Şimdi Ara

Çerez Kapımda Yılbaşı Büyük İndirimi (Tüm Ürünlerde %20 İndirim + DH Üyelerine 250 gr. Türk Kahvesi) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.057
Cevap
24
Favori
64.337
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nétwork

Düşündüğümden azmış. Ufak pakette %5, büyük pakette dediğinize göre %2 farkediyor. Teşekkürler aydınlatmanız için.

Alıntıları Göster
    Ürünleri hazırlarken üzerine fazladan bunu ekliyoruz, hak kalsın istemiyoruz.

• Fiyatlar aşırı yüksek biraz bekleyin toplu alım konusu açılır geçen yıl karışık lüx Çerez’i epttavmden kilosunu 40 a almıştık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çöp geçen yıl çok ucuza almıştım toplu alımdan biraz beklerseniz arkadaşın dediği gibi 35-40 liraya alırız Çerez’i lüx

• Kesinlikle katılıyorum fiyatlar aşırı Yüksel toplu alım konusunun açılması lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: İnterest

Fiyatlar aşırı yüksek biraz bekleyin toplu alım konusu açılır geçen yıl karışık lüx Çerez’i epttavmden kilosunu 40 a almıştık
    Kesinlikle daha iyi fiyatlar çıkar. Eptt son dakika yapar şovunu. En azından ürünün satışı hızlandı diye FİYATA CAKMAZLAR

• 1 saat önce 114.40 olan ödeme şu an 117.70 olmuş 1 saattekı bu artıs neden kı

ayrıca su 5 tl ındırım kodu nedır sıstemde 5 tl goruyorum ama ındırım kodu yazmıyor
  • Aynen öyle biraz bekleyelim epttavm sen bu yıl çok güzel şeyler çıkacak ürünlerin sıcaklığı felan YÖK piyasa fiyatına satılıyor 30 liraya almıştım ben lüx Çerez’i 7 kilo aldım 5 ay gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: hakkan058

Ne oldu da Siirt fıstığınin fiyatı yükseldi? Bir ürün rağbet görüyorsa hemen fiyatına bindiriyorsunuz? İşyerindeki arkadaşlara toplu alım yapicaktim ama dizinde zihniyetinin farklı çıktı. Yazık çok yazik
    Siparişinizi etkilediğimiz için gerçekten çok üzüldüm, antep de antep naturel de güzel ürünlerimiz. Öte yandan bazen piyasa koşullarından dolayı bazı ayarlamalar yapmak zorunda kalıyoruz. Kusura bakmayın.

Öte yandan Siirt fıstığı bu kampanya dahilinde verilen siparişlerin sadece %0.03'ünü oluşturuyor, ancak bu önemli değil, sonuçta siz sipariş vermeyi planlıyordunuz, tekrar kusura bakmayın.

İlk mesajımı da insanları yanıltmamak için güncellemiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakkan058

Kesinlikle daha iyi fiyatlar çıkar. Eptt son dakika yapar şovunu. En azından ürünün satışı hızlandı diye FİYATA CAKMAZLAR

Alıntıları Göster
    Sadece Siirt fıstığının fiyatı arttı, bu ürünün toplam siparişteki payı bu kampanya dahilinde sadece %0.03 kadar. Piyasa koşullarınının zorunlulukları gereği bu artışı gerçekleştirmek zorunda kaldık. Etkilenenler için buradan tekrar özür dileriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: catik

1 saat önce 114.40 olan ödeme şu an 117.70 olmuş 1 saattekı bu artıs neden kı

ayrıca su 5 tl ındırım kodu nedır sıstemde 5 tl goruyorum ama ındırım kodu yazmıyor
    Siirt fıstığının fiyatını arttırmak zorunda kaldık, eğer bu üründe belki 250 gr. kadar sepetinizde varsa artışın nedeni bu olabilir. Başka bir üründe herhangi bir artışımız olmadı, rahatsızlık için kusura bakmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: catik

1 saat önce 114.40 olan ödeme şu an 117.70 olmuş 1 saattekı bu artıs neden kı

Üye olduğunuzda 5 TL değerinde 1.000 çerez puanınız oluyor, bunu ilk siparişinizde de kullanabiliyorsunuz. Sipariş verirken ödeme aşamasında havale ve kredi kartı arasında seçim yaparken yukarıda çerez puanımı kullan kutusu göreceksiniz. Bunu işaretlediğinizde indirim alıyorsunuz.
  • hakkan058 H kullanıcısına yanıt
    Sipariş verenler her fıstığı tek tek kontrol edip yesin.

https://www.sikayetvar.com/cerezkapimdacom/anadolu-kuruyemis-kurtlu-siirt-fistigi
  • ferther kullanıcısına yanıt
    Çok güldüm ya arkadaşlar bekleyelim sazan gibi atlamayın hemen

• quote:

Orijinalden alıntı: ferther

Sipariş verenler her fıstığı tek tek kontrol edip yesin.

https://www.sikayetvar.com/cerezkapimdacom/anadolu-kuruyemis-kurtlu-siirt-fistigi
    Ürünlerimize güveniyoruz, koşulsuz iade olanağı veriyoruz.

Herhangi bir müşterimiz bizden ürün aldıktan sonra istediği herhangi bir sebeple istediği zaman ürününü iade edebilir. Kargoyu da biz ödüyoruz, anında da ücret iadesi yapıyoruz.

Anadolu Kuruyemiş 45 yıldır iş yapan bir firma, 50'den fazla mağazası var, her gün binlerce müşterisine hizmet veriyor. Ürünlerinin tazeliği, fiyatlarının uygunluğu ve özellikle de haklı ve dürüst iş yapmasıyla bilinen bir firma.

Tabi ki yüz binlerce sipariş arasında bazen sorun çıkabilir. Bunu kabul ediyoruz, çözüm için gerekli olan neyse bunu yapıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nedirso -- 20 Aralık 2018; 14:6:12 >

• Sipariş Numarası: 3131
    Sipariş Durumu: İşleniyor
    Sipariş Tarihi: 20.12.2018 10:31:05
    Sipariş Toplamı: 109,20 TL

Referans kısmına "Donanım Haber" yerine "Donanım Haber Forum" yazmıştım, umarım kahvemiz gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: nedirso

Herhangi bir müşterimiz bizden ürün aldıktan sonra istediği herhangi bir sebeple istediği zaman ürününü iade edebilir. Kargoyu da biz ödüyoruz, anında da ücret iadesi yapıyoruz.

Anadolu Kuruyemiş 45 yıldır iş yapan bir firma, 50'den fazla mağazası var, her gün binlerce müşterisine hizmet veriyor. Ürünlerinin tazeliği, fiyatlarının uygunluğu ve özellikle de haklı ve dürüst iş yapmasıyla bilinen bir firma.

Tabi ki yüz binlerce sipariş arasında bazen sorun çıkabilir. Bunu kabul ediyoruz, çözüm için gerekli olan neyse bunu yapıyoruz.

Alıntıları Göster
    Sadece nacizane tavsiyem, mademki büyük ve köklü bir firmasıniz, fiyatları buraya yazarken 10 kere düşünüp birkere yazmalısınız. Yılbaşı üzeri fiyat belirleyen elemanin müşteri memnuniyeti ve müşteri güveni için fiyat oynaması yapmaları bence etik değil. Tabiki mal sizin maliniz ve istediğiniz fiyata tabiki satarsiniz ama guven kırılıyor. Kaldı ki Siirt fıstığı mademki satisinizin ufacık bir bölümünü oluşturuyor, 12 TL birden zam yapmak da ne oluyor. Herşeye rağmen alan forumdaslarima afiyet bal şeker olsun. Sizede hayırlı satışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: dermani06

Daha ben çocukken vardı Anadolu kuruyemiş. Her zaman kaliteliydi. Aynı kaliteden ödün vermemiştir ve sürekli alışveriş yaparız. Memleket firması kazansın hemde
    Evet, aynen; işte bu.
  • 3133 numarasıyla siparişi geçtim. Özellikle Kudüs hurmasını çok merak ediyorum.

Kargo bugüne yetişse süper olurdu.

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: nedirso

Alıntıları Göster
    Yılbaşı gecesi eşe dosta kurtlu fıstık ikram ettikten sonra fıstıkları tabaklardan toplayıp iade etsek ne olur etmesek ne???

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.