kabuklu ceviz hem taze hem ince kabuk bunu da beğendim.Atom karışık ve jumbo karışımın da karışım oranları çok iyi.

Eleştirmem gereken şeyler şunlar:

1- Sadece atom karışımın içindeki çiğ kaju iyi değil çok yumuşak geldi. Diğerlerinde sorun yok güzel. Jumbo karışıktaki kavrulmuş kaju gayet güzel onda sorun yok.

2- İnternet sitenize biraz daha önem vererek, sipariş kargoya verildiğinde kargo bilgeleri yazsa ve kargoya verildi şeklinde bilgilendirilse iyi olur.

Bu iki eleştiri dışında söyleyecek bir şey yok. Her şeyden memnum kaldım. Fiyatlar çok uygun olmasa bile bu tazelikte ve lezzette ürünler özenli bir şekilde paketlenerek kilitli ambalajlarda kapınıza kadar geliyor. Hediye kahve de cabası.

Özellikle spor yapan arkadaşlara da atom karışığı tavsiye ederim. Fiyatı da iyi.

Foruma özel veya genel kampanlayalar olduğu sürece alışveriş yapıcam.

Teşekkürler.

Çerez Kapımda Yılbaşı Büyük İndirimi (Tüm Ürünlerde %20 İndirim + DH Üyelerine 250 gr. Türk Kahvesi)

• Sipariş Numarası: 3552
    Umarım yılbaşına yetişir.
  • Kredi kartı ile ödemede hata veriyor.

2 kartla denedim olmadı.

İnternette kullandığım kartlar aslında ikisi de.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3557 sipariş numarası. bugün ya da yarın kargolarsanız sevinirim.
  • Özel mesaj attım hocam bakabilir misiniz? Canlı destekten yazmıştım sorunumu ama 10 dakika cevap alamayınca kapattım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömürcan -- 25 Aralık 2018; 13:30:29 >
  • Sipariş #3562
    Sipariş Tarihi: 25 Aralık 2018 Salı Sipariş Durumu: İşleniyor
    Sipariş Toplamı: 123,60 TL

Umarım Cuma’ya kadar elimde olur teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Urun iade eden oldu mu hic? Ben firma ile iletişim kurmadan buradaki arkadaşın yönlendirmesi ile bugun kargoya teslim ettim bakalım nasil sonuclanacak süreç?

• 23 aralık pazar günü verdiğim sipariş bu sabah elime ulaştı bu kadar çabuk gelmesini beklemiyordum açıkçası bunun için öncelikle teşekkürler.

Ürünlerin hepsini çok beğendim karışık jumbo,ceviz içi,normal karışık,çekirdek ve antep fıstığı aldım. Naturel olan yerine daha iyisi olandan aldim cunku jumboda naturel olduğu için. Aralarında çok fark yok ikisi de çok lezzetli. Ürünlerin ambalajı da çok iyi saklanması açısından ve her üründe en az 15-20 gr fazla var. Kampanyalarınızı takipte olacağım bol kazanç dilerim.
    Çerez Kapımda Yılbaşı Büyük İndirimi (Tüm Ürünlerde %20 İndirim + DH Üyelerine 250 gr. Türk Kahvesi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeLLaT_1905 -- 25 Aralık 2018; 14:31:26 >

• sipariş vermek üzere kayıt oldum,ödeme aşamasına geçtim fakat UPS kargo olduğunu görünce tamamen vazgeçtim. Kargo zamanı sıkıntı takibi sıkıntı, formalitesi bol bir kargo firması. Hayırlı işler.
  • kargo firmaı hangisi acaba ? Çankırı'da yaşıyorum bugün sipariş versem kaç gün içerisinde elimizde olur siparişlerimiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seza

Ne konudan ne de özel mesajdan yanıt alamadım. Sipariş öncesi böyleyse sipariş sonrası nasıl olur bilemem. Almaktan vazgeçtim.
    Çok çok yoğunuz, özel mesajlara hemen bakıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.