Şimdi Ara

Çerez Kapımda Yılbaşı Büyük İndirimi (Tüm Ürünlerde %20 İndirim + DH Üyelerine 250 gr. Türk Kahvesi) (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.057
Cevap
24
Favori
64.333
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jamesdean1888

Sipariş #3117

ürünler az önce ulaştı. Ceviz ve çiğ fındığı denedim.

Cevizde 2 tanenin biri çürük çıktı diğeri gayet güzeldi genel durum ne olacak kırınca görücez

Çiğ fındıksa nem almış gibi yumuşak ve bayattı iyi ki az almışım dedirtti çünkü çöpe gidecek.
    Sipariş numaranızı paylaşırsanız kartınıza ücret iadesi yapabiliriz, yine çerez puan yükleyebiliriz, yine ürünü bize gönderirseniz kargo ücretini de biz karşılıyoruz.
  • Pazar günü sipariş verdim.3366
    Ne zaman kargoya vereceksiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

quote:

Sipariş #3117

ürünler az önce ulaştı. Ceviz ve çiğ fındığı denedim.

Cevizde 2 tanenin biri çürük çıktı diğeri gayet güzeldi genel durum ne olacak kırınca görücez

Çiğ fındıksa nem almış gibi yumuşak ve bayattı iyi ki az almışım dedirtti çünkü çöpe gidecek.

Haydaa sona kaldık dona mı kaldık.

koşulsuz iade var. direk geri gönderin

Alıntıları Göster
    Şu anda siparişler hızla devam ediyor, tabi ki bu kadar çok sayıda sipariş arasında sorun çıkabilir, ama sorun çıkarsa da sorun yok, her şekilde çözüyoruz.

Koşulsuz iade, kargo ödemesi bize ait, koşulsuz ücret iadesi her şey aynen geçerli olma devam ediyor.

• ups dışında seçenek geldi mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nedirso N kullanıcısına yanıt
    siparişimizi aldık. gerçekten gayet güzel ürünler. Pahalı olan antep fıstığı ile ucuzu arasında pek fark yok. ikisi de çok güzel. çiğdem on numara. çok lezzetli. 8 çeşit ürün aldım hepsi birbirinden güzel. kahveyi sonra değelendireceğim. TEŞEKKÜRLER ANADOLU KURUYEMİŞ - TEŞEKKÜRLER FORUMDONANIM - TEŞEKKÜRLER @NEDİRSO

kahveside güzel. ben sert kahve severim. çok sert bir kahve olmasa da yumuşak bir kahve değil. orta-sert arası lezzetli. yeniden sipariş vermemek için kendimi zor tutuyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efe3297 -- 24 Aralık 2018; 18:24:15 >
  • Özel mesaj gönderdim sabah, hala yanıt alamadım.
  • quote:

Hocam 250 g almıştım o nedenle uğraşmaya değer bulmuyorum.
    Selamlar, uğraşmanıza gerçekten gerek yok sizin için işlemiş kolaylaştırmak için sipariş numaranızı paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışalım, iadenizi ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Kargo ücreti bize ait olacaktır, yine çerez puan, karta iade seçenekleriniz her daim elinizde var.
  • Sipariş numaram 3477 hocam kahve de gönderseniz memnun olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende siparisi bugun teslim aldim. Paketleme kargolama tazelik ve kahve hediyesi her seyi iyiydi acikcasi. Tesekkurler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cuma günü verdiğim sipariş bugün geldi.

Antep Fıstığı, Fıstık İçi Sade, Sarı Besni Üzüm, Ay Çekirdeği Siyah Sade, Siyah Besni Üzüm fiyatlarına oranla gayet güzel ve tazelerdi.

Dut Kurusu Süper - süper olarak nitelendirilmesinden dolayı daha kaliteli olmasını bekliyordum.

Kahveyi hediyesi için teşekkürler. henüz denemedim.

• Sipariş #3414

Sipariş Tarihi: 23 Aralık 2018 Pazar Sipariş Durumu: İşleniyor

Sipariş Toplamı: 127,86 TL

Şeklinde sipariş verildi. Hediye ve özenli hizmetiniz için şimdiden teşekkürler. Hayırlı işler.

• Siparişim bugün elime ulaştı. 1kg Naturel Antep fıstığı istemiştim ancak kavrulmuş ve tuzlu olandan geldi onun dışında sıkıntı yok gibi
  • Sipariş No: 3482

Kahveyi unutmazsanız sevinirim. Hayırlı satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nedirso

Memnun kalacağınıza inanıyoruz, fakat diyelim ki bir sorun oldu, lütfen bize haber verin.

Şimdiden afiyet olsun.

Siparişim geldi teşekkürler. Atom içindeki yer kirazı tek başına var mıdır ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siparişiniz başarılı bir şekilde işlendi !
    Sipariş Numarası: 3483

Kahve için şimdiden teşekkürler.
  • Sipariş Numarası: 3449
    Öğlen sipariş verdim. Kargoya verilmedi sanırım.
  • Sorunu cozeriz diyor ama ne buradan yazdığıma nede özel mesaja cevap veriyor, kargo yanlış yere gitmiş öğleden beri onunla uğraşıyorum, adam ilçeye gelmesi gereken paketi il merkezine göndermiş, il merkezini arıyorum bizim sorunumuz değil diyor, laf ile herkes sorun çözer ilk ve son alışverişimdi..

• Sipariş #3484

Aldık birşeyler hayırlı satışlar :)

• benim kargo az once geldi... bıradzdan cay yapıp tadlarına bakıcam... cerez konusunda agzımın tadına guvenırım ozellıkle kaju ve siir fıstıgınız tadını merak edıyorum...cıtır cıtır severım

kahvede geldi 250gr pakette cok hos bır hedıye oldu
  • Siparişim geldi. sipariş numaram 3035. Karışık kuruyemiş taptaze ve lezzetli. Kahve de unutulmamış. Teşekkürler.Hayırlı işler.
    (@nedirso size PM attım. mesaja geri dönüş yaparsanız sevinirim)
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.