Şimdi Ara

Çerez Kapımda Yılbaşı Büyük İndirimi (Tüm Ürünlerde %20 İndirim + DH Üyelerine 250 gr. Türk Kahvesi) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.057
Cevap
24
Favori
64.333
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bugün kargo çıkışı bekliyorum, hayırlı satışlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcmstar

Hangi ürünler yerli hangileri ithal?
    Hemen tüm ürünlerimiz yerli, sadece "kaju, badem ve siyah çekirdek" ithal. Fakat bu şu andaki stoklarımızı yansıtıyor, tonlarla alım söz konusu olduğu için birkaç ay sonraki durumda değişiklik olabilir. Bu konuda Çerez Kapımda'da ürünlerin menşeilerini yazmakla ilgili planımız var.
  • Sipariş Numarası: 3022
    Sipariş Durumu: Bekliyor
    Sipariş Tarihi: 19.12.2018 13:50:20
    Sipariş Toplamı: 109,26 TL

Umarım memnun kalırız.
  • Hocam Ankara Cevizlidere şubenizde de aynı fiyatlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem_61500

dün ikindi de sipariş verdim bugün sabah 9da elimdeydi. böyle hız moto kuryede yok . ups kargo işini biliyor. iyi referans yptın çerezci kardeş 6 adet 500 gr aldım
    Afiyet olsun, çok yoğun çalışıyoruz ve tüm siparişleri yetiştirmeye çalışıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj halid

Siparişiniz başarılı bir şekilde işlendi !
    Sipariş Numarası: 3102

Kahve hediyesini unutmazsanız sevinirim.
    Bilgileriniz sistemde doğru şekilde görünüyor, şimdiden afiyet olsun, bir sorun olursa yazın lütfen.
  • merhaba, az önce üye oldum. referans alanına D.H. yazdım. donanım haber yazılması gerektiğini sonradan gördüm. 100 TL üzeri sipariş verirsem, kahvem gelecek mi? :)
  • nedirso N kullanıcısına yanıt
    Guzel yorumun icin saol hocam,link atabilir misin ben mi yanlis baktim acaba 71tl olan icin

Hunkar diye mesur bi tatlicida kavrulmus badem kg 80 tl ve oldukca iyi,ama ne yalan soyleyim bi denemek istiyorum bide begenirsek ofisi kandiririm

Kahve ucretsiz burda onun yerinede baska bisey alabiliyor miyuz eski oluculerdenim bende napayim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sipariş Numarası: 3113

Hayırlı İşler...

• quote:

Orijinalden alıntı: erdem_61500

Hediye GÖnderecekseniz aynı adrese gönderebilirsiniz. =)

Sipariş #2965
    Sipariş Tarihi: 19 Aralık 2018 Çarşamba Sipariş Durumu: İşleniyor
    Sipariş Toplamı: 100,92 TL

Sipariş #2962
    Sipariş Tarihi: 19 Aralık 2018 Çarşamba Sipariş Durumu: İşleniyor
    Sipariş Toplamı: 109,88 TL
    Kargo bölümümüz ürünlerini çıkarmış görünüyor, şu anda çok yoğun oldukları için tek paket mi ayrı paket mi çıktılar kaçırmışım. Kusura bakmayın. Şimdiden afiyet olsun fakat.
  • Sipariş numaram 3114. Umarım belirttiğiniz gibi tazedir. Antep fıstığı, kaju, badem ve ceviz içi aldım.

• Sipariş Numarası: 3117 hocam bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: koraygunca

Teşekkür ederim. Ödeme yaparken fakettim 3106 nolu siparişi oluşturdum. Denemiş olalım, sabah işe gelirken fiyat karşılaştırması için burada ki meşhur bir dükkana uğradım. Sizin fiyatlar çok makul, inşallah tazelik ve kalite konusunda da iyiyseniz çok sık alışveriş yaparım. Hayırlı işler dilerim.
    Umarım beğeneceksiniz, herhangi bir olumsuzluk yaşamanız durumunda lütfen haber verin. Şimdiden afiyet olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsane190789

Sipariş Numarası: 3111

Bugün kargo çıkışı bekliyorum, hayırlı satışlar..
    Yılbaşı yoğunluğundan dolayı ürünlerinizi göndermemiz yarına kalabilir, yine de elimizden geleni yapacağız.
    Şimdiden afiyet olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amisos55

Sipariş Numarası: 3022
    Sipariş Durumu: Bekliyor
    Sipariş Tarihi: 19.12.2018 13:50:20
    Sipariş Toplamı: 109,26 TL

Umarım memnun kalırız.
    Umarım ki beğeneceksiniz, şimdiden afiyet olsun, bir sorun olursa lütfen yazın. Sorun olmada da tabi ki beğenilerinizi paylaşabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.isson76

merhaba, az önce üye oldum. referans alanına D.H. yazdım. donanım haber yazılması gerektiğini sonradan gördüm. 100 TL üzeri sipariş verirsem, kahvem gelecek mi? :)
    Sorun yok, notumuzu aldık gerekli değişikliği de yaptık.
    Şimdiden afiyet olsun.
  • #3118 nolu siparişi verdim ama adres girerken ilçe seçilmiyordu sadece il seçiliyordu. il aydın seçtim, adres kısmınıda didim/aydın yazdım. sıkıntı olmaz değil mi kargoda ? didim de şubesi yok ups nin o yüzden sordum haftada iki kere falan sökeden toplu şekilde dağıtıma geliyorlar didim e

birde üye olurken referans kısmına donanım haber yazdım, kahvemi bekliyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 20 Aralık 2018; 12:11:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxcem

Guzel yorumun icin saol hocam,link atabilir misin ben mi yanlis baktim acaba 71tl olan icin

Hunkar diye mesur bi tatlicida kavrulmus badem kg 80 tl ve oldukca iyi,ama ne yalan soyleyim bi denemek istiyorum bide begenirsek ofisi kandiririm

Kahve ucretsiz burda onun yerinede baska bisey alabiliyor miyuz eski oluculerdenim bende napayim
    Biz yorumunuz için teşekkür ederiz, ilgili bağlantı aşağıdadır, şimdiden afiyet olsun.

https://cerezkapimda.com/badem-ici

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-714AB4560

#3118 nolu siparişi verdim ama adres girerken ilçe seçilmiyordu sadece il seçiliyordu. il aydın seçtim, adres kısmınıda didim/aydın yazdım. sıkıntı olmaz değil mi kargoda ? didim de şubesi yok ups nin o yüzden sordum haftada iki kere falan sökeden toplu şekilde dağıtıma geliyorlar didim e

birde üye olurken referans kısmına donanım haber yazdım, kahvemi bekliyorum :)
    Şimdiden afiyet olsun, bir sorun olmaz. Yazılımsal olarak bazı eksikliklerimiz var, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nedirso

Merhaba, eğer ödeme yapmadıysanız gerekli ayarlamayı yapayım. Lütfen haber verin.

Alıntıları Göster
    Ödemeyi yapmış bulundum, eğer kargo çıkmadıysa yapabiliyorsanız ödeme miktarına göre siz bir ayarlama yapabilirsiniz tabi mümkünse yoksa benim hatam.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.