Şimdi Ara

Çerez Kapımda Yılbaşı Büyük İndirimi (Tüm Ürünlerde %20 İndirim + DH Üyelerine 250 gr. Türk Kahvesi) (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.057
Cevap
24
Favori
64.339
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: melo1903

bu arada bir mail aldım bugün .

açıklamada şöyle diyor .

Yılbaşı'nın Ardından En Çok Aldığımız Soru
    Ne Zaman Yeni Kampanya Yapacaksınız?

Yakınlarda yılbaşındakine benzer tüm ürünlerde geçerli bir kampanyamız yok.

Aylık bültenlerimizde fırsat ürünleri olacak, bunları takip edebilirsiniz.

En taze ve kaliteli ürünleri sunmaya devam edeceğiz, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şimdiden afiyet olsun.

Birde bisiklet resmi var subliminal mesaj verilerek kampanya falan yok yediniz çerezleri aldınız kiloları , şimdi spor zamanı demek istemişler sanırım
    Aynen. :):)

Arkadaşlar, herkese tekrar teşekkür ediyorum, bizi tercih ettiğiniz için tekrar teşekkür ediyorum.

Yalnız gerçekçi olmalıyız, ürünlerin kalitesine göre şu andaki fiyatlar da gayet hesaplılar, Yılbaşı kampanyası ilk kez deneyip acaba diyecek kişiler için bir hoşgeldin kampanyasıydı. Yılda 1 en fazla 2 kez olur. Gelecek yılbaşında yine olacağını tahmin ediyorum, belki bu hayırlı cuma diye çevirilen black friday zamanında da olabilir. Bakalım bakalım. :) Her türlü daha çok var.

• Yaptığınız yılbaşı kampanyasından antep fıstığı almıştım, taze, iri ve neredeyse hepsi açıktı, çok beğenmiştim.

2. siparişimde naturel antep fıstığı alayım dedim, almaz olaydım, berbat ötesi çıktı.Hiç beğenmedim,%20 sinin ağzı kapalı, çürük çarık içinde. Biraz önce sinirlenerek hepsini çöpe attım. Bu ürün hiç size yakışmadı.

Sipariş #3754
    Sipariş Tarihi: 27 Ocak 2019 Pazar Sipariş Durumu: İşleniyor
    Sipariş Toplamı: 122,56 TL

Çerez Kapımda Yılbaşı Büyük İndirimi (Tüm Ürünlerde %20 İndirim + DH Üyelerine 250 gr. Türk Kahvesi)

Çerez Kapımda Yılbaşı Büyük İndirimi (Tüm Ürünlerde %20 İndirim + DH Üyelerine 250 gr. Türk Kahvesi)

• quote:

Orijinalden alıntı: nedirso

Aynen. :):)

Arkadaşlar, herkese tekrar teşekkür ediyorum, bizi tercih ettiğiniz için tekrar teşekkür ediyorum.

Yalnız gerçekçi olmalıyız, ürünlerin kalitesine göre şu andaki fiyatlar da gayet hesaplılar, Yılbaşı kampanyası ilk kez deneyip acaba diyecek kişiler için bir hoşgeldin kampanyasıydı. Yılda 1 en fazla 2 kez olur. Gelecek yılbaşında yine olacağını tahmin ediyorum, belki bu hayırlı cuma diye çevirilen black friday zamanında da olabilir. Bakalım bakalım. :) Her türlü daha çok var.

Alıntıları Göster
    Sipariş numaram 3907

Kahve kampanyanız devam ediyor diye hatırlıyorum unutmazsanız sevinirim

Bu arada son yorumda naturrel antep için arkadaş çok olumsuz yorum yazmış bende natural antep aldım bahsettiği gibi çoğu çürük çıkacaksa siparişi iptal edelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leprechauntr -- 15 Şubat 2019; 0:56:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: vakkoboys

Yaptığınız yılbaşı kampanyasından antep fıstığı almıştım, taze, iri ve neredeyse hepsi açıktı, çok beğenmiştim.

2. siparişimde naturel antep fıstığı alayım dedim, almaz olaydım, berbat ötesi çıktı.Hiç beğenmedim,%20 sinin ağzı kapalı, çürük çarık içinde. Biraz önce sinirlenerek hepsini çöpe attım. Bu ürün hiç size yakışmadı.

Sipariş #3754
    Sipariş Tarihi: 27 Ocak 2019 Pazar Sipariş Durumu: İşleniyor
    Sipariş Toplamı: 122,56 TL

Bende yılbaşı kampanyasında tazeliği kalitesi bakımından çok beğendiğim için natural antep fıstığı ve fındık sipariş ettim

Fındık son kampanyadan kalmış diyeceğim ama daha küçük ve artık bayatlamaya başlamış.

Fıstık için dediğiniz herşeye katılıyorum tam bir facia 20 liraya akşam pazarında satsalar bi iki tanesini yiyip almaz uzaklaşırım

Yılbaşı kampanyasıyla artık çerez alacağım yer belli diyordum.Bu işlerde devamlılık esastır. Böyle ürünleri göndermeye ben utanırdım.benim için artık çerezkapımda bitmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leprechauntr -- 20 Şubat 2019; 0:8:17 >

• Merhaba. Hangi kargoyu kullanıyorsunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi günler, bir konuda desteğinizi istiyorum, indirim için heyecanlananlardan özür dilerim. :)
    https://forum.donanimhaber.com/cope-atilacak-147-milyon-ders-kitabini-kurtaralim-yuz-binlerce-agaci-da--139171129
  • KAMPANYA İSTEYENLER İÇİN AÇIKLAMA

Selamlar, bir kere herkese bir kez daha teşekkür ederiz. Buna benzer bir kampanyanın ancak ve ancak Yılbaşı dönemi gibi zamanlarda olacağını söyleyebilirim. Belki Black Friday (Hayırlı Cuma) döneminde de olabilir.

Yukarıda ki mesajınıza istinaden var mı bir kampanya .

İkinci olarak en son arkadaşların natural Antep için atmış olduğu yorumları okudum cevap verecek misiniz .

İletişime geçtiniz mi , ya da sonuca herhangi bir sonuca bağlandı mı ?

Yılbaşı da yaklaşıyor , farklı bir çerezci arayışlarına gireli mi ? geçen sene çok memnun kalmıştık ama aralarda istisnalar olmuş sanki !

Gerekli açıklamaları ve kampanyalarınızı canı gönülden bekliyor olacağım !!!

• quote:

Orijinalden alıntı: melo1903

KAMPANYA İSTEYENLER İÇİN AÇIKLAMA

Selamlar, bir kere herkese bir kez daha teşekkür ederiz. Buna benzer bir kampanyanın ancak ve ancak Yılbaşı dönemi gibi zamanlarda olacağını söyleyebilirim. Belki Black Friday (Hayırlı Cuma) döneminde de olabilir.

Yukarıda ki mesajınıza istinaden var mı bir kampanya .

İkinci olarak en son arkadaşların natural Antep için atmış olduğu yorumları okudum cevap verecek misiniz .

İletişime geçtiniz mi , ya da sonuca herhangi bir sonuca bağlandı mı ?

Yılbaşı da yaklaşıyor , farklı bir çerezci arayışlarına gireli mi ? geçen sene çok memnun kalmıştık ama aralarda istisnalar olmuş sanki !

Gerekli açıklamaları ve kampanyalarınızı canı gönülden bekliyor olacağım !!!
    Bir şeyler tasarlıyoruz arkadaşlar. Bu devirde elimizden geleni yapamaya çalışacağız.

Gıdayla ilgili ürünlerde özellikle koruyucu gibi şeyler de kullanmadığımız için çok çok seyrek olarak sorun çıkabilir, sorun çıkarsa hatta sorun çıkmasa bile koşulsuz iade edebilirsiniz. Geri gönderirken kargo ücreti de ödemiyorsunuz vs.

• quote:

Bir şeyler tasarlıyoruz arkadaşlar. Bu devirde elimizden geleni yapamaya çalışacağız.

Gıdayla ilgili ürünlerde özellikle koruyucu gibi şeyler de kullanmadığımız için çok çok seyrek olarak sorun çıkabilir, sorun çıkarsa hatta sorun çıkmasa bile koşulsuz iade edebilirsiniz. Geri gönderirken kargo ücreti de ödemiyorsunuz vs.

Alıntıları Göster
    Hayırlı cumalar diyebilecek miyiz yoksa sene sonu indirimi mi olacak yine ?

• Ayrıntılar üzerinde çalışıyorıuz.
  • Var mı gelişme ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sene kampanya yok sanirim? Yilbasi icin alayim bari simdiden kuruyemisleri.

• quote:

Ayrıntılar üzerinde çalışıyorıuz.
    Geçen seneki kampanyanız vede ürünlerden memnun kalındıgı için firmanızdan foruma özel aynı kalitede kampanya vede ürünler bekleniyor, yılbaşı için kampanya olup olmadığını net belirtirseniz millet çarşı pazara ona göre çıkacak

• Ben baya önceden almıştım beğenmiştim şimdi tekrar aklıma geldi ama site çalışmıyor bakımda galiba fiyatlara da bakamıyorum onu bekliyorum bakalım kahve hediyesi de güzel sonuçta normalde kahve vermiyorlar
  • Selamlar,

Bu sene de kampanya olacak mı acaba?

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.