Şimdi Ara

Cephaneci.com'dan Asla Ürün Almayın!!! (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
2
Favori
7.339
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cosef

quote:

Orijinalden alıntı: m_xtar

arkadaşlar daha önce söylenmiştir belki ama hepsini okuyamadım yazılanların,
    bankadan altın hesabı açıp, istediğiniz zaman alıp istediğiniz zaman satsanız daha iyi olmaz mı?
    hiç bi sıkıntı, problemlere girilmez ve banka sonuçta.

mesele burada bankadan almak değil

Altını taksitle almak
    Bankadan aldıktan sonra peşin paraya zaten direk kendi bankasınadn örneğin kuveyturkten alır

Ama burada vatandaş istediği kadar miktar altını 4 taksitle alabiliyor. veya
    çeyrek altın olarak kargo yaptırabiliyor

tabi dogrudur da riske atmaya gerek yok. hem para hesabindan cekiliyor, bir iki hafta gelmedi diye stres, gelmeyince iadesi-iptali icin stres.

• Dün benim de gittigidiyordan 6 gündür bekleyen iki siparişimi iptal etti, ardından gittigidiyora şikayet ettim, ücretleri kartınıza iade edilmiş diye saçmaladılar, ısrar ettim uyaracağız dediler, ardından iki işlem için de mümkün olan en düşük puanları verdim, puanı %92 görünüyordu ben puanlarken, şimdi baktım %96 olumlu yazıyor profilinde
  • cblack42 C kullanıcısına yanıt
    Paranın açamayacağı kapı yok demek ki
  • bu kuyumcunun parasını geciktirme durumu olsaydı tazminat davası açardı arada ki kaybı için ama kendisi 15 gün parayı kullanıyor.
    sarraf ve kuyumcular anlık işlem yapıyorlar zarar etme şansları hiç yok
    altın yükselişe geçince hemen iptal ama biz iptal edemiyoruz
  • Bir kaç lira kar edeyim diye sinir stres sahibi olmayın uzak durun..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ALMAYIN / ALDIRMAYIN !!!

Yaşadığım durumu özet geçeyim:

Ürünü sipariş geçtikten sonra 7-10 gün hiçbir hareketlilik olmadı. Forumdaki arkadaşlardan Mustafa Bey'in cep telefonunu öğrenip kendisine telefon açtım. Tatlı dilli olan Mustafa Bey, üzgün olduklarını ve siparişin kesin olarak bugün/yarın gönderileceğini söyledi. Ertesi günü baktığımda siparişin iptal olduğunu görünce şok oldum. Telefon açtığımda ise "Mağdur etmek istemedik" gibi gülünç bir cevap verdi. Ardından ise şöyle bir bilgi paylaştı: "Bu hafta içerisinde siparişlerini iptal ettiğimiz müşterilerimizi teker teker arayarak mağduriyet miktarlarını öğrenip, bu kişilerin iban bilgilerini alarak, mağduriyet tutarlarını yatırmak suretiyle telafi yapacaklarını söylediler.

Bu verdiği telafi süreci bittiğinde kendisini tekrar aradım. Telafi sözü vermiştiniz, ne oldu o iş dedim. Cevaben; GG sitesine bakabilirsiniz, fiyatları düşürdük, yapacağımız telafi bu gibisinden bir açıklama yaptı.

Eee hani bu Altın sipairişi kesin alışverişti, iptali mümkün değildi.
    Bu madde Cephaneci için geçerli bir ibare değilmiş anlaşılan.

Ayrıca benzer durum Adana'daki diğer arkadaşlarımızın da başına geldi, Cephaneci onların da siparişlerini iptal etti.
    İptalin ardından 5 iş günüdür ücretin kartıma yansımasını bekliyorum Akbank tarafından.
    1050 TL param, 3 haftadır Cephaneci tarafından bağlanmış durumda bekliyoruz!

Arkadaşlar ağrımaz başınızı ağrıtmayın, 3-5 TL indirimli fiyat için günlerinizi bu adama çaldırtmayın.

Benden söylemesi.
    İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snr.Mete -- 27 Mart 2017; 11:47:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: RuhsaR.55

ALMAYIN / ALDIRMAYIN !!!

Ürünü sipariş geçtikten sonra 7-10 gün hiçbir hareketlilik olmadı. Forumdaki arkadaşlardan Mustafa Bey'in cep telefonunu öğrenip kendisine telefon açtım. Tatlı dilli olan Mustafa Bey, üzgün olduklarını ve siparişin kesin olarak bugün/yarın gönderileceğini söyledi. Ertesi günü baktığımda siparişin iptal olduğunu görünce şok oldum. Telefon açtığımda ise "Mağdur etmek istemedik" gibi gülünç bir cevap verdi. Ardından ise şöyle bir bilgi paylaştı: "Bu hafta içerisinde siparişlerini iptal ettiğimiz müşterilerimizi teker teker arayarak mağduriyet miktarlarını öğrenip, bu kişilerin iban bilgilerini alarak, mağduriyet tutarlarını yatırmak suretiyle telafi yapacaklarını söylediler.

Bu verdiği telafi süreci bittiğinde kendisini tekrar aradım. Telafi sözü vermiştiniz, ne oldu o iş dedim. Cevaben; GG sitesine bakabilirsiniz, fiyatları düşürdük, yapacağımız telafi bu gibisinden bir açıklama yaptı.

Ayrıca benzer durum Adana'daki diğer arkadaşlarımızın da başına geldi, Cephaneci onların da siparişlerini iptal etti.
    İptalin ardından 5 iş günüdür ücretin kartıma yansımasını bekliyorum Akbank tarafından.

Arkadaşlar ağrımaz başınızı ağrıtmayın, 3-5 TL indirimli fiyat için günlerinizi bu adama çaldırtmayın.

Benden söylemesi.
    İyi forumlar.

paranız gelince veya gelmezse tekrar buraya yazar mısınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: cosef

quote:

Orijinalden alıntı: RuhsaR.55

ALMAYIN / ALDIRMAYIN !!!

Benden söylemesi.
    İyi forumlar.

paranız gelince veya gelmezse tekrar buraya yazar mısınız?

10 iş günü geçti en az hala iademi alamadım.

Tam bir fiyasko gittigidiyor!

Müşteri hizmetleri ile yazışmalarımın olduğu ss leri de paylaşacağım bir konu açacağım!

• sazan.avi gerçekleşmiştir.
    taşlayabilirsiniz beni, serbest.
    ne zaman bir şeyi araştırmadan iş yapsam sahtekarlığa denk geliyorum. bugün sabah hesabıma havale edilsin diye alım gerçekleştirdim ancak hâlâ gelen giden yok. mesaj attım mesaja cevap da yok.

dur bakalım nereye varacak.
  • Ben de bu yıl axess sevgililer günü kampanyasından yararlanayım diye bu adi firmadan sipariş verdim. Adamlar sektör olarak kuyumcu değilde telekominikasyon olarak geçiyor haliyle puanlar gelmedi. 10 gün sonra antalyada yerine gittim beni yok daha banka onaylamadı yok bilmemne deyip salladılar. Bir 10 gün sonra daha gittim bu seferde altınları almış gözüküyorsunuz deyince çıldırdım. Ne zaman almışım 5 mart dedi. Aç o günkü kamera kayıtlarını vb almışmıyım beraber izleyelim açmıyorsan polis çağıracağım dedim sonra muhasebeyi aradı bişeyler konuştu beni oraya yönlendirdi oraya da gittim orada bir teslimat tutanağı imzalattılar altınları aldım bir daha da size uğrarsam ... dedim çıktım.

Özet olarak bu dert firmaya bulaşmayın gidin başka yerden alın. Böyle ticaret yapılmaz.

• Bir kere bende şans verdim çok geç havale yaptı hesaba. Bir daha bulaşmadım. Kendi kaybetti.
  • 1 kere alışverişim oldu 10 günde yolladılar iar sipariş etmiştim nadir yolladılar. Nasılsa kötü yorumlarıda sildiriyolar böyle firmalardan uzak durmak lazım.
  • Eleman altının fiyatına bağlı olarak kafasına göre 1 20 gün arası yolluyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

cephaneci pişmanlıktır

kaç sefer bunu belirttik arkadaşlar, hala alan varsa kendi tercihleri.

adam geç gönderiyor, fatura göndermiyor, maliye'ye bir haber versek adama büyük ceza keserler

Haber verin hocam.
  • siparişten sonra bu konuyu görmüş endişe etmiştim.

sipariş akıbetim kısaca şöyle;

cuma günü sabah saatlerinde 1gr aldım, bugün sabah hesabıma yattı.

-------------------------------------

ek olarak, etugrul.com'dan bu sabah 1gr aldım, saat dört gibi hesabıma yattı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuyuduzu -- 24 Nisan 2017; 16:41:38 >
  • Adi şerefsiz düzenbaz yalancı sözünün adamı olmayan firma ile kesinlikle işlem yapmayın bende darbesini yedim bir çok arkadaşım da yedi tamamen bıraktık alımı 3 lira fazla verin Tuğrul ile yapın

• ekleme,
    alışveriş esnasında bir sorun yaşamadım.
    worldpuan kampanyası için alışveriş yapmıştım ancak bu siteden yaptığım alışveriş neticesinde worldpuan kazanamadım.
  • Şu sitelerden gözünüzü seveyim bisey almayin aldirmayin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adliyeye dolandiriciliktan şikayette bulundum, Antalya ticaret odasına sikayette bulundum elimden gelen her yere de gideceğim ceza almasını sağlamak için elimden yapacağım

• Bu hafta benim de alışverişim oldu sitesinden ne sitesinde görünüyor ne de kendisi böyle bir siparişin olduğunu söylüyor bankaya itiraz açacağım bu gidişle.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.