I

Yüzbaşı
15 Ocak 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 188 (Bu ay: 0)
Gönderileri

.

konu dışına taşıdım.

.

https://www.zara.com/tr/tr/soyut-desenli%CC%87-%C5%9Fi%CC%87%C5%9Fme-mont-p03918320.html?v1=155211463&v2=2015746


TÜM BEDENLER VAR ŞU AN. MAĞAZADA GEÇEN HAFTA 600'DÜ. GÜZEL MONT BENCE.

Güncelleme: Borlu yalıtım yaptırıldı. Memnun kalındı.  


Merhaba arkadaşlar. Binanın en üst katında oturuyoruz. Şu an çatı zemininde izocam mevcut. Ama yeterli gelmiyor. Biz de kendi dairemizin üstüne borlu yalıtım yaptırmaya karar verdik. Püskürtme şeklinde yapılıyor. Belki biliyorsunuzdur.

Sorum şu ki biz bu borlu yalıtımı, hali hazırdaki izocamın üzerine mi yaptırmalıyız yoksa izocamı kaldırıp direkt zemine uygulamak mı daha iyi olur? Çok arada kaldık. Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Üniversitem devam ettiği halde 2 saat kadar önce aşağıdaki mesaj geldi e-devletten. E-devleti arayıp sordum. Genel bir çağrı yapıldığını, belki yanlışlıkla yapmış olacaklarını, bu konu hakkında bilgilendirilmediklerini söyledi. Askerlik şubesiyle görüşün dedi.

E-devletten kontrol ettim. 31.12.2021 tarihine kadar askerlikle ilişiği yoktur diyor. Neden böyle oldu anlamadım. Üniversite kaydım da gözüküyor. Üniversitenin kendi sisteminde 2026’ya kadar erteli yazıyor.

Bu mesaj gelen var mi benden başka?


Merhaba arkadaşlar. Hukuk bölümünde fazla kişi olmadığı için buraya açıyorum konuyu. Kusura bakmayın.

2 yıl önce şikayetçi olduğum bir konuda kamu davası açılmış ve ben de müşteki olarak duruşmaya çağırılıyorum.

Fakat mahkeme saatinde ve aynı gün içinde bir sınavım daha olduğu için duruşmaya katılamayacağım.

Bu sebeple mahkemeye mazeret dilekçesi vereceğim.

Size asıl sormak istediğim şu:

Mazeret dilekçemin kabul edilmeme ihtimali var mı? Hakkımda zorla getirilme kararı çıkar ve bana ayrıca para ödetirler mi?

Ve son olarak şunu merak ediyorum: Yazacağım dilekçede, bir sonraki duruşma gününün, final sınavı tarihlerim olan 19-26 Ocak tarihleri dışında belirlenmesini isteyebilir miyim? Yoksa bir sonraki duruşma günü yine sınavımla çakışırsa ne yapacağım?

GÜNCELLEME!!

ARKADAŞLAR DURUŞMA KENDİ ŞEHRİMDE TANIMLANMIŞ OTOMATİK OLARAK. YANİ ŞEHİR DEĞİŞİKLİĞİ TALEBİNDE BULUNMAMA GEREK YOK. AMA YİNE SINAVIMLA ÇAKIŞIYOR. SINAVLA ÇAKIŞMASI GEÇERLİ BİR MAZERET MİDİR? İLERİ BİR TARİHE ALINABİLİR Mİ? VEYA KATILMANA GEREK YOK DERLER Mİ?


Merhaba arkadaşlar. 2 sene önce sahibinden.com üzerinden yaptığım bir alışverişte dolandırıldığım için şikayetçi olmuştum. Bir hafta önce şikayetçi olduğum kişiye dava açılmış. Ben de olarak gözüküyorum e-devlette.

O zaman Bolu’da öğrenciydim. Mahkeme yeri Bolu 2. Ağır Ceza Mahkemesi olarak gözüküyor. Ama ben şimdi yatay geçiş ile kendi şehrime geçtim. Davanın günü ve saati final sınavlarıma denk geliyor. Yani duruşmaya gitme durumum yok. Hele Bolu’ya gitme durumum hiç yok.

Davayı kendi şehrime aldırabilir miyim?


Nasıl bir yol izlemeliyim? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Fotoğraf çekmeyi unuttum fakat bugün Eskişehir Vega Outlet’te denk geldim. 2₺ den 6 adet karam ve 1,25₺’den 6 adet ülker beyaz çikolatalı gofret aldım. Karam 1,33₺ , ülker gofret 0,833 kuruşa geldi. Bence iyi fırsat. Denk gelmişken aldım.


fazla dikkat etmedim ama birçok üründe geçerliydi(kek-bisküvi-gofret-kraker). kampanya internet mağazasında da mevcut. karamların son kullanma tarihi 15 şubat 2021, ülker gofretlerin skt ise 4 ekim 2021.

Hakkında
Konum: Eskişehir,Tepebaşı
Forum İmzası:
liquetidest
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 16 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Mesaj Sayısı: 319
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.269
İkinci El Bölümü Mesajları: 150
Konularının görüntülenme sayısı: 18.552 (Bu ay: 253)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 349 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.