Şimdi Ara

Cepteşok Aytaç Biftek 1 Alana 1 Bedava (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
357
Cevap
6
Favori
70.486
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teslim için gittiğim mağazadakilerin uygulamadan haberi yok yarın mağazalarda aynı kampanya olduğundan kendilerine ayırmışlar muhtemelen. Israr ettim stoklarında göründüğünü söyledim en sonunda "çalınmış" dediler çok enteresan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • root16 kullanıcısına yanıt
    benim 19.00 görünüyordu teslimat ama 16.20 gibi siparişi oluşturup hemen orada aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Herşeyintürevinialanadam

Beyler 3 paket pişirdim azıcık oldu 3 kişiye yetmedi ona göre alın pişirince çok azalıyor
    içi kırmızı kalırsa herkese yeter

• quote:

Orijinalden alıntı: zeusavda

Hocam yanlis siparis vermisiz 😅 ben arayip iptal ettim yeniden baska magazadan sipariş ettim kampanya sadece ceptesok da gecerli ve 2 ayni üründen ekleyip 9.90 odemeniz gerekiyor.
    neden yanlış hocam. yazdığım gibi 2 adet akdeniz, 2 adet diğeri yazıyor işte. yarın alacağım valla cingar çıkartırım fotoğrafını da çektim siparişimin
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Ee ben ilk gittiğim mağazada ürün 1 adetti,satmışlar iptal ettik nasıl oluyor? Haberleri bile yoktu internet sitelerinden ürünü aldığımı anlatmaya çalıştım
    satmışlar değil, stok bilgisi yanlış girilmiş. yoksa, sana sattıklari malı, ayırıyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

içi kırmızı kalırsa herkese yeter

Alıntıları Göster
    yetmiyor malasef. ya benim gibi yanına salata yapcan, ya da patates kızartması

• Arkadaşlar bende aldım sorunsuz son tüketim 7 ağustos başka yakın mağazalardan yarın aşmak üzere 8 adrt daha sipariş geçtim akdeniz usülü olanı denedik çok lezzetli çıktı sinirli değil

• root16 kullanıcısına yanıt
    az önce yarın teslimatlı siparişi almaya gittim sistemde görünmediği için vermediler, hatta görmediği için ürünü ayırmıyorlar bile (sipariş olduğunu bile bilmiyorlar yani). sistemde sadece o günün siparişleri gözüküyor sanırım, sakladı ürünleri yarın alıcam ben.
  • Geleneksel bedavası hiçbir mağazada bulunamayan Şok 1 Alana 1 Bedava kampanyasına hoşgeldiniz :)
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 kilo da alsan yine yetmez ki, Saf et bu löp löp gidiyor. Yanına patatesi ekmeği dayayacaksın ki yetsin.
  • oralet82 O kullanıcısına yanıt
    stoklarında olduğunu nerden görüyoruz ben bulamadım. bugün siparişimi almaya gittim ellerinde son 2 tane vardı onu aldım mecbur
  • İki mağazadan 4 adet adet uzun uğraş ve eğitimler sonucu toplamda 8 adet alabildim. Ama sadece ikisi akdeniz olan. Bir tanesi yarın diğerleri 12 Ağustos skt li. Gerçekten teslim almak için çok sabırlı olmanız ve yaşanan telefon trafiğine katlanmaniz gerekiyor.

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Market çalışanı sattık dedi az önce.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben biraz önce pişirdim yedim. zeytin Yağlı tavada az birşey kızarttım daha sonra fırında 12-13 dakika pişirdim ete kesik atarak çokta güzeldi beğendim fiyata göre.

• Ödeme alınamadı diyor bana devamlı. Teb ve vakıf ikisiyle de denedim. Başına gelen var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: babaeskili

Ödeme alınamadı diyor bana devamlı. Teb ve vakıf ikisiyle de denedim. Başına gelen var mı
    teb sanal kartı tanımladım sorunsuz aldım.

• Mağazada yarından itibaren gecerli olacak.
    Ama siteden 4 adet aldım. Magazaya gittm 3 adet var dedi ayırmıslar.

Nasıl yapıcaz dedim
    19.90 a 4 adrt aldım dedim

Abi 9.95 iade ediyoruz paranızı. 3 adeti veriyoruz 9.95 geldi üçü.

No frotsta attım. Aytac sucukları beğeniyoruz bu da iyidir heralde. Ama gittiğim 4 magazadada 1 adet kalmıstı yani site se yeterli stok yok dediğinde inanın. Magaza müdürleri calısanları kampanyadan habersar değil yada salağa yatıyorlar.

• streptokokk kullanıcısına yanıt
    Yarın kimse bulamaz zaten marketlerde görürsünüz hocam. İnternetten alanların paso iade olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 26 Temmuz 2019; 22:9:27 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    Az önce 4 adet daha aldım 19 a. Sabah 9 a teslimat verdim. Hemen açıldığı an alacagım. Misafir cok oluyor gemen pişir hem burjuva işi hem de begenilmesse aytaça sallarım

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

az önce yarın teslimatlı siparişi almaya gittim sistemde görünmediği için vermediler, hatta görmediği için ürünü ayırmıyorlar bile (sipariş olduğunu bile bilmiyorlar yani). sistemde sadece o günün siparişleri gözüküyor sanırım, sakladı ürünleri yarın alıcam ben.
    internetten alırken verdiğiniz parayı geri alabildiniz mi?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.