Şimdi Ara

Cepteşok Aytaç Biftek 1 Alana 1 Bedava (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
357
Cevap
6
Favori
70.494
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende sipariş vermeyi düşünüyorum da interntten aldıktan sonra mağazaya gittiğimizde stok yok derlerse parayı nasıl iade ediyorlar?
  • yunusesss kullanıcısına yanıt
    Klasik 2 iş gününde karta ediyorlarmış ben iade bekliyorum bakalım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yunusesss kullanıcısına yanıt
    iptal olmadı ki yarın alacağım ürünleri, başkası almasın diye benim için sakladı yani.
  • Bu akşam iş çıkış 4 tane aldım 15 dakika uğraştı kasiyer ilk işleminiibenimle yapıyormuş biraz öncede 6 tane sipariş verdim yarın almak için bakalım sabah neler olacak.
  • bim de görünce hevesle almıştım , kokusu, tadı, sertliği vb derken yediğim en kötü etti. bedava verseler almayın
  • Confusion C kullanıcısına yanıt
    Daha önce biftek yemişmiydin,ilk defa yiyorsa sert ve tadını alamamam normal?

• İnterneten sipariş vermeden şubeye gidip kasada indirim yaptırabiliyor muyuz ?

• iyoki kullanıcısına yanıt
    Mağaza stoğunda olmayan ürünü alamıyorsunuz zaten. Örneğin benim seçtiğim mağazada sadece tek çeşit vardı ve sepete en fazla 3 tane atılabiliyordu ancak bu uyanık arkadaşlar kendilerine ayırdıkları ürünün çalındığını iddia ettiler ve bunu çok soğukkanlı bir şekilde sanki hergün mağazanın yarısı çalınıyormuş gibi söylediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar gidip aldım 2ser adet 2 akdeniz 2 şef daha önce verdigim siparisler stok sıkıntısından dolayi iptal olmus param iade olacakmis sali gunu. Ürune gelirsek fena gorunmuyor bu fiyata gayet iyi bendeki son kullanma tarihleri 2si 1agustos diger 2si 8agustos..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeusavda -- 27 Temmuz 2019; 1:36:37 >
  • Şokta calisan kasiyer cumartesi gunu 1 alana 1 bedavanin magazada da gecerli olacagini soyledi.

• RUBY-CONCERTO kullanıcısına yanıt
    stok yokki hocam cogunu bugun sattilar zaten haberleri yoktu bugun çalisanlarin yarin onlar kendileri alir kalan stogu eritirler..

• arkadaşlar cuma günü şok markete gittim , 3 adet vardı ama 1+1 kampanyası yokmuş mağazalarında , 200 metre ötedeki şokta 1+1 kampanyası varmış , ben mağazada bulunan 3 adet bifteği para ödemeden alarak diğer şoka gittim (diğer şok markete sistem üzerinden nakil yaptılar) , 3 adette orada vardı , toplam 6 adet bifteğe 1+1 kampanyası ile 30 tl ödedim , çalışan cumartesi’ye kadar tüm mağazalara 1+1 kampanyasının tanımlanacağını söyledi , yani cepteşok uygulamasını kullanmadan kampanyadan faydalandım

• Mağazada geçerli mi bugün deneyen oldu mu mağazada indirim düşüyor mu

• Etler donmuş mu?

• Şok calisanlari o kadar bilgisizdiki 35 dk cocuk ile beklemek zorunda kaldik. Siparis yok diyorlar. Musteri hizmetleriylr gorusun. Dedim siparis teslim saatin suan nasil yok vsvs. Biton sikinti.

• quote:

Orijinalden alıntı: aksinaletinsan

Etler donmuş mu?
    hayır taze et
  • Yine çalışanlar toplamaya başlamış görünen o ki iptal mesaajları gelmeye başladı.4 şok gezdim stokta görünmesine rağmen dolaplar da yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: babaeskili

Mağazada geçerli mi bugün deneyen oldu mu mağazada indirim düşüyor mu
    Bugun mağazadan aldım 4 adet

• Uyanır uyanmaz şoka gittim. 2 adet 13 agustos skt li akdeniz usulü vardı. Aldım gittim kasaya. Bunlarda 1alana 1 bedava var mi dedim. Geçirdi, 9.95 ödedim çıktım.
    İndirim şok mağazalarında da geçerli sömürüüüüüünn

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.