Şimdi Ara

Çerez Kapımda Yılbaşı Büyük İndirimi (Tüm Ürünlerde %20 İndirim + DH Üyelerine 250 gr. Türk Kahvesi) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.057
Cevap
24
Favori
64.346
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Keşke kahve yerine herkesin sevdiği ortak bir şey olsaydı.. Mesela ürünlerinizi test ettirmek adına küçük bir paket. Hem size yarar hem bize

Atıyorum 150 gram karışık çerez veya hurma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sipariş #3144
    Sipariş Tarihi: 20 Aralık 2018 Perşembe Sipariş Durumu: İşleniyor

4-5 ayrı ürün siparişi verdim umarım hepsi taze ve lezzetlidir.
  • Sipariş Numarası: 3129
    Bir siparişte ben girdim. Teşekkürler.
  • Bu fiyatlara hala naz niyaz edenleri anlayamıyorum.13 Ağustos kara cuma sonrası hangimiz neyi ayni paraya aldikta kalkip burda pazar arastirmalarinizi yaziyorsunuz.1.kalite cerezi toptan yerinden ben bu fiyata bes alti ay once anca alabiliyordum.İzmirliler bilir gida carsisindaki.meshur yeri.Kilosu 92 olan Datca badem ve 110 lira olan kajudan karışık yaptigimda bile toptanindan yetmis liradan asagi alamıyorum.Tek temennim ürünlerin hakikaten birinci kalite gelecek olmasi dilerim aksi durum olmaz

• fabrikadaki satış mağazanızdan almak istesem aynı fiyata alabilir miyim?
  • Sipariş Numarası: 3147

Simdiden tesekkurler
  • Dün 15:30 öncesi siparis verip bugün ulasan oldu mu?

• Bende sipariş verdim, bilgilendirme için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jorge

fabrikadaki satış mağazanızdan almak istesem aynı fiyata alabilir miyim?
    Şu anda Çerez Kapımda'nın en hesaplı olduğunu varsayabiliriz.
  • Çerez Kapımda Yılbaşı Büyük İndirimi (Tüm Ürünlerde %20 İndirim + DH Üyelerine 250 gr. Türk Kahvesi)

Bu arada siparişlerin bir kısmını gönderdik, kargodaki arkadaşlarımız işlerini biraz önce tamamladılar. Gelen UPS kamyonunun neredeyse tamamını çerezleriniz doldurdu. Şimdiden afiyet olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nedirso -- 20 Aralık 2018; 21:44:35 >

• ferther kullanıcısına yanıt
    Kurtlar besiliye benziyor demek full organik ürünler, alınabilir... kurtluları iade ederiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nedirso

Şu anda Çerez Kapımda'nın en hesaplı olduğunu varsayabiliriz.

Alıntıları Göster
    Doğrudur olabilir aksini söylemedim bende

Polatlıda ikamet ediyorum fabrika satıştan almaya gelsem sitedeki fiyattan alabilir miyim? mümkün mü?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• bende 3156 sipariş numarası ile 149 tl lik siparişimi verdim kahvemi unutmayın lütfen

• sipariş no 3157 107 tl lik sipariş geçtim bende kahve için ekstradan bir şey yapmamız gerekmiyordu herhalde
  • Fiyatlarda artış olmuş hemen.
  • Sistemsel bir hata oluşmuş fiyatlar yükselmişti, sonra düzeldi indirimli olarak satın aldım

Sipariş Numarası: 3162

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orislevin -- 20 Aralık 2018; 20:13:51 >
  • Şu sıcak fırsatlara acılan tum çerez konuları çok tutuluyor nedense anlamadım gitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: orislevin

Sistemsel bir hata oluşmuş fiyatlar yükselmişti, sonra düzeldi indirimli olarak satın aldım

Sipariş Numarası: 3162
    Acaba yazılımdan kaynaklanan bir nedenle öyle düşünmüş olabilir misiniz, fiyatlarımız da öğle civarı Siirt fıstığında bir değişiklik oldu, bundan başka hiçbir değişiklik olmadı. Zaten mesajda da belli başlı ürünlerimizin fiyatları küsuratları olmadan yazıyor. Spetin gösterim şeklinde dolayı sanki öyleymiş gibi düşünülebiliyor. Hesap makinesiyle de hesaplayabilir misiniz? Hala sorun varsa lütfen bana haber verin.
  • nedirso N kullanıcısına yanıt
    Üstad sistemsel olarak bir hata olmuş sanıyorum, fiyatlar düzeldi. Teşekkür ederim ilginiz için
  • Fiyatlar gereksiz yere artmış. 53 lira olan ceviz için şimdi 63 olmuş. Sıcak fırsat göremiyorum ben. Migros Sanal Markette birçok açık kuruyemiş indirimli satılıyor. Bu şekilde fiyat politikası olduğu sürece istediği kadar sıcak olsun ürün felan almacam.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.