Şimdi Ara

Center hoparlör seçimi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
7
Favori
10.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teknika nın ayarına yardım ediyoruz ayarlar sağlam olsun
    şimdi arkadaşlar iki tane link vereceğim orada yeni seriler hakkında bilgii veriyor
    eğer yanlış şeyi tartışmıyorsak linkler aşağıda
    http://www.onecall.com/ProductDetails.aspx?id=91041
    2002 bu specifications tan özelliklerine bakın
    http://www.onecall.com/ProductDetails.aspx?id=91061
    buda 2000 yine aynı yerden özelliklerine bakın
    ayer biraz ayarları bozdu galiba
    şimdi inşallah aynı şeylerden bahsediyoruzdur umarım......
    birde kardeş muhabbeti yapmayalım teknika pek sevmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayer -- 27 Temmuz 2008; 22:32:35 >

• quote:

http://www.onecall.com/ProductDetails.aspx?id=91061
    buda 2000 yine aynı yerden özelliklerine bakın

O clr 2000 değil, CLR 2000 bu

http://www.audioreview.com/cat/speakers/center-channels/definitive-technology/clr-2000/PRD_119404_2743crx.aspx
  • Arkadaşlar, lütfen kırıcı olmayalım.Nihayetinde, burada iyi kötü bilgilerimizi,düşüncülerimizi paylaşıyoruz
  • (konuyu yazan altanpsx yok piyasada )
    yeni serilerde zaten definitive clr 2000 diye bir seri yok
    2000 olarak yeni seride procenter 2000 var ben de bundan önceki
    mailde marım yanlış anlaşılmıyoruz diye yazmıştım artık neyse
    yapacak birşey yok herkese kolay gelsin
    http://www.definitivetech.com/loudspeakers/clr/clr.html#PC2000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayer -- 30 Temmuz 2008; 1:35:21 >
  • Kardeş halen anlamıyorsun!

Pro 2000 Center diyen kim sana.

CLR 2000 Center diyorum. CLR 2000.

Sana ölçülerini de verdim. Teknik detaylarını da yazdım.

Senin yazdığın Center'ler benim Center'in alakası yok ki!

Bayisiyim diyorsun. Madem bayisisin, elinde Penta'nın model kataloğunun olması lazım. Orada da var zaten diyorum CLR 2000. Nasıl bayisisin anlamadım.

Allah senden Definitive alacaklara yardım etsin!

@JakX arkadaş vermiş işte linkini. Herkes anladı sen anlamadın. CLR 2000 Geçen sene sonu listelerden kalktı. Kalkmasının sebebi de CLR 2000'in pasif seri olması (Yani Dahili Sub. ve anfi içermemesi.) Ancak ebatlarının devasa oluşu ve Dahili Sub ve anfi içermemesinden dolayı da fiyatının 950Usd gibi olmasından dolayı, herkes bu Subwoofer'e yönleniyordu. Aktif serinin satılması için CLR 2000 listelerden kaldırıldı.

Tekrar söylüyorum. CLR 2000, CLR 3000'den sonraki en büyük Definitive Center.

Al. Bir daha yazıyorum. Lütfen bir oku istersen.

CLR 2000
    22 Hz - 30 kHz Frekans cevabı. 4-8 Ohm. 90 db.
    20-350 Watt
    2x16.5 Cm Polimer diyafram Üst pes./Orta ses ve 1x2,5 Cm. Saf alüminyum kubbeli tweater.
    Ebatlar: 55 Cm x 21 Cm x 38 Cm.

CLR 2002
    30 Hz - 30 kHz Frekans cevabı. 4-8 Ohm. 90 db.
    20-250 Watt
    2x13.5 Cm Polimer diyafram Üst pes./Orta ses ve 1x2,5 Cm. Saf alüminyum kubbeli tweater.
    Ebatlar: 53.5 Cm x 17 Cm x 30.5 Cm.

Saygılar...

quote:

Orjinalden alıntı: ayer

(konuyu yazan eleman yok piyasada )
    yeni serilerde zaten definitive clr 2000 diye bir seri yok
    2000 olarak yeni seride procenter 2000 var ben de bundan önceki
    mailde marım yanlış anlaşılmıyoruz diye yazmıştım artık neyse
    yapacak birşey yok herkese kolay gelsin
    http://www.definitivetech.com/loudspeakers/clr/clr.html#PC2000

• Ayer eleman değilde Altanpsx desen daha uygun olur sanırım. Ayrıca 5-6 mesaj üstte danıştığım konuyla ilgili mesajım duruyor. Ancak başlık altında bir başka tartışma devam ettiği için sanıyorum başlıkların ayrılması daha yerinde olur.
  • Kardeş kusura bakma. Haklısın. Komik komik tartışmalara girmekten seni unuttuk.

Definitive'nin seçtiğin herhangi bir model Center'ini alabilirsin. Tüm Center'leri işini rahatlıkla görebilecek eshaftadır.

Biliyorsun ki Cinema sistemi takımında en önemli görevlerden biri de Center'e düşmektedir. Bu sebeple, yüksek seviyelerde dinleti verebilmeye ve detayları kaybetmeden dinleyicisine sunmaya elverişli bi Center olması gerekir. Kaldı ki, yıllar boyunca diğer kolonlarını değiştirip yükseltsen bile Center'inin her zaman senin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi lazım. Bunu Definitive sağlayacaktır. Yukarı da Defintive'nin Center'leri de dahil tüm modellerinin detaylı teknik bilgilerini, ebatları da dahil olmak üzere yazdım. Umarım yardımı olur.

Bundan hariç,

İnfinity ve Klipsch de seçebilirsin. Definitive'de dahil yazdığım Center'ler yüksek güçlere dayanıklı Center'ler.

quote:

Orjinalden alıntı: altanpsx

Ayer eleman değilde Altanpsx desen daha uygun olur sanırım. Ayrıca 5-6 mesaj üstte danıştığım konuyla ilgili mesajım duruyor. Ancak başlık altında bir başka tartışma devam ettiği için sanıyorum başlıkların ayrılması daha yerinde olur.

• abi sana bişey sorcam . sen benım yerımde olsan . monıtor audıo ıle kullanmak ıcın , clr 2300 mü seçersin yoksa ınfınıty beta 360 mı secersin ?
    uyum beta 360 ta mı daha ıyı olur ? . birde şey dicem pek anlamadım ben deftec centerların . 1 tız var 2.5 cm 2 tanede 11cm orta surucu üsttede sub var 20 cm ölemi ?
  • Bence Center'i aldığın kolonları kendi serisinden al. Ben biri başka biri başka ürünlere pek sıcak bakmıyorum. Hem teknik uyum açısından, hem de Psikolojik olarak. Ne öyle biri başka biri başka. Oem bilgisayar misali.

quote:

Orjinalden alıntı: hakansolak

abi sana bişey sorcam . sen benım yerımde olsan . monıtor audıo ıle kullanmak ıcın , clr 2300 mü seçersin yoksa ınfınıty beta 360 mı secersin ?
    uyum beta 360 ta mı daha ıyı olur ? . birde şey dicem pek anlamadım ben deftec centerların . 1 tız var 2.5 cm 2 tanede 11cm orta surucu üsttede sub var 20 cm ölemi ? Evet öyle!

• işte zaten bütün iş burada . ye center uyuyo kolonlar uymuyo yada kolon uyuyo center uymuyo .. al işte m audıo da center yok adam gibi misal . yada defteclerden clr alırsak kolon olarak bp 8 alıcam bu sefer muzık dınlerken muhtemelen sevemeyecegım bır ses karakterı ıle karsılasıcam . ha belki üst model alsam senınkınden mısal olur ama o kadar acılamam daha yenı dugun yaptım ev aldım esya aldım ,battım yanı kısacası .

zaten ınfınıy beta 360 8 ohm
    m oudıo lar 6 ohm imiş şimdi gördüm
  • Sen gel İstanbula'a bakarız birlikte ben müsait olursam seni gezdiririm.
  • inşallah abii . en iyisi hıc bısey almamak ben gıdıp bı sıgara ıceyım en ıyısı
  • su gezme ısıne ve yapacaksanız dınletıye benı de dahıl edın mumkunse bılen bırılerının de yanımda olması neyın ne oldugunu anlamamda yardımcı olur..

ısın ılgıncı def ve monıtor audıo sıstemı ben de dusunuyorum hakasolakla aynı yerlerı okuyoruz galıba..
  • elbette yaw Creapure ,i steyen herkez davetli dir elbette
    ben wharfadale pasıfıc evo 40 kullanıyorum şu an . başarılı kolonlar aslında bunlar .bundan sonra benım yapacağım sıçrama daha önemli creapure dostum . aynı performansta kolonlara bakıyorum belkıde şu anda . işin bu aşaması zor iyi anlamak lazım hakketten .
  • deıdgın gıbı ıyı anlamak lazım.. E ahlıyle bı bılene danısmak, dolasmak lazım..
  •  Center hoparlör seçimi

Center hoparlör seçimi

Center hoparlör seçimi

plc 350 m. audio . center arayanlara ithaf olunur

•  Center hoparlör seçimi

hayallerdeki center lardan biri . tam 93 kg .cayır cayır yanan nir ahşap

1x ø25mm (1 in) diamond dome high-frequency
    1x ø150mm (6 in) woven Kevlar® cone FST™ midrange
    3x ø200mm (8 in) Rohacell® cone bass

tam 12 000 usd.
  • Sen 12.000 Doları bana ver. Ben bütün Center seslerini çıkarayım sana sistemin önünde durup. Benim komple kolon takımı zaten o kadar neredeyse.

quote:

Orjinalden alıntı: hakansolak

Center hoparlör seçimi

hayallerdeki center lardan biri . tam 93 kg .cayır cayır yanan nir ahşap

1x ø25mm (1 in) diamond dome high-frequency
    1x ø150mm (6 in) woven Kevlar® cone FST™ midrange
    3x ø200mm (8 in) Rohacell® cone bass

tam 12 000 usd.

• m. audio ıle ılgılı fıyat bılgısı nerden alabılırım..

extreme ın sayfasında yok..
  • telefonla arayıp maıl ısteyebılırsın fiyatları .
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.