Şimdi Ara

cepteteb İlk 50.000 kişi için hiç bir zaman kart aidatı yok ve fırsat hala devam ediyor! (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
638
Cevap
21
Favori
51.967
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    25 TL üzerinde yapacağın harcamanın 25 TL’lik kısmını sana iade edeceğiz. Yani 50 tl harcamak gerekmiyor mu? 25 üzerinde diyor çünkü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • snl_ S kullanıcısına yanıt
    GG dan 110.55₺ alışverişim oldu. 20 tl gg kuponu ve 16.21₺ cepteteb iadesi yapıldı. Ürün gelmeden karta iade yapıldı :) bu konuda cepteteb çok iyi

• snl_ S kullanıcısına yanıt
    Siz çok mu beklediniz ?
    Ben 1 ay bekledim getirmediler kredi kartını iptal ettirdim.Cepteteb hesaplarını kapattım mutluyum huzurluyum
    Kredi çekerken 70 TL sigorta masrafı alıyor.Şubesiz bankacılık diyor ama şubeye gelin diyorlar.
    Enpara'nın üstüne su dökemezler
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Siz çok mu beklediniz ?
    Ben 1 ay bekledim getirmediler kredi kartını iptal ettirdim.Cepteteb hesaplarını kapattım mutluyum huzurluyum
    Kredi çekerken 70 TL sigorta masrafı alıyor.Şubesiz bankacılık diyor ama şubeye gelin diyorlar.
    Enpara'nın üstüne su dökemezler

Kredi cekmek istedim subenizle gorusun evrak getirin yazmus mantiga bak bunun neresi subesiz

• emir66 E kullanıcısına yanıt
    Bununla ilgili konu açılmıştı 25 e 25 iade yapıyorlar

mobile.donanimhaber.com/cepteteb-temassiz-odeme-ile-ilk-harcaman-bizden--117340401

Bu linke bakabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serseri441907 -- 17 Şubat 2017; 23:18:22 >
  • Ceptetebe gidikten sonra ayarlar bölümünden yada kredi kartlarım bölümünden yapmıştım

• kartı vermediler,
    5000 limit belirlemişler ama diğer bankalardaki limitimi düşürmem gerekiyormuş.
    bu da yeni çıkmış herhalde senden 5000 limit isteyen mi oldu teb?
  • gittigidiyor kampanyası için kampanyaya katılım gerekiyor mu sms falan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar karta başvuruda en son kısımda özet kısmında talep edilen kredi tutarı 32.000₺ yazıyor ne olduğunu anlamadım kapattım nedir bilgisi olan varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: Kadıoğlu321

Arkadaşlar karta başvuruda en son kısımda özet kısmında talep edilen kredi tutarı 32.000₺ yazıyor ne olduğunu anlamadım kapattım nedir bilgisi olan varmı

Sistem hatasi

Burdan takip edin basvuru varmi

https://www.teb.com.tr/basvurum-nerede/

• Banka kartin ile internet subesine gir oradan basvuru yap daha hizli sonuclanir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Omnes Vel Nihil O kullanıcısına yanıt
    banada oyle bir mesaj geldi ve cok az kullandgm bir kartin limitini dusurduktdn sonra kartA onay verildi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lg g2 kullaniyorum yapi kredi mobil odeme yapabiliyorum cuzdan uygulamasi ile cepteteb de mobil odeme kismi gorunmuyor sorun ne olabilir ?

• Gerekmiyor. Alışverişinizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Yaptıktan sonra en geç 3 iş günü içinde iadeniz gerçekleşir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • holapsp kullanıcısına yanıt
    Hocam bende lg g2 kullanıyorum. Mobil ödeme kısmı gözüküyor lakin tıkladığımda desteklemiyor diyor. Şu an ykb nin mobil ödemeyi kullanıyorum. 4×25 ı tamamladıktan sonra kaldırıp ceptetebı öyle deneyeceğim. Siz tamamladıysanız işiniz kalmadıysa ykb cüzdanı kaldırıp deneyebilirsiniz. Programlar çakışıyor felan olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omnes Vel Nihil

kartı vermediler,
    5000 limit belirlemişler ama diğer bankalardaki limitimi düşürmem gerekiyormuş.
    bu da yeni çıkmış herhalde senden 5000 limit isteyen mi oldu teb?

banada 7500 dedi ama diğer kartlarımın limitlerinden ötürü 500tl lik verilecekmiş.
    bakalım ne zaman yollayacaklar .
  • İnternet şubesine giremiyorum SMS şifresi gelmiyor telefondan da denedim ona da gelmiyor sizde durumlar nasıl
  • Şimdi bana yeni kredi kartı geldi, hesap işletim ücreti olmayacak değil mi hiçbir şekilde? Bu arada cebtetebe ilk başvurum, sadece k.k ulaştı bana banka kartı yok şuan peki gerekli mi?
    Şimdiye kadar enpara yetiyordu fakat son zamanlarda kampanyalarını azaltınca cebtetebe yöneldim.
    Aslında sadece k.k da yeterli enpara ile tüm kartlarımın borçlarını ödüyorum zaten.
  • Zendagi Migzara kullanıcısına yanıt
    Kart ücreti yok. K.k ile int. Şifresi alıp cepteteb hesapta açabilirsin onda da herhangibi ücret yok k.kartınıda bu hesapla banka kartı gibi gibi kullanabilirsin. (Kartı atm ye takınca soruyor k.k, b.kartı)hesabındaki para ile alışveriş yapmak istersen hesap kartıda isteyebilirsin ücretsiz.

• arkadaşlar geliri nasıl beyan edebiliriz?şubeye gelir belgesimi vermek lazım? Limit artışı için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarthWorm -- 18 Şubat 2017; 15:34:56 >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.