A

Onbaşı
31 Ağustos 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar gece laptopu açık bırakmı baktımıştım sabah bi kablosuz ağ bağlantımın simgesi yok olmuştu
format attım sürücüyü tekrar kurdum olmadı bir daha format attım gene sürücüyü kurdum ama gene olmadı
ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim... laptopum hp pavilion dv 2000 serisi
arkadaşım amerikadan yamaha rxv 861 recevier getirdi ama başıma bela oldu
buradaki voltaj ile oradaki voltaj farklı onun için transformatör aldım ama sesi yükseltince kendini hemen kapatıyor
anlamadım ne yapacağımı şaşırdım bu olay neden dolayı olabilir ve nasıl çözerim yardım bekliyorum
http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=26608
bu hardiski almayı düşünüyorum ama bu kadarpara bu alete deyer mi veya bunun alterntifi aletler
var mı piyasada
yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Ben şöyle düşündüm bir mega works thx 550 alayım
onun kablolarını değiştitip recevier a bağlayayım sizce nasıl olur olur mu yoksa uyumsuzluk yaşarmıyım
şöyle düşünüyorum normalde o kalitede bir kolon alsam bir ton para (ev sinema sistemleri için) onun yerine 200 $ verip onu alıp recevier a bağlayayım 500 watt canavar gibi olur diyorumkonudan anlayanların tavsiyelerini bekliyorum
amd and 64 3400+işlemci 64 bit
512 ddr 400 bellekx2
160gb7200 hard disk
256 mb gfx 5500 tv-out 8xagp ekran kartı
17 falt philips 107s 66
philips dvd rw 16x dual layer
1,44 disket sürücümidi tower atx kasa 400 watt
bu sisteme 1100 dolar diyorlar kdv dahil ne dersiniz yardım cı olursanız sevinirim
sistem satan arkadaşlar da aynı sisteme bir fiyat verebilirler mi
tannoy mx 1 hakkında bilisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum fiyatları tahminen ne kadardı bir mx-c serisi (center ) kolon için ne dersiniz
arkadaslar daha yeni pihilips A2 610 ald1m ama beni watt olarak tamin etmiyor takas düsünen veya almak isteyen arkadaslarla
konusalim ben creative megaworks 550 thx almay1 düsünüyorum fiyattada annlas1rsak onlada takas ederim ilgilene arkadaslara duyurulur.yer olarak istanbuldayim
creative dtt 3500 home theatre ses sistemim mevcut sound blaster live 5.1 ses kartım da var fakat bir türlü dolby dijital ses alamadım ve dolby dijital ses ışığı recevier da yanmıyor ne yapabilirim (kimlere sordum kimlere ama ses soluk çıkmadı ) (:
Hakkında
Forum İmzası:
selam olsun güneşin altın da aydınlanan herkese
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 50
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 16.482 (Bu ay: 69)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.