Şimdi Ara

CEPTETEB 2018 GİTTİGİDİYOR %20 İADE DEVAM EDİYOR (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.161
Cevap
83
Favori
109.549
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bankalar tüm bilgileri 10 yıl boyunca arşivlerinde tutmak zorundadırlar.
  • Yanlış ve dayanaksız bir mesaj. Türkiye de arşivler 10 boyunca tutulur. Bundan sonrası zaman aşımından dolayı silinir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: day_dreamer

quote:

Orijinalden alıntı: Misafir Çocuğu

Müşteri hizmetlerine annemin,babamın,kimlik numaramı,doğum yerimi söylemekten bıktım arkadaş!Bir işlem yapacağım resmen bezdim

Telefon bankacılığı şifresi alınca sormazlar.

Soruyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Ayda 15, yılda 75 TL sınırı" kampanyayı zayıflatıyor ve gerçekte indirimi %20-30'lara kadar düşürüyor. Sadece Spotify ve onun da en küçük bireysel aboneliğini kullanmak isteseniz onun bile 1 yılda tamamını indirimli kullanamıyorsunuz. Kaldıki Digitürk Play'de, Netflix'te fln yıllık kotaya kalmadan aylık indirim kotasına bile takılırsınız. Çok iddialı sözlerle pazarlıyorlar ama içi o kadar dolu bir kampanya değil.
  • Ben dün aradım, şifreyi girdim, sormadılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: day_dreamer

Ben dün aradım, şifreyi girdim, sormadılar.

limit yükseltmek için burayı aradım 08502220929 tüm bilgilerimi soruyor
  • Kampanyalarq katılmak için herhangi bir sms falan atıyormuyuz yoksa kanpanyaya direk dahil oluyormuyuz?

• GG % 20 taksit yaptırınca da geçerli oluyor değil mi ? Yani olması lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    evet
  • pusat1249 kullanıcısına yanıt
    direk ödeme yapıyorsun dönem içine yansıyınca iade geliyor
  • Ben Cepteteb'e başvurdum Banka Kartı geldi haliyle. Bu indirimler sadece Kredi Kartında mı geçerli?
  • Teb bonusun taksit kampanyası cepteteb de geçmez değil mi :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hugo__mboy

Teb bonusun taksit kampanyası cepteteb de geçmez değil mi :)

Geçerlidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhasturk

Ben teb başvuru forumda istediği için kızlık soyadı falan yazdım, sisteme bakanlar kendi adlarına kart falan bir şey yapmasın, ne bileyim dolandırıcılık gibi ? Soyad falan var çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadyMM

quote:

Orijinalden alıntı: mhasturk

Ben teb başvuru forumda istediği için kızlık soyadı falan yazdım, sisteme bakanlar kendi adlarına kart falan bir şey yapmasın, ne bileyim dolandırıcılık gibi ? Soyad falan var çünkü.

Fiziki kimlik kontrolü sağlanıp ıslak imzanız alınmadan kimse böyle birşey yapamaz.

• Cepteteb kredi kartının gg deki kendi kampanyası ile bonusun subat kampanyasi ve gg kampanyasi birleşir mi Yani 3 lu kombo olur mu

• hocam enparanin o 2-3 yil onceki kampanyasindan baya bi yararlanmistim. n11 le baya kombolar yapmistik ))

uzun bir suredir takip etmiyorum,
    su anda neyi inceliyim nuvo mu yoksa cepteteb mi? mantiklari enpara gibi mi? sadece 2-3 cumleyle yonlendirirseniz ben gerisini hallederim.

bebek bekliyoruz masraflar artacak, internet alisverisleri artacak sanirim,
    ayrica issizim su an tazminati iyi degerlendirmek istiyorum su an eski aliskanlikla enparada duruyor 31 gunluk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

hocam enparanin o 2-3 yil onceki kampanyasindan baya bi yararlanmistim. n11 le baya kombolar yapmistik ))

uzun bir suredir takip etmiyorum,
    su anda neyi inceliyim nuvo mu yoksa cepteteb mi? mantiklari enpara gibi mi? sadece 2-3 cumleyle yonlendirirseniz ben gerisini hallederim.

bebek bekliyoruz masraflar artacak, internet alisverisleri artacak sanirim,
    ayrica issizim su an tazminati iyi degerlendirmek istiyorum su an eski aliskanlikla enparada duruyor 31 gunluk.

vadeli hesap olarak e-turuncu hesap rakipsiz şuan. günlük işliyor ve %12 . 16:00a kadar eft ücretsiz vs.

cepteteb'e yeni üye oldum ben. kredi kartımı daha teslim etmediler ama sanal kart açtım.
    gittigidiyor kampanyası max 60tl şuan . uzatılırsa iyi olur.
    yurtdışı anlaşmalı bankalardan para çekmek ücretsizmiş.
    yemek sepeti ve dijital içerik alışveriş iadesi var %50.

ücretsiz olduğu için aldım ben :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Wraths Trap

Ben Cepteteb'e başvurdum Banka Kartı geldi haliyle. Bu indirimler sadece Kredi Kartında mı geçerli?

Evet karta da başvurmanız gerekli.

Güzel bir kombo çıkıyor mu arkadaşlar kartı bugün teslim aldım . Bir de fiziki olarak alışveriş yaptıktan sonra şifresiz işlem yaptınız diye mesaj geldi, halbuki şifre girmiştim
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    yanlış bilmiyorsam ilk işlemler şifresiz oluyor diye biliyorum . Sonrakilerde şifre isteyecektir.
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.