Şimdi Ara

CEPTETEB 2018 GİTTİGİDİYOR %20 İADE DEVAM EDİYOR (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.161
Cevap
83
Favori
109.549
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

Kaç kere söyledim tebin üniversi öğrenci kredi kartını alın ozaman çıkar en kötü ihtimalle yeni iseniz yine red yersiniz ama birkaç aydan sonra verebilirler bende de universiteb vardı o yüzden iki günde cepteteb geldi yeterki tebe ait bir kredi kartınız olsun

Hocam yıldız priority kartı olan tanıdığıma red verdiler

bu kartı öğrenciye mi verdiler :) kötü bir lzenim uyandırmış sanırım bankalarda ödemeleri kötüyse olabilir :)

• Yemeksepeti konusunda mhnin verdiği cevap http://i.hizliresim.com/brQd1j.png

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fenobarbital kullanıcısına yanıt
    Aslında yemeksepeti indirimi dijital %50 kampanyası ile birleştirilebilir. Yani aylık 15 yıllık 75 lira hakkımızı ister yemeksepetinde ister dijital indirimlerde kullanabileceğimiz bir formül çıkartılabilir.

• Havaalanlarında TAV hızlı geçişten geçerken sadece QR kod okutmak yeterli mi? TAV kartı falan gerekiyor mu? Yani turnikeden geçtikten sonra ne olacak hiç kullanmadım bugün kullanacağım
  • Cepteteb banka kartı var ancak hiç bir kampanya gelmiyor.

Sizce cepteteb kredi kartına başvurayım mı?

Ücretleri ve dezavantajları nedir?

• Kerasuslu K kullanıcısına yanıt
    Sadece okutmanız yeterli.
  • Başvurum tak diye onaylandı ve basıldı geliyor. 5 tane kredi kartım vardı 4 tanesini kapattım artık avantaj hangi kartta ise onunla devam edecem. Avantajı biteni direk kapatacam. Cepteteb şu an iyi gidiyor kendilerine isteklerimide sunuyorum artık ne kadarını uygulayabilirlerse bilemiyorum. Online ve yurt dışı alışveriş hat safhada bunu değerlendirmeleri lazım ayrıca dijital platformlardaki aylık 15 tl biraz az gibi geldi bu biraz daha fazla olabilirdi bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: screamtoronto

Ben dün akşam kullandım. Kayıtlı cepteteb visa karta 25 indirim ve de %20 iade👍

visadan dolayı 25 tl için mesaj vs atmamıza gerek var mı.yoksa teb sanal kart açıp kayıtlı kartlar bolumune kayıt etmem iz yeterli mi. sanırım visa 25 + %20 teb iadesi alışverişten sonra iade olarak geliyor. ben şimdi sanal kartı gittigidiyora kaydettim ve alışverişi yaptım , ürün fiyatı olan 149 tlyi çekti.
  • Arkadaşta cepteteb açmak istiyorum ama bir yerde aklıma soru takıldı. Ceptetebe para yüklediğimizde faiz mi veriyor bize? Faizsiz bir türü yok mu?
  • iar İ kullanıcısına yanıt
    Vadeli hesap kullanırsanız faiz verir. Mevduat hesabını kullanırsanız sorun olmaz. Bu arada kampanya kredi kartı için geçerli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Basvururken kimlik bilgileri uyusmuyor diye hata aliyorum. Bankayi aradim subeye gitceksiniz dedi. Hay ben boyle isin..

• iar İ kullanıcısına yanıt
    Faiz işletmesini kapatabilirsiniz.
    İnsiyatife verilmiş yani. Otomatik olarak açık geliyor ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hükümran

Aslında yemeksepeti indirimi dijital %50 kampanyası ile birleştirilebilir. Yani aylık 15 yıllık 75 lira hakkımızı ister yemeksepetinde ister dijital indirimlerde kullanabileceğimiz bir formül çıkartılabilir.

Böyle kötü olur.

• Angelica kullanıcısına yanıt
    Bende de aynısını dedi. Aradım cepteteb mh yi. Dedim boyle boyle. Bazı bilgileri sordu başvuruyu aldı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hakankapyapar H kullanıcısına yanıt
    25 tl yi anında düşer. Sonra kalan tutar üzerinden yüzde 20 iade bir-kac güne gelir.

• Lauren Cohan kullanıcısına yanıt
    İlk 50 bin basvurandan omur boyu kart ücreti alınmayacak. Dursun kenarda. Cepteteb kampanyalar için ceptetebin sitesine girip bir gozatin derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hugo__mboy

Bende de aynısını dedi. Aradım cepteteb mh yi. Dedim boyle boyle. Bazı bilgileri sordu başvuruyu aldı.

Sizin de onceden yarim kalan basvurunuz var miydi?

• Şu QR kod ile para çekme cidden mükemmel bir olaymış..

• Geçen gece başvurmuştum kartı bu sahah onaylamışlar sms geldi. Kredi kartı işine her zaman şüpheli bakarım ama DH'nin gazına gelip hiç bakmadan etmeden bir anda almış bulundum. Hesap-kart işletim ücreti, EFT bilmemne her şey enpara gibi bunda da ücretsiz şimdi değil mi ? Enpara'nın kampanyasını çalan bunları da çalmıştır herhalde rakip olacaksa diye düşündüm. Bir de DH boş yere yatmaz böyle bir şey olsa kimse almazdı her halde.
  • Reddedilenlerin sisteme girdiği bilgiler ne zaman siliniyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadyMM -- 23 Şubat 2017; 16:55:48 >
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.